تی وی تو
مصر
لیبی

جمعه ۱۶ مهر ۲۲:۳۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده بازی مصر لیبی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی مصر لیبی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی مصر لیبی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی مصر لیبی امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال مصر لیبی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی مصر لیبی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی مصر لیبی را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی مصر لیبی، شما می توانید پخش آنلاین بازی مصر لیبی را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی مصر لیبی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال مصر لیبی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی مصر لیبی -۱۶ خرداد ۹۶

تیم ملی مصر در یک بازی دوستانه توانست با برتری یک گله تیم لیبی را شکست دهد . نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پاین رسید تا دو تیم شانس خو را در نیمه ی دوم امتحان ککند. در ۵ دقیقه ی ی بعدی این دیدار ، مصری ها پیش کشیدند و تک گل این بازی را عبدالحکیم در دقیقه ۶۶ وارد دروازه لیبی کرد . پس از این گل لیبی چند فرصت طلایی را برای جبران اختلاف امتیاز از دست داد تا با پایان پخش زنده بازی مصر لیبی ، بازی را ۱-۰ به حریف خود واگذار کند.