تی وی تو
مصر
آنگولا

جمعه ۲۱ آبان ۱۶:۳۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

گزارش زنده فوتبال مصر آنگولا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی مصر و آنگولا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی مصر و آنگولا امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال مصر و آنگولا امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال مصر و آنگولا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی مصر آنگولا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی مصر آنگولا را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال مصر آنگولا، شما می توانید بازی مصر و آنگولا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی مصر آنگولا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال مصر و آنگولا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی مصر آنگولا ۱۰ شهریور ۱۴۰۰

تیم ملی آنگولا و مصر در هفته ی اول رقابت های مقدماتی جام جهانی به مصاف هم رفتند. در نیمه ی نخست این دیدار مجدی موفق شد در دقیقه ی ۵ ضربه ی ایستگاهی تیمش را درون دروازه ی حریف جای دهد تا مصر با برتری ۱-۰ راهی رختکن شود. در نیمه ی دوم سرعت و تعداد حملات به شدت کاهش یافت و در طول گزارش زنده فوتبال مصر آنگولا توپ در میانه ی میدان در حرکت بود. در نهایت با اتمام زمان ، این دیدار با  برتری ۱-۰ مصر به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی مصر آنگولا

 

پخش زنده بازی مصر آنگولا