مصدومان یوونتوس به دیدار بزرگ می‌رسند

سپتامبر 14, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، فدریکو کیه‌زا و فدریکو گاتی روز چهارشنبه با هم‌تیمی‌های خود در یوونتوس تمرین کردند؛ بنابراین انتظار می‌رود روز شنبه مقابل لاتزیو بتوانند تیم‌شان را همراهی کنند.

بیانکونری‌ها خود را برای بازی آتی سری آ مقابل لاتزیوی مائوریتزیو ساری در ورزشگاه آلیانز آماده می کنند. برخی از بازیکنان بعد از بازی‌های ملی به تورین بازگشته‌اند و کیه‌زا و گاتی روز گذشته با این اعضای تیم در کونتیناسا تمرین کردند.

کیه‌زا هفته گذشته به دلیل یک مشکل جزئی عضلانی از ترکیب ملی  ایتالیا خارج شد. گاتی هم در بازی مقابل مقابل امپولی قبل از فیفا دی، از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شده بود.

اولین گروه از بازیکنانی که در اردوی تیم های ملی‌شان بودند، به تیم بازگشتند، از جمله آرکادیوش میلیک، وویشک شزنی، فیلیپ کاستیچ، دوشان ولاهوویچ و ساموئل ایلینگ جونیور. فدریکو کیه زا و فدریکو گاتی بعد از ریکاوری نسبی از مصدومیتشان با این گروه کار کردند.

جلسه تمرینی صبح دیروز شامل تمرینات تکنیکی و تاکتیکی به تفکیک پست بود، با کار روی فاز دفاعی، بازی توسط مدافعان، در حالی که هافبک‌ها و مهاجمان روی برنامه‌های هجومی خود کار می‌کردند.
امروز کل تیم یک تمرین عصرگاهی کامل را برای آماده شدن برای بازی شنبه برگزار خواهد کرد.