مشتری پیدا شد: ستاره جنجالی در رادار بارسلونا!

سپتامبر 18, 2023

به گزارش تی وی تو  به نقل از فوتبالی، سانچو به دلیل درگیری‌های چند هفته اخیر با اریک تن‌هاخ از سوی مدیران باشگاه منچستریونایتد تنبیه شد و اجازه حضور در تمرینات این تیم را ندارد.

او در حال حاضر به صورت انفرادی مشغول تمرین است و بسیاری معتقد هستند که دیگر قرار نیست به ترکیب شیاطین سرخ برگردد و به احتمال زیاد در پنجره نقل و انتقالات زمستانی در ماه ژانویه از این باشگاه جدا خواهد شد.

در حالی که چند رسانه انگلیسی پیش از این از احتمال حضور او در فوتبال عربستان خبر داده بودند، حالا روزنامه اسپورت که به بارسلونا نزدیک است از علاقه مدیران این باشگاه به جذب این بازیکن خبر داده است.

این روزنامه مدعی شده که مدیران بارسا شرایط سانچو را با دقت زیر نظر دارند و این احتمال وجود دارد که پیشنهادی را برای جذب او در پنجره نقل و انتقالات زمستانی پیش‌رو ارائه دهند.

هرچند این انتقال تنها در صورتی رخ خواهد داد که یونایتد حاضر به فروش قرضی او باشد یا مبلغ مدنظرش برای فروش این ستاره انگلیسی را به شکل قابل توجهی کاهش دهد که کمی دور از انتظار است.

یونایتد در سال ۲۰۲۱ برای انتقال این بازیکن به اولدترافورد مبلغ ۷۶ میلیون یورو به بروسیا دورتموند پرداخت کرد و بعید به نظر می‌رسد که حاضر باشد با مبلغ ناچیزی با جدایی او موافقت کند.
>