تی وی تو
مس کرمان
ویستا توربین

دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ آزادگان ایران

بازی زنده مس کرمان و ویستا توربین امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی مس کرمان و ویستا توربین را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی مس کرمان و ویستا توربین امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال مس کرمان و ویستا توربین امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده مس کرمان و ویستا توربین به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی مس کرمان ویستا توربین را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی مس کرمان ویستا توربین را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی مس کرمان ویستا توربین، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده مس کرمان و ویستا توربین را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال مس کرمان ویستا توربین، شما می توانید بازی مس کرمان و ویستا توربین زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی مس کرمان ویستا توربین

در هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور، تیم مس کرمان در ورزشگاه شهر قدس مهمان ویستا توربین بود. این بازی از همان ابتدا نشان داد که برای دو تیم یک بازی بسیار سنگین و نزدیک می باشد که دو تیم روز سختی برابر یکدیگر خواهند داشت.

اما تیم مس کرمان در زمین حریف بسیار خوب و با برنامه کنترل بازی را در اختیار داشت و در دقیقه ۲۴ بازی نیز با بغل پای صارمی به سمت دروازه میزبان نشان داد که منتظر استفاده کوچکترین اشتباه ویستا توربین می باشد.

در حالی که بازی دو تیم بیشتر در میانه زمین دنبال می شد به موازات چند ثانیه در دقیقه ۳۰ روی دروازه دو تیم دو موقعیت جدی ایجاد شد و ابتدا ضربه آوخ با واکنش عالی دروازه بان حریف برای مس تبدیل به گل نشد و در برگشت همین توپ، میزبان تیر دروازه مس را به لرزه درآورد.

در دقیقه ۴۴ نیز شهدادنژاد یک موقعیت عالی حریف را مهار کرد تا در نهایت بازی با تساوی بدون گل در نیمه اول به اتمام برسد.

در ابتدای نیمه دوم امیر طاهر و سامان تورانیان به جای دوستدار و پورصف شکن برای مس کرمان به زمین آمدند تا این تیم با برنامه هایی جدید نیمه دوم را آغاز کند.

در دقیقه ۶۰ پخش زنده بازی مس کرمان ویستا توربین بازیکنان ویستا با ضربه سر دروازه مس را تهدید کردند اما اتفاق مهم بازی در دقیقه ۷۴ رقم خورد جایی که تک گل این بازی حکم به پیروزی مس کرمان می داد.

حرکت عالی تورانیان از سمت راست زمین و پاس عرضی او در پشت شش قدم به صارمی رسید تا او با شوتی دقیق دروازه حریف را فرو بریزد و گل شیرینی را برای مس کرمان در هوای سرد تهران به ثمر برساند.

پس از این گل برنامه های مس کرمان برای حفظ سه امتیاز آغاز شد و امین کاظمیان به همراه امید پورقنبری از دقیقه ۷۵ پخش زنده بازی مس کرمان ویستا توربین به جای آوخ و صارمی برای مس کرمان به زمین آمدند. در دقیقه ۸۴ نیز امین جهان کهن دیگر تعویضی مس کرمان بود که به جای نصیری برای مس به زمین آمد.

هرچند حریف برای به ثمر رساندن گل تساوی در زمین مس کرمان حضور پرتعدادی داشت اما بازی خوب مسی ها اجازه موقعیت سازی را به آن ها نمی داد و در دقیقه ۸۹ حتی پورقنبری می توانست اختلاف گل را برای مس کرمان بیشتر کند که بدشانس بود.

در حالی که ویستا توربین بر روی حملات خود، شاهد ضد حملات خطرناک مسی ها بود، در نهایت بازی خوب و با برنامه شاگردان حسین خانی در این بازی به سه امتیاز بسیار شیرین برای مس کرمان ختم شد.

پخش زنده بازی مس کرمان ویستا توربین