تی وی تو
مس کرمان
شاهین بوشهر

سه‌شنبه ۲۳ آذر ۱۴:۰۰

پخش زنده لیگ آزادگان ایران

پخش زنده بازی مس کرمان شاهین بوشهر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی مس کرمان شاهین بوشهر را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی مس کرمان شاهین بوشهر امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ آزادگان ایران

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال مس کرمان – شاهین بوشهر به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی مس کرمان شاهین بوشهر را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی مس کرمان شاهین بوشهر را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی مس کرمان شاهین بوشهر را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال مس کرمان شاهین بوشهر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی مس کرمان شاهین بوشهر ۱۸ فروردین ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی نوزدهم لیگ آزادگان ایران ، تیم های مس کرمان و شاهین بوشهر در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم شانس خود را برای گلزنی امتحان کنند. در نیمه ی دوم این محمدی بود که در دقیقه ی ۴۸ دروازه ی حریف را باز کرد تا با پایان گزارش زنده بازی مس کرمان شاهین بوشهر مس را به پیروزی ۱-۰ برساند.