تی وی تو
مس کرمان
استقلال خوزستان

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴:۰۰

پخش زنده لیگ آزادگان ایران

فوتبال زنده مس کرمان و استقلال خوزستان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی مس کرمان و استقلال خوزستان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی مس کرمان و استقلال خوزستان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال مس کرمان و استقلال خوزستان امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده مس کرمان و استقلال خوزستان به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی مس کرمان استقلال خوزستان را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی مس کرمان استقلال خوزستان را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی مس کرمان استقلال خوزستان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده مس کرمان و استقلال خوزستان را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال مس کرمان استقلال خوزستان، شما می توانید بازی مس کرمان و استقلال خوزستان زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال مس کرمان و استقلال خوزستان

در آخرین هفته از رقابت های لیگ آزادگان ، تیم مس کرمان و استقلال خوزستان در اهواز به میدان رفتند.در حالی که گرمای هوا در شروع بازی کاملا بر عملکرد دو تیم اثرگذار شده بود، تیم های استقلال خوزستان و مس کرمان بازی کم حادثه ای در نیمه اول به نمایش گذاشتند اما شاگردان فرهاد کاظمی به خصوص در دقایق پایانی نیمه اول می توانستند بر روی دو موقعیت خوب صفیا و تورانیان پیروز به رختکن بروند که این گونه نشد.

در نیمه دوم و از دقیقه ۶۰ میلاد غریبی و پیمان میری جانشین تورانیان و رشیدفرخی شدند و از دقیقه ۷۸ نیز علی تهامی به جای اسماعیل بیگی به میدان آمد.در حالی که با خنک تر شدن هوا سطح فنی بازی نیز بهتر شده بود، دو تیم روی دروازه هم تحرکاتی انجام دادند اما هیجان کم بازی سبب می شد که اشتیاق چندانی برای گلزنی دو تیم نیز وجود نداشته باشد.

در دقایق پایانی گزارش زنده بازی مس کرمان و استقلال خوزستان میلاد نوری و امیرحسین بنی اسد به جای بحرانی و بابا محمدی به زمین آمدند و بنی اسد در اولین لمس توپ خود پاس زیبایی را در دقیقه ۹۲ برای میری فراهم کرد تا او نیز با یک ضربه دقیق گل برتری و سه امتیازی مس را در این بازی به ثمر برساند.

با این پیروزی مس در جدول بازی ها ۵۵ امتیازی شد و در رده چهارم جدول مسابقات قرار گرفت تا فصل خود را با این پیروزی خارج از خانه به اتمام برساند.