تی وی تو
مس کرمان
آرمان گهر

پنجشنبه ۲۵ فروردین ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ آزادگان ایران

بازی زنده مس کرمان آرمان گهر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی مس کرمان آرمان گهر را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی مس کرمان آرمان گهر امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال مس کرمان و آرمان گهر به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی مس کرمان آرمان گهر را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش بازی مس کرمان آرمان گهر را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی مس کرمان آرمان گهر را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال مس کرمان آرمان گهر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی مس کرمان آرمان گهر

تیم فوتبال مس کرمان در بازی هفته بیست و هشتم خود در سیرجان برابر آرمان گهر با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. بازی دو تیم بسیار آرام و کم حادثه آغاز شد و دو تیم میل چندانی به حمله روی دروازه یکدیگر با شروع بازی نداشتند.

در معدود صحنه هایی بازیکنان دو تیم خطراتی نصف و نیمه بر روی دروازه یکدیگر ایجاد می کردند تا بازی پایاپای دنبال شود.اما در دقیقه ۳۹ بازی و در حالی که همچنان روند مسابقه به همین شکل دنبال می شد، شوت از راه دور شوشتری نتیجه ی بازی را رقم زد.مس می توانست در دقایق پایانی نیمه اول گل تساوی را به ثمر برساند که موقعیت گل این تیم از دست رفت تا بازی یک بر صفر در ۴۵ دقیقه نیمه اول تمام شود.

در نیمه دوم در حالی که بازی کاملا در اختیار مس کرمان بود اما بازیکنان این تیم به دلیل عدم تمرکز و دفاع فشرده حریف موفق به خلق موقعیت نمی شدند و در مقابل ضد حملات میزبان نیز خطرساز بود.در ۱۵ دقیقه پایانی پخش زنده بازی مس کرمان آرمان گهر بازی که با اتلاف وقت از سوی میزبان نیز همراه شده بود، مس می توانست بازی را به تساوی بکشد اما فرصت خوب نوری در دقیقه ۷۶ برای مس از دست رفت.

در نهایت پس از اینکه شوت گلزاری نیز در دقیقه ۹۵ نتوانست دروازه آرمان گهر را باز کند، مس کرمان شکست یک بر صفر در این بازی پذیرفت تا با ۴۶ امتیاز در رده سوم جدول قرار بگیرد.