تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

مس رفسنجان
گل گهر سیرجان

جمعه ۱۹ آبان ۱۵:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

فوتبال زنده مس رفسنجان و گل گهر . امروز جمعه ۱۹ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر ایران و از ساعت ۱۵:۰۰ تیم های مس رفسنجان و گل گهر بازی خواهند داشت. مس رفسنجان مقابل گل گهر را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال مس رفسنجان و گل گهر سیرجان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی مس رفسنجان گل گهر سیرجان را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی مس رفسنجان گل گهر سیرجان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال مس رفسنجان گل گهر سیرجان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی مس رفسنجان گل گهر سیرجان

دیدار ۲ تیم فوتبال مس رفسنجان و گل گهر سیرجان از ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه شهدای مس دنبال شد و در نهایت رفسنجانی ها توانستند سه امتیاز شیرین خانگی را از آن خود کنند.گل های میزبان را در این دیدار اکبر صغیری در دقیقه ۳۵ و ۶۱(پنالتی)، سجاد موسوی دقیقه ۴۴ و کاظم حیات منش در دقیقه ۶۱ به ثمر رساندند و برای گل گهر سیرجان مهرداد آوخ در دقیقه ۹۳ مسابقه گلزنی کرد.

یک پنالتی هم در دقیقه ۶۸ این بازی نسیب سیرجانی ها شد که پیمان رنجبری نتوانست آن را به گل تبدیل کند و گل گهر با دومین شکست این فصل خود شهر رفسنجان را به مقصد سیرجان ترک کرد.یکی از اتفاقات و حواشی این مسابقه مصدوم شدن داور وسط مسابقه بود که در دقیقه ۷۰ این بازی تعویض شد.تیم فوتبال مس رفسنجان با این پیروزی ۲۴ امتیازی شد و به رتبه ۱۱ جدول رده بندی جام آزادگان صعود کرد و گل گهر سیرجان نیز با ۴۲ امتیاز در مقام نخست لیگ دسته یک کشور باقی ماند.

پخش زنده بازی مس رفسنجان گل گهر سیرجان

در خلال دیدار های هفته ی هشتم لیگ آزادگان تیم های مس رفسنجان و گل گهر سیرجان با هم دیدار کردند. در این دیدار پرگل و جذاب ،  گل گهر موفق شد ۳-۱ از سد مس بگذرد. نیمه ی نخست این دیدار کاملا در دستان گل گهری ها بود. آن ها د راین نیمه موفق شدند ۳ بار دروازه ی مس را در هم بکوبند. رنجبری در دقیقه ی ۴ ، آوخ در دقیقه ی ۲۶ و گلزاری در دقیقه ی ۴۲ زننده ی این گل ها بودند. در ۴۵ دقیقه ی دوم شاهد افت روند بازی بودیم و تنها حمله ی موفق از سوی مسی ها صورت گرفت که صغیری در دقیقه ی ۷۸ برای اولین بار دروازه ی مس را باز کرد تا این دیدار با نتیجه ی ۳-۱ به پایان رسد.

 

آخرین بروز رسانی : نوامبر 9, 2023