مسی تسلیم مربی آلبی‌سلسته شد

سپتامبر 12, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، امشب از ساعت ۲۳٫۳۰ به وقت تهران آرژانتین در دومین بازی دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ در لاپاز به مصاف بولیوی خواهد رفت.

یکی از ابهامات آلبی سلسته که در نخستن بازی خود اکوادور را برد و البته لیونل مسی را در دقیقه ۸۹ به دلیل مصدومیت از دست داد، حضور فوق ستاره اینتر میامی در ترکیب ثابت است. مسی با تیم به لاپاز سفر کرده، ولی در اولین تمرین در پایتخت بولیوی حضور نداشت و کادر فنی ترجیح داد روی او ریسک نکند.

طبق ادعای تیک اسپورتس، تصمیم نهایی با خود مسی است و البته لیونل اسکالونی به او توصیه کرده تا چندان به خودش فشار وارد نکند. این منبع معتبر ادعا کرده که مسی امشب بازی را از روی نیمکت شروع خواهد کرد و در نیمه دوم به احتمال فراوان راهی زمین خواهد شد.

بازی در زمین بولیوی به دلیل ارتفاع زیادش از سطح زمین برای همه تیم‌ها دشوار است و یکی از چالش‌های مسی نیز گلزنی به بولیوی در لاپاز است. او تاکنون موفق به این کار نشده و این می‌تواند یکی از انگیزه‌های او برای حضور در بازی امشب باشد.

مسی از زمان پیوستن به اینتر میامی، ۱۲ بازی در کمتر از دو ماه انجام داده که متوسط هر چهار روز یک بازی است. موردی که باعث مصدومیت عضلانی او در بازی برابر اکوادور شد اما از بخت خوب او و آرژانتین، مشکل چندان جدی نبود.