مدیر النصر در میلان: بروزوویچ مسافر عربستان شد

ژوئن 27, 2023

به گزارش  تی وی تو و به نقل از فوتبالی، شایعات روزهای اخیر درباره احتمال انتقال مارسلو بروزوویچ به النصر رنگ واقعیت به خود گرفت.

ستاره ۳۰ساله کروات به اولین خرید تابستانی باشگاه النصر تبدیل شد. او به تیمی خواهد پیوست که در ماه ژانویه خرید بزرگ دیگری کرد و کریستیانو رونالدو را به خدمت گرفت. بروزوویچ بعد از هفت سال و نیم حضور در اینتر این باشگاه را ترک کرده و راهی خاورمیانه می‌شود. او با پیراهن نراتزوری ۳۳۰ بازی رسمی انجام داد و چند روز پیش در فینال لیگ قهرمانان بازوبند کاپیتانی این تیم را به بازو بست. فینالی که اینتر مقابل منچسترسیتی ۱-۰ شکست خورد تا دستش از جام کوتاه بماند.

باشگاه النصر دقایقی پیش تصاویری ویدیویی از شهر میلان منتشر کرد که احمد الغامدی مدیر اجرایی این باشگاه را در حال ترک دفتر اینتر نشان می‌داد. النصر مدعی شد الغامدی در مذاکرات نهایی با مدیران اینتر کار انتقال بروزوویچ را تمام کرده و ستاره کروات را باید از این لحظه بازیکن النصر دانست.

بروزوویچ این فصل به دلیل مصدومیت و با نظر سیمونه اینزاگی فرصت زیادی برای حضور در میدان پیدا نکرد. در نهایت بروزو به این نتیجه رسید که بهترین تصمیم این است که در پنجره نقل و انتقالات تابستانی از اینتر جدا شود و گزینه‌هایی را که برای فصل آینده در اختیار دارد بررسی کند. جدی‌ترین گزینه برای او بارسلونا بود. ژاوی هرناندز علاقه زیادی به این بازیکن دارد و از مدیران بارسا خواسته بود که نهایت تلاش‌شان را برای جذب او به کار بگیرند. اما در نهایت النصر موفق شد او را راهی لیگ حرفه‌ای عربستان کند تا بروزو از فصل آینده در کنار کریستیانو رونالدو به میدان برود.