محمد صلاح وارد تاریخ فوتبال می‌شود

فوریه 13, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، محمد صلاح پس از مصدومیت از ناحیه همسترینگ در جریان مسابقات جام ملت‌های آفریقا از میادین دور است. با این حال، او مثل همیشه برای باشگاهش مهم است چرا که آنها قصد دارند تا دومین عنوان خود در لیگ برتر را با ستاره مصری‌شان کسب کنند. این بازیکن ۳۱ ساله در پنجره نقل و انتقالات تابستان گذشته مورد توجه باشگاه الاتحاد قرار داشت و این تیم عربستانی، عزم لیورپول را با پیشنهادی ۱۵۰ میلیون پوندی (۱۸۸ میلیون دلاری) آزمایش کرد و به نظر می‌رسد که علاقه زیاد این تیم متمول عربستانی تا تابستان آینده هم ادامه پیدا کند.

منابع نزدیک به الاتحاد اشاره کردند که آنها امید خودشان را از دست نداده‌اند و آماده‌اند تا ۲۰۰ میلیون پوند برای مشهورترین فوتبالیست عرب روی زمین بپردازند. بسته پیشنهادی نجومی که ارزش آن حدود ۱٫۵ میلیون پوند (۱٫۹ میلیون دلار) در هفته است، تقریباً چهار برابر حقوق فعلی او در باشگاه لیورپول. صلاح برخلاف فابینیو و جوردن هندرسون که لیورپول تابستان گذشته آنها را به باشگاه‌های عربستانی فروخت، اما داستان او متفاوت است و آنها نمی‌خواهند ستاره باارزش خودشان را از دست بدهند. هر چند ترک ناگهانی باشگاه از سوی یورگن کلوپ در پایان فصل، ممکن است روی آینده فرعون لیورپول هم تاثیرگذار باشد.

الاتحاد در حال آماده سازی پیشنهادی هنگفت به ارزش ۲۳۵ میلیون یورو به لیورپول برای جذب صلاح است. اگر این قرارداد تکمیل شود، گران‌ترین معامله تاریخ فوتبال خواهد بود، زیرا از مبلغی که پاری سن ژرمن برای جذب نیمار در سال ۲۰۱۷ از بارسلونا با مبلغ ۲۲۲ میلیون یورو پرداخت کرد، بیشتر خواهد شد.