تی وی تو
فوتبال  مارسی متز زنده

فوتبال مارسی متز زنده

مارسی
متز

جمعه ۲۰ بهمن ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده فوتبال مارسی و متز امروز جمعه ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ . در رقابت‌های لیگ دسته اول فرانسه و از ساعت ۲۲:۰۰ تیم های مارسی و متز بازی خواهند داشت. مارسی مقابل متز را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی مارسی و متز را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال مارسی و متز را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی مارسی و متز

۱۶ آبان ۱۴۰۰

در هفته سیزدهم از سری رقابتهای لوشامپیونه فرانسه تیم مارسی در برابر میهمان خود تیم متز با تساوی بدون گل متوقف شد . در نیمه اول این دیدار تیم مارسی کاملا تیم برتر میدان بود و موقعیت های متعددی روی دروازه متز به وجود آورد اما در امر گلزنی ناموفق بود و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید .

در نیمه دوم و با اخراج جمرسون مدافع برزیلی تیم متز شرایط برای پیروزی مارسی در این دیدار کاملا فراهم شد . اما آنها از این موقعیت به وجود آمده نتوانستند استفاده کنند . با وجود در اختیار داشتن کامل توپ و میدان در نیمه دوم باز هم به مانند نیمه اول در گلزنی ناموفق بودند و در پایان پخش زنده بازی مارسی و متز هم این دیدار با تساوی بدون گل به اتمام رسید و تیم مارسی به راحتی دو امتیاز مهم را در این دیدار خانگی از دست داد . 

پخش بازی مارسی و متز

 

مارسیمتز
۷۶مالکیت۲۴
۴شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۴
۶۳۲تعداد پاس۱۷۷
۵۶۸پاس صحیح۱۲۵
۲۲سانتر۲۲
۹کرنر۷
۸خطا۹
۳آفساید۶
۱کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش بازی مارسی و متز

برچسب‌ها: