تی وی تو
فوتبال  مایورکا والنسیا زنده

فوتبال مایورکا والنسیا زنده

مایورکا
والنسیا

شنبه ۱۵ مهر ۲۰:۰۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده فوتبال مایورکا و والنسیا . امروز شنبه ۱۵ مهر و در چارچوب رقابتهای لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم های مایورکا و والنسیا بازی خواهند داشت. مایورکا مقابل والنسیا را آنلاین تماشا کنید.

برای تماشای بازی مایورکا والنسیا، شما می توانید بازی مایورکا و والنسیا زنده را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان زنده بازی مایورکا والنسیا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال مایورکا و والنسیا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی مایورکا والنسیا

۲۹ دی ۱۳۹۸

در هفته بیستم لالیگا ایورکا و والنسیا به مصاف هم رفتند که مایورکا موفق شد با نتیجه ۴-۱ از سد حرفش عبور کند. خوزه آرناس، آنته بودیمیر (۲بار) و دانیل وازکز گل های مایورکا را وارد دروازه والنسیا کردند. در آن سوی میدان فران تورس تک گل والنسیا را به ثمر رساند. گفتنی است با نزدیک شدن به پایان پخش زنده فوتبال مایورکا والنسیا و در حالی که  هنگامی که بازی ۳-۰ به سود مایورکا بود، دانیل پارخو کاپیتان والنسیا با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد.

 

پخش زنده بازی مایورکا والنسیا

 

مایورکا والنسیا 
۴۳%مالکیت۵۷%
۶شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۲
۳۸۶تعداد پاس۵۲۳
۳۱۵پاس صحیح۴۵۲
۱۷سانتر۱۹
۱کرنر۶
۱۸خطا۱۱
۴آفساید۲
۴کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی مایورکا والنسیا

پخش زنده فوتبال مایورکا والنسیا

۱۰ شهریور ۱۳۹۸

در هفته سوم لالیگا اسپانیا، تیم های والنسیا و مایورکا به مصاف هم رفتند.این بازی با نتیجه ۲ – ۰ به سود والنسیا به پایان رسید. دقایق ابتدایی نیمه ی نخست به آرامی سپری شد اما درست در دقیقه ی  ۴۳  پارخو موفق شد قفل دروازه ی مایورکا را باز کرده و تیمش را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کند. این بازیکن پس از سوت آغاز نیمه ی دوم نیز برای بار دوم برای تیمش گلزنی کرد . بازیکنان مایورکا پس از این گل آرایشی دفاعی به خود گرفتند و در نتیجه تا پایان پخش زنده فوتبال مایورکا والنسیا شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم تا این دیدار با نتیجه ی ۲-۰ به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی مایورکا والنسیا

 

والنسیا مایورکا 
۵۰%مالکیت۵۰%
۴شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۲
۴۵۸تعداد پاس۴۳۷
۳۹۷پاس صحیح۳۸۷
۲۰سانتر۲۵
۷کرنر۴
۶خطا۱۹
۳آفساید۰
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی مایورکا والنسیا