تی وی تو
فوتبال  مایورکا سلتاویگو زنده

فوتبال مایورکا سلتاویگو زنده

پخش زنده بازی مایورکا و سلتاویگو. امروز شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای فوتبال لالیگای اسپانیا و از ساعت ۱۸:۴۵ تیم های مایورکا و سلتاویگو بازی خواهند داشت. مایورکا مقابل سلتاویگو را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن زنده بازی مایورکا و سلتاویگو به تلویزیون دسترسی ندارید به سادگی از گوشی همراه خود
مایورکا
سلتاویگو

شنبه ۲۳ دی ۱۸:۴۵

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده بازی مایورکا و سلتاویگو. امروز شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای فوتبال لالیگای اسپانیا و از ساعت ۱۸:۴۵ تیم های مایورکا و سلتاویگو بازی خواهند داشت. مایورکا مقابل سلتاویگو را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن زنده بازی مایورکا و سلتاویگو به تلویزیون دسترسی ندارید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی مایورکا سلتاویگو را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده بازی مایورکا سلتاویگو

در هفته سی و سوم از لالیگای اسپانیا تیم مایورکا موفق شد در خانه ی خود  با نتیجه پنج بر یک تیم سلتاویگو شکست . آنته بودیمیر در دقیقه ۸ از روی نقطه پنالتی ، کوچو هرناندز در دقیقه ۲۷ و الخاندرو یوزو در دقیقه ۴۰ در نیمه اول برای مایورکا گلزنی کردند تا این تیم با برتری سه گله به رختکن برود . در نیمه دوم آسپاس مهاجم گلزن سلتاویگو در دقیقه ۵۰ توانست یکی از گلها را جبران کند و اختلاف را به دو گل برساند .

خوشحالی سلتاویگو دو دقیقه بیشتر دوام نداشت و بودیمیر زننده گل اول مایورکا گل چهارم این تیم را در دقیقه ۵۲ وارد دروازه حریف کرد . در ادامه پخش آنلاین بازی مایورکا سلتاویگو نیز سالوا سویا در دقیقه ۶۰ گل پنجم مایورکا را به ثمر رساند . در سی دقیقه باقی مانده از مسابقه هم اتفاق خاصی رخ نداد و سلتاویگو نتوانست اختلاف را کاهش دهد و این تیم میزبان بود که با این برد پر گل سه امتیاز مسابقه را کسب کرد . 

پخش زنده بازی مایورکا سلتاویگو

 

مایورکاسلتاویگو
۳۹مالکیت۶۱
۷شوت در چارچوب ۸
۱شوت خارج از چارچوب۲
۷مهار دروازه بان۲
۳۷۸تعداد پاس۵۶۳
۳۰۷پاس صحیح۴۸۲
۶سانتر۲۱
۲کرنر۱۱
۱۶خطا۱۲
۰آفساید۰
۳کارت زرد۳

پخش زنده بازی مایورکا سلتاویگو