مانع رفتن ژابی به رئال مادرید نمی‌شویم

نوامبر 18, 2023

به گزارش  تی وی تو و به نقل از فوتبالی، ژابی آلونسو، سرمربی موفق بایر لورکوزن، بیش از همیشه به نیمکت رئال ‏نزدیک به نظر می‌رسد. گزارش‌های زیادی درباره تمایل رئال مادرید به سپردن سکان هدایت این تیم به ‏آلونسو وجود دارد و گفته می‌شود از تابستان آینده ژابی روی نیمکت سفیدپوشان اسپانیایی خواهد ‏نشست.

اخیرا روزنامه بیلد در این مورد نوشت که دیدار خورخه والدانو از باشگاه بایر لورکوزن و جلسه‌ای که او با ژابی داشت باعث شده این شایعات ‏بیش از پیش جدی شود.

والدانو که اسطوره باشگاه رئال مادرید است در جریان پیروزی ۴-۰ لورکوزن ‏مقابل یونیون برلین در ورزشگاه حضور داشت. او سپس در نشست خبری ژابی آلونسو شرکت کرد و ‏بعد با مربی لورکوزن دیداری خصوصی داشت. ‏

در حالی که شایعاتی در مورد احتمال تمدید کارلو آنچلوتی با رئال نیز شنیده می‌شود، فرناندو کارو، مدیر اجرایی لورکوزن، به شایعات پیرامون ژابی واکنش نشان داد و گفت: «در قرارداد ژابی نیازی به گنجاندن بند جدایی به منظور انتقالش به رئال، بایرن یا لیورپول نبود. با او رابطه بسیار بسیار خوبی داریم و او می‌داند که ما باشگاهی جدی هستیم. البته ما هیچکس را مجبور به ماندن نمی‌کنیم و اگر ژابی دوست نداشته باشد در جمع ما بماند، اجباری برای حفظ او نخواهیم داشت. دوست داریم ژابی در لورکوزن احساس راحتی و خوشحالی کند. می‌خواهیم شرایط برای او به گونه‌ای باشد که خودش مشتاق ماندن باشد و این هدف اصلی ماست.»

کارو ادامه داد: «در قرارداد ژابی چیزی در مورد بند جدایی برای رفتنش به یکی از سه باشگاه سابقش نیست، ولی همه توافقات هم روی کاغذ نمی‌آیند. می‌دانیم که در آینده اگر بخواهد برود، مذاکره خواهیم کرد البته امیدوارم چنین اتفاقی رخ ندهد و او قصد رفتن نداشته باشد. من مطمئنم ژابی در لورکوزن راضی و خوشحال است و فصل بعد می‌ماند.»