تی وی تو
ماشین سازی تبریز
فولاد خوزستان

شنبه ۱۹ تیر ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده بازی ماشین سازی تبریز فولاد خوزستان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ماشین سازی تبریز فولاد خوزستان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ماشین سازی تبریز فولاد خوزستان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر ایران

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال ماشین سازی تبریز – فولاد خوزستان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ماشین سازی تبریز فولاد خوزستان را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی ماشین سازی تبریز فولاد خوزستان را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ماشین سازی تبریز فولاد خوزستان را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ماشین سازی تبریز فولاد خوزستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ماشین سازی تبریز فولاد خوزستان – ۲۱ اسفند ۹۹

دیدار تیم‌های ماشین‌سازی و فولاد خوزستان در هفته دوازدهم لیگ برتر ایران با برتری شاگردان جواد نکونام خاتمه یافت. بازیکنان این تیم با گل زودهنگام آیاندا پاتوسی در دقیقه ی ۵ توانستند خیلی زود از ماشین سازی پیش بیفتند و در ادامه تلاش های حریف برای جبران اختلاف امتیاز بی نتیجه ماند.

شاگردان جواد نکونام با پیروزی در تبریز ۱۸ امتیازی شدند تا در رده پنجم جدول و در فاصله یک پله ای و یک امتیازی تراکتور قرار بگیرند. ماشین سازی به همراه ذوب آهن همچنان تیم بدون پیروزی لیگ بیستم است. سبزقبا های تبریزی با ۴ امتیاز در قعر جدول قرار گرفته اند.

 

پخش زنده فوتبال ماشین سازی فولاد ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی ماشین سازی تبریز فولاد خوزستان – ۶ بهمن ۹۹

ماشین سازی و فولاد در چارچوب رقابت های مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مصاف هم رفتند. بازی در نیمه ی نخست محتاطانه دنبال می شد و در نیمه ی نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید. در دقیقه ی ۶۲ نیمه ی دوم اما ، روی بازیکن فولاد خطای پنالتی اعلام می شود. لوسیانو پریرا از روی نقطه پنالتی خلاف جهت دروازه بان ماشین سازی گل اول بازی را به ثمر می رساند. سپس در دقیقه ی ۸۰ ،  پاس پاتوسی در محوطه جریمه به پریرا می رسد و وی با ضربه پای چپ دقیق، توپ را وارد دروازه ماشین سازی می کند. ۱۰ دقیقه ی بعد نیز ،  لوسیانو پریرا با ضربه ای سر در محوطه جریمه گل سوم خود و تیمش را به ثمر می رساند تا نتیجه ی بازی در دقایق نهایی به ۲-۱ تغییر کند.

پخش زنده فوتبال ماشین سازی فولاد ‌ – تی وی تو