تی وی تو
بواویشتا
ماریتیمو

شنبه ۲۷ فروردین ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ پرتغال

بازی زنده بواویشتا ماریتیمو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بواویشتا ماریتیمو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای بازی زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بواویشتا ماریتیمو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده ماریتیمو و بواویشتا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بواویشتا ماریتیمو را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بواویشتا ماریتیمو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بواویشتا ماریتیمو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بواویشتا ماریتیمو

در ادامه دیدارهای هفته سیزدهم لیگ برتر پرتغال، بوآویشتا و ماریتیمو به تساوی ۱-۱ رضایت دادند. پتار موسا در دقیقه ۵ برای بوآویشتا گل زد. گل تساوی ماریتیمو نیز در دقیقه ۹۰ توسط هنریکه حاصل شد.

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان بوآویشتا در طی پخش زنده بازی بواویشتا ماریتیمو بود و علی علیپور نیز از دقیقه ۸۰ در ترکیب ماریتیمو جای گرفت. در این دیدار خشن ، زین الدین جونیور و ماکوتا از بازی اخراج شدند تا هر دو تیم ۱۰ نفره شوند.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر پرتغال بوآویشتا (۱۲ امتیاز) و ماریتیمو (۱۱ امتیاز) یازدهم و دوازدهم هستند.

پخش زنده بازی بواویشتا ماریتیمو

 

بوآویشتا ماریتیمو 
۳۹%مالکیت۶۱%
۴شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۳
۲۸۵تعداد پاس۴۵۳
۲۱۰پاس صحیح۳۷۷
۱۵سانتر۲۶
۲کرنر۶
۲۳خطا۱۴
۲آفساید۱
۴کارت زرد۶
۱کارت قرمز۱

پخش زنده بازی بواویشتا ماریتیمو

 

پخش زنده فوتبال بواویشتا ماریتیمو

تیم های بوآویشتا و ماریتیمو برای بازی های انتخابی دور اول لیگ کاپ پرتغال در مقابل هم صف آرایی کردند. دقایق ابتدایی نیمه ی نخست به آرامی سپری شد اما در دقیقه ی ۴۱ بود که سانتوس موفق شد با به ثبت رساندن تک گل این دیدار ف تیمش را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کند. در نیمه ی دوم اما بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود و شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم تا با پایان پخش زنده بازی بواویشتا ماریتیمو بوآویشتا به برتری ۱-۰ برسد.

 

پخش زنده بازی بواویشتا ماریتیمو

پخش زنده بازی بواویشتا ماریتیمو