تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال لیون لوریان

لیون
لوریان

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده بازی لیون لوریان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیون لوریان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیون لوریان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ ۱ فرانسه

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال لیون – لوریان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیون لوریان را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی لیون لوریان را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لیون لوریان را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیون لوریان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیون لوریان – ۶ مهر ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی پنجم لیگ یک فرانسه ، تیم های لیون و لوریان با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار که به آرامی دنبال شد ، قفل دروازه ی دو تیم بسته ماند و این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه ی دوم ، حملات دو تیم بیشتر شد . ویسا در دقیقه ی ۶۳ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند و سپس در دقیقه ی ۷۴ دروازه ی لوریان با ضربه ی دوبوآ باز شد. تلاش های دو تیم برای ثبت گل های دیگر بی نتیجه ماند و این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

 

 

لوریان  لیون 
۳۱% مالکیت ۶۹%
۲ شوت در چارچوب  ۶
۱ شوت خارج از چارچوب ۱۰
۵ مهار دروازه بان ۱
۳۰۴ تعداد پاس ۶۷۲
۲۲۰ پاس صحیح ۶۱۵
۸ سانتر ۳۰
۱ کرنر ۵
۱۹ خطا ۷
۱ آفساید ۰
۲ کارت زرد ۰

 

پخش زنده بازی لیون لوریان – ۱۹ فروردین ۹۶

تیم های لیون و لوریان در چارچوب دیدار های هفته ی سی و پنجم لیگ یک فرانسه ، به مصاف هم رفتنند . این دو تیم که در نیمه ی نخست عملکرد خوبی داشتند ، با تساوی ۱-۱ به رختکن بازگشتند. تولیسو در دقیقه ی ۲۸ و وارث در دقیقه ی ۴۲ ، دو بازیکنی بودند که این تساوی را رقم زدند. در نیمه ی دوم ، بازی کاملا در دستان لوریان بود. مارویکس در دقیقه ی ۴۹ ، موکانجو در دقیقه ی ۷۴ و ۸۰ دروازه ی لیون را باز کردند تا این دیدار با برتری ۴-۱ لوریان به پایان برسد.

 

 

لیون  لوریان 
۶۹% مالکیت ۳۱%
۵ شوت در چارچوب  ۶
۸ شوت خارج از چارچوب ۶
۲ مهار دروازه بان ۴
۶۱۹ تعداد پاس ۲۶۵
۵۳۹ پاس صحیح ۱۹۲
۴ سانتر ۲
۵ کرنر ۴
۹ ضربه ایستگاهی ۱۳
۱۳ خطا ۱۰
۲ آفساید ۲
۳ کارت زرد ۱

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت