تی وی تو
لیون
رنجرز

پنجشنبه ۱۸ آذر ۲۱:۱۵

پخش زنده لیگ اروپا

گزارش زنده بازی لیون رنجرز امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیون رنجرز را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیون رنجرز امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی لیون رنجرز امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال لیون رنجرز به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لیون رنجرز را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای پخش زنده بازی لیون رنجرز، شما می توانید پخش آنلاین بازی لیون رنجرز را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی لیون رنجرز، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیون رنجرز را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیون رنجرز ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

در هفته اول از دور گروهی رقابتهای لیگ اروپا در گروه A  تیم لیون موفق شد میزبان خود تیم رنجرز را با نتیجه دو بر صفر شکست دهد . در نیمه اول این دیدار کارل توکو اکامبی مهاجم بیست و نه ساله و کامرونی لیون موفق شد در دقیقه ۲۳ گل اول مسابقه را به ثمر برساند .

در نیمه دوم نیز باز این لیون بود که به گل رسید . اینبار در دقیقه ۵۵ مدافع تیم رنجرز جیمز تورنیر به اشتباه دروازه خودی را گشود و لیون با دو گل پیش افتاد . در ادامه گزارش زنده بازی لیون رنجرز حملات رنجرز برای گلزنی و جبران نتیجه بی تاثیر بود و این پیتر بوش و شاگردانش بودند که با سه امتیاز به فرانسه بازگشتند . 

 

پخش زنده بازی لیون رنجرز

 

رنجرزلیون
۴۷مالکیت۵۳
۲شوت در چارچوب ۳
۱۰شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۲
۴۵۳تعداد پاس۵۳۰
۳۹۲پاس صحیح۴۵۵
۲۵سانتر۱۱
۳کرنر۳
۱۶خطا۱۳
۳آفساید۴
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی لیون رنجرز

 

پخش زنده بازی لیون رنجرز – ۲۶ تیر ۹۹

تیم های لیون و رنجرز در یک بازی دوستانه به دیدار هم رفتند. در این دیدار که با درخشش بازیکنان رنجرز همراه بود ، این تیم موفق شد تا حریفش را با نتیجه ی ۲-۰ شکست دهد .

در دقیقه ی ۲۰ نیمهی نخست ، با اشتباه مارسلو دروازه ی خودی باز شد تا رنجرز به برتری ۱-۰ برسد و در دقیقه ی ۲۵  این حاجی بود که حساب کار را ۲-۰ کرد اما این خوش شانسی با دوارم نبود زیرا که ۱۰ دقیقه ی بعد ، کنت با کارت قرمز داور اخراج شد تا تیمش ۱۰ نفره به این دیدار ادامه دهد. در نیمه ی دوم ، بازیکنان لیون سبک دفاعی خود را حفظ کردند و شاهد تلاش زیادی از سمت این تیم نبودیم در نهایت با اتمام زمان بازی ، رنجرز در این دیدار به پیروزی رسید.

 

پخش زنده فوتبال لیون رنجرز – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال لیون رنجرز – تی وی تو