تی وی تو
لیون
بروندبی

پنجشنبه ۴ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ اروپا

گزارش زنده فوتبال لیون بروندبی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی لیون و بروندبی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیون و بروندبی امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال لیون و بروندبی امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال لیون و بروندبی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لیون بروندبی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی لیون بروندبی را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال لیون بروندبی، شما می توانید بازی لیون و بروندبی زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی لیون بروندبی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال لیون و بروندبی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیون بروندبی ۸ مهر ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی دوم لیگ اروپا ، تیم های لیون و بروندبی با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم شانس خود را امتحان کنند. در نیمه ی دوم لیون پیش کشید و با استفاده از موقعیت های مناسب موفق شد ۳ بار دروازه ی حریف را باز کند. اکامبی در دقیقه ی ۶۴  و ۷۱ و آئوار در دقیقه ی ۸۶ بازیکنانی بودند که در این نیمه گلزنی کردند تا با پایان گزارش زنده فوتبال لیون بروندبی لیون را به برتری ۳-۰ برسانند.

 

پخش زنده بازی لیون بروندبی

 

لیون بروندبی
۷۱%مالکیت۲۹%
۹شوت در چارچوب ۰
۱۷شوت خارج از چارچوب۵
۰مهار دروازه بان۶
۷۷۸تعداد پاس۳۰۷
۶۹۳پاس صحیح۲۲۰
۱۴سانتر۴
۵کرنر۰
۴خطا۷
۴آفساید۳
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی لیون بروندبی