تی وی تو
لیورپول
وست برومویچ

یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۲۰:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی لیورپول وست برومویچ امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیورپول وست برومویچ را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیورپول وست برومویچ امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال لیورپول – وست برومویچ به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول وست برومویچ را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی لیورپول وست برومویچ را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لیورپول وست برومویچ را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیورپول وست برومویچ را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیورپول وست برومویچ – ۷ دی ۹۹

لیگ برتر انگلیس؛ لیورپول در هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه آنفیلد به مصاف وست‌برومویچ رفت و آخرین بازی خانگی سال ۲۰۲۰ را با تساوی یک-یک به پایان رساند. دقیقه ۱۲ حرکت هماهنگی تیمی با پاس ماتیپ و ضربه نهایی مانه، قرمزها را به گل رساند. نیمه دوم وست‌برومویچ تنها موقعیتی که داشت را با ضربه سر آجایی در دقیقه ۸۲ تبدیل به گل کرد.دفاع فشرده وست‌برومویچ در نهایت اجازه برتری به لیورپول را نداد و با این تساوی، قرمزها ۳۲ امتیازی شدند. وست‌برومویچ رده نوزدهمی هم ۸ امتیازی شد.

 

پخش زنده فوتبال لیورپول وست برومویچ ‌ – تی وی تو

 

لیورپول وست‌برومویچ 
۷۸%مالکیت۲۲%
۲شوت در چارچوب ۳
۱۱شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۱
۷۷۳تعداد پاس۲۱۳
۶۸۲پاس صحیح۱۲۱
۳۵سانتر۱۴
۷کرنر۳
۸خطا۵
۱آفساید۵
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لیورپول وست برومویچ ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی لیورپول وست برومویچ- ۱ اردیبهشت ۹۷

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و پنجم لیگ برتر انگلیس تیم های لیورپول و وست برومویچ با یکدیگر دیدار کردند. در این دیدار که با تساوی ۲-۲ به پایان رسید هر دو تیم بازی بسیار عالی ای از خود به نمایش گذاشتند. در نیمه ی نخست این دیدار اینگز در دقیقه ی ۴ برای لیورپول گلزنی کرد تا تیمش این نیمه را با برتری ۱-۰ به رختکن باز گردد. در نیمه ی دوم باز هم بازی در دست لیورپول بود. در دقیقه ی ۷۲ دروازه ی برومویچ این بار توسط ضربه ی محمد صلاح باز شد تا تیم مهمان به برتری ۲-۰ برسد. در ست زمانی که تمام هواداران برومویچ ناامید شده بودند بازیکنان این تیم یک کامبک عجیب زدند و در دقایق آخر نتیجه را به تساوی تبدیل کردند. لیورمور در دقیقه ی ۷۹ و روندون در دقیقه ی ۸۸ دو بازیکنی بودند که حسابی برای تیمشان درخشیدند.

پخش زنده فوتبال لیورپول وست برومویچ ‌ – تی وی تو

 

وست برومویچلیورپول
۳۸%مالکیت۶۲%
۶شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۴
۳۴۴تعداد پاس۵۸۴
۲۴۳پاس صحیح۴۹۲
۹سانتر۴
۷کرنر۴
۵ضربه ایستگاهی۱۱
۱۲خطا۵
۱آفساید۲
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لیورپول وست برومویچ ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی لیورپول وست برومویچ- ۷ بهمن ۹۶

در دور چهارم جام حذفی انگلیس و در آخرین دیدار روز شنبه تیم‌های لیورپول و وست برومویچ به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان پاردیو با پیروزی ۳ بر ۲ مقابل لیورپول به دور بعد صعود کردند.در این دیدار فیرمینو روی فرار محمد صلاح و اشتباه مدافع برومویچ با ضربه‌ای زیبا دروازه مهمان را باز کرد اما در ادامه جی رودریگز دو بار دروازه لک‌لک‌ها را باز کرد تا شاگردان آلن پاردیو دو بر بک جلو بیفتند. در ادامه، برومویچ گل سوم را هم به ثمر رساند که داور با مشورت با کمک‌داور ویدئویی این گل را نپذیرفت.

پس از آن محمد صلاح در محوطه جریمه متوقف شد که داور با نظر کمک‌داور ویدئویی اعلام پنالتی کرد اما فیرمینو این ضربه را از دست داد.در اواخر نیمه نخست هم جوئل ماتیپ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا برومویچ سه بر یک پیروز به رختکن روند.در نیمه دوم نیز شاگردان کلوپ فشار زیادی روی دروازه وست برومویچ آوردند اما این تلاش‌ها تنها یک بار فایده داشت که ستاره مصری لیورپول توانست گل دوم قرمزها را به ثمر برساند تا اختلاف به حداقل برسد.در ادامه نیز نتیجه سه بر دو ادامه پیدا کرد تا شاگردان پاردیو بتوانند با غلبه بر میزبان خود، به دور بعدی صعود کند.

پخش زنده فوتبال لیورپول وست برومویچ ‌ – تی وی تو

 

لیورپولوست برومویچ
۶۸%مالکیت۳۲%
۸شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۶
۵۹۳تعداد پاس۲۷۸
۴۹۵پاس صحیح۱۷۶
۹سانتر۳
۶کرنر۲
۹ضربه ایستگاهی۵
۵خطا۹
۳آفساید۲
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال لیورپول وست برومویچ ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی لیورپول وست برومویچ- ۲۲ آذر ۹۶

دو تیم لیورپول و وست برومویچ در ادامه ی بازی های هفته ی هفدهم لیگ برتر انگلیس با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار علی رغم تلاش بازیکنان دو تیم با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در نیمه ی دوم بازی از سمت لیورپول هجومی آغاز شد اما بازیکنان این تیم نتوانستند از سد دفاع قدرتمند تیم حریف عبور کنند. از آن سو شاهد یک بازی دفاعی از سمت وست برومویچ بودیم آن ها تنها در اواخر بازی چند بار پیش کشیدند اما حمله ی موفقی نداشتند. در ادامه  با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال لیورپول وست برومویچ ‌ – تی وی تو

 

لیورپولوست برومویچ
۷۰%مالکیت۳۰%
۵شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۳
۷۱۱تعداد پاس۲۹۱
۶۱۱پاس صحیح۱۹۵
۲سانتر۳
۵کرنر۷
۶ضربه ایستگاهی۱۵
۱۶خطا۶
۱آفساید۴
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لیورپول وست برومویچ ‌ – تی وی تو