تی وی تو
لیورپول
واتفورد

شنبه ۱۳ فروردین ۱۶:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی لیورپول و واتفورد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم نتیجه بازی لیورپول واتفورد را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیورپول واتفورد امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی لیورپول واتفورد امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال لیورپول واتفورد به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لیورپول و واتفورد را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی لیورپول واتفورد را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی لیورپول واتفورد، شما می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول واتفورد را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی لیورپول واتفورد، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیورپول واتفورد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیورپول واتفورد

هفته هشتم لیگ برتر انگلیس با دیدار لیورپول و واتفورد در ورزشگاه ویکاریج رود آغاز شد و سرخ‌ها موفق  شدند میزبان را با نتیجه پُر گُل ۰-۵ شکست دهند و سه امتیاز مهم این دیدار را کسب کنند.

گُل نخست لیورپول در دقیقه ۹ توسط سادیو مانه به ثمر رسید و این مهاجم سنگالی با گُلزنی در این دیدار صدومین گُل خود را با پیراهن سرخ‌ها در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به ثمر رساند.در دقیقه ۳۷ لیورپول به گُل دوم رسید و این بار روبرتو فیرمینو مهاجم برزیلی موفق شد برای تیمش گُلزنی کند و سرخ‌ها در نیمه نخست به برتری دست یابند.

لیورپول در نیمه دوم نیز تهاجمی ظاهر شد و در دقیقه ۵۲ فیرمینو گُل دوم خودش را به ثمر رساند و خیال هواداران را بابت کسب پیروزی راحت کرد.​دو دقیقه بعد صلاح چهارمین گُل لیورپول را به ثمر رساند و نخستین بازی کلودیو رانیری را به عنوان سرمربی واتفورد تلخ‌تر 

در دقایق پایانی پخش زنده بازی لیورپول و واتفورد فیرمینو موفق به زدن گُل سوم شد و هتریک خود را تکمیل کرد و نشان داد که هنوز سرخ‌های می‌توانند به روی او حساب کنند.

با این پیروزی لیورپول با ۱۸ امتیاز از ۸ بازی در صدر جدول قرار گرفت و واتفورد با ۷ امتیاز در جایگاه پانزدهم قرار گرفت.

 

پخش زنده بازی لیورپول و واتفورد

 

واتفورد لیورپول 
۲۴%مالکیت۷۶%
۲شوت در چارچوب ۸
۳شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۲
۲۵۲تعداد پاس۸۱۶
۱۶۵پاس صحیح۷۱۱
۷سانتر۱۹
۱کرنر۹
۴خطا۱۰
۸آفساید۲

پخش زنده بازی لیورپول و واتفورد

 

پخش زنده فوتبال لیورپول و واتفورد

دو تیم واتفورد و لیورپول در هفته بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با شکست ۳-۰ شاگردان کلوپ خاتمه یافت. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید اما واتفورد شروعی طوفانی در نیمه ی دوم داشت. حملات سنگین این تیم راه جبران اختلاف امتیاز را برای لیورپولی ها بسته بود. ابتدا در دقیقه ی ۵۳ ، پرتاب اوت بازیکنان واتفورد با کنترل توپ خوب دوکوره درون محوطه جریمه همراه شد.

پس از آن وی توپ را به دهانه دروازه فرستاد که سار با یک ضربه، به راحتی دروازه آلیسون را باز کرد سپس ۵ دقیقه ی بعد ، توپی که در حال رفتن به بیرون زمین بود را بازیکنان واتفورد کنترل کرده و سپس دینی با یک پاس تماشایی پشت مدافعان لیورپول، سار را صاحب توپ کرد تا او هم با یک ضربه چیپ دیدنی، اختلاف را به عدد دو برساند. اما این پایان کار واتفوردی ها نبود. این بار در دقیقه ی ۷۲  روی پاش اشتباه لیورپولی‌ها، بازیکنان واتفورد صاحب توپ شدند و پاس سار به دینی، درحالی با ضربه این بازیکن همراه شد که آلیسون با خروجی اشتباه، از دروازه خود فاصله داشت. در نهایت با پایان پخش زنده بازی لیورپول واتفورد واتفورد به پیروزی ۳-۰ رسید.

 

پخش زنده بازی لیورپول واتفورد

 

واتفورد لیورپول 
۲۹%مالکیت۷۱%
۵شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۲
۳۰۰تعداد پاس۷۳۰
۱۹۷پاس صحیح۶۱۸
۱۳سانتر۲۶
۳کرنر۵
۴خطا۸
۵آفساید۱

پخش زنده بازی لیورپول واتفورد

 

پخش زنده بازی لیورپول و واتفورد

در چارچوب لیگ برتر انگلیس، لیورپول و واتفورد در استادیوم آنفیلد به مصاف یکدیگر رفتند. در ۱۵ دقیقه ابتدایی موقعیتی جدی توسط دو تیم ایجاد نمی شود. لیورپول بازی را در اختیار دارد ولی موقعیت جدی ای ایجاد نکرده است. در دقیقه ۲۳ شوت هیوز با اختلاف کم از کنار دروازه لیورپول به بیرون می رود. صلاح در دقیقه ۳۷ گل اول لیورپول را می زند. در دقیقه ۴۲  دلوفئو و اسماعیل ساری موقعیتی خوب را از دست می دهند تا بازی با برد ۱ به ۰ لیورپول در نیمه اول به پایان برسد.

نیمه دوم شروع می شود. در دقیقه ۴۸ ضربه اسماعیل سار را آلیسون به خوبی می گیرد. لیورپول توسط ضربه سر سادیو مانه به گل دوم می رسد که VAR آن را مردود اعلام می کند. در دقیقه ۵۳ دلوفئو با آلیسون تک به تک می شود که دروازه بان برزیلی باز هم توپ را می گیرد. در دقیقه ۶۳ ضربه آرام فیرمینو را فاستر در اختیار می گیرد. در دقیقه ۶۴ صلاح در سمت راست صاحب توپ می شود که ضربه او با اختلاف از کنار دروازه واتفورد به بیرون می رود. در دقیقه ۷۴ فیرمینو موقعیتی خوب را درون محوطه جریمه واتفورد از دست می دهد. در دقیقه ۸۰ کرنر دلوفئو مستقیما به تیرک دروازه لیورپول برخورد می کند. در دقیقه ۹۰ صلاح گل دوم لیورپول را می زند تا با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی لیورپول واتفورد خیال قرمزها از این برد راحت شود.

 

پخش زنده بازی لیورپول واتفورد

 

لیورپول واتفورد 
۶۷%مالکیت۳۳%
۶شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۴
۶۴۲تعداد پاس۳۰۷
۵۲۸پاس صحیح۲۰۰
۱۹سانتر۹
۶کرنر۳
۸خطا۶
۵آفساید۴
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی لیورپول واتفورد