تی وی تو
لیورپول
هرتابرلین

پنجشنبه ۷ مرداد ۲۲:۵۰

پخش زنده بازی دوستانه

پخش زنده بازی لیورپول هرتابرلین امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیورپول هرتابرلین را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیورپول هرتابرلین امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی لیورپول هرتابرلین امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال لیورپول هرتابرلین به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لیورپول هرتابرلین را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی لیورپول هرتابرلین را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی لیورپول هرتابرلین، شما می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول هرتابرلین را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی لیورپول هرتابرلین، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیورپول هرتابرلین را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیورپول هرتابرلین – ۷ مرداد ۹۶

دو تیم هرتابرلین و لیورپول در استادیوم المپیک برلین در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه در نهایت شاگردان یورگن کلوپ با نتیجه ۳-۰ پیروز مسابقه شدند. این دیدار به مناسبت جشن ۱۲۵ سالگی دو باشگاه برگزار شد. در این بازی سولانکه در دقیقه ۱۵ گل اول را به ثمر رساند، سپس واینالدوم در دقیقه ۳۸ بازی را ۲-۰ کرد و در نهایت در نیمه دوم صلاح در دقیقه ۶۱ بازی را ۳-۰ کرد. تلاش هرتابرلینی ها در طول این بازی برای عبور از خط دفاعی لیورپول بی نتیجه ماندد و آنها به ناچار مجبور به ارائه ی یک بازی دفاعی شدند و در نهایت نیز بازی را به حریف انگلیسی خود واگذار کردند.