تی وی تو
فوتبال  لیورپول نیوکاسل زنده

فوتبال لیورپول نیوکاسل زنده

لیورپول
نیوکاسل

دوشنبه ۱۱ دی ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی لیورپول و نیوکاسل امروز دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های لیورپول و نیوکاسل و بازی خواهند داشت. لیورپول مقابل نیوکاسل را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل

۲۹ بهمن ۱۴۰۱

در چارچوب بازی های هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس، تیم های نیوکاسل و لیورپول با هم دیدار کردند. لیورپول در نیمه نخست این این دیدار خوش درخشید و با ضربات بازیکنانی چون نونیز و گاکپو در همان دقایق ابتدایی، به برتری ۲-۰ رسید.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل با اخراج پاپ، نیوکاسل ۱۰ نفره شد و موفق به جبران حتی یکی از گل های خورده نشد تا در نهایت لیورپول با همان نتیجه ۲-۰ پیروز میدان شود.

پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل

نیوکاسل لیورپول 
۳۷%مالکیت۶۳%
۴شوت در چارچوب ۷
۷شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۴
۳۴۱تعداد پاس۶۱۰
۲۷۷پاس صحیح۵۴۲
۱۸سانتر۱۹
۶کرنر۷
۳خطا۸
۳آفساید۰
۱کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل

پخش زنده بازی لیورپول و نیوکاسل

۹ شهریور ۱۴۰۱

تیم های لیورپول و نیوکاسل در چارچوب بازی های هفته پنجم مسابقات لیگ برتر انگلیس به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود قرمزها به پایان رسید.

شاگردان یورگن کلوپ در مقابل تماشاچیان خود به امید پیروزی قدم به میدان گذاشتند ولی نیوکسل تیمی نبود که میدان را به راحتی در اختیار قرمزهای آنفیلد قرار دهد.

درحالیکه در دقیقه ۳۴ لیورپولی ها توسط دیاز صاحب مهمترین فرصت گلزنی بازی تا آن لحظه شدند ولی آن را از دست دادند نیوکاسل در دقیقه ۳۷ با ضربه ایساک به گل رسید.

نیوکاسل در شروع نیمه دوم بهتر از لیورپول ظاهر شد و در دقیقه ۵۵ توسط ایساک دروازه آلیسون را باز کرد ولی این گل توسط داور آفساید اعلام شد تا هواداران لیورپول در ورزشگاه نفس راحتی بکشند.

در دقیقه ۶۱ کابوس لیورپولی ها موقتا به پایان رسید تا شکست دست کم به تساوی تبدیل شود. صلاح که در بخش اعظم مسابقه در زمین دیده نشده بود در سمت راست توپ را تصاحب کرد و فیرمینو را در محوطه جریمه پیدا کرد تا او با ضربه ای دقیق دروازه نیوکاسل را باز کند.

در آخرین دقایق پخش زنده بازی لیورپول و نیوکاسل در نهایت صلاح بود که موفق شد دومین پاس گل خود در این بازی را بدهد تا کاروالیو، خرید جدید لیورپول، در هشتمین دقیقه وقتهای تلف شده تیر خلاص را به نیوکاسل شلیک کند. لیورپولی ها  به لطف گل کاروالیو در آخرین ثانیه ها موفق شدند حساب کار را ۲-۱ کرده و به سه امتیاز با ارزش دست پیدا کنند.

پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل

لیورپول نیوکاسل 
۷۲%مالکیت۲۸%
۶شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۴
۶۲۵تعداد پاس۲۵۶
۵۲۳پاس صحیح۱۶۳
۴۱سانتر۷
۱۳کرنر۰
۹خطا۱۰
۲آفساید۲
۰کارت زرد۲

پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل

پخش زنده بازی نیوکاسل و لیورپول

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

از هفته سی و پنجم مسابقات لیگ برتر، لیورپول مقابل نیوکاسل قرار گرفت و توانست حریفش را با یک گل شکست دهد.

در همان دقایق ابتدایی، نبی کیتا روی یک حرکت انفرادی و دریبل چند بازیکن از جمله دروازه‌بان توانست گلزنی کند اما نیوکاسلی‌ها اعتقاد داشتند قبل از رسیدن توپ به کیتا، جیمز میلنر روی شار مرتکب خطا شده ولی داور گل را صحیح اعلام کرد.

لیورپول تیم برتر میدان بود ولی دقیقه ۳۸ آلمیرون توانست گل تساوی را به ثمر برساند هرچند شادی او دوامی نداشت و کمک داور به‌درستی پرچم زد تا به دلیل آفساید گل مردود اعلام شود. در نهایت نیمه اول را لیورپول با برتری ۰-۱ به رختکن رفت.

در نیمه دوم نیز با برتری محسوس لیورپول شروع شد و در ادامه تلاش بازیکنان برای باز کردن دروازه حریف راه به جایی نبرد.

 در پایان پخش زنده بازی نیوکاسل و لیورپول این دیدار اگر چه تنها یک گل داشت اما باعث شد تا قرمزها سه امتیاز این مسابقه را به دست بیاورند و همچنان منتظر لغزش لیورپول برای گرفتن صدر جدول باشند.

پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل

نیوکاسل لیورپول 
۳۴%مالکیت۶۶%
۲شوت در چارچوب ۱۰
۱شوت خارج از چارچوب۱۰
۹مهار دروازه بان۲
۲۷۴تعداد پاس۵۲۸
۱۷۶پاس صحیح۴۴۲
۵سانتر۱۶
۰کرنر۶
۱۱خطا۱۱
۹آفساید۱
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل

پخش آنلاین فوتبال لیورپول و نیوکاسل

۲۵ آذر ۱۴۰۰

لیورپول در چارچوب هفته هفدهم لیگ جزیره در ورزشگاه آنفیلد به مصاف نیوکاسل رفت. 

در دقیقه ۷ شلوی شوت سنگین و غیرقابل کنترلی را به سمت دروازه لیورپول زد و توپ در حالی به انتهای دروازه رفت که بیکر تنها تماشاگر آن بود.

لیورپول که نمی خواست در رختکن ببازد، یک بازگشت سریع داشت و در دقیقه ۲۱ بازی را به تساوی کشاند. در گوشه سمت چپ در حالی که یکی از بازیکنان حریف روی زمین دراز کشیده بود، شاگردان باشگاه به بازی ادامه دادند و همان توپ با پاس از سمت راست و ریباندی که خود جوتا به سمت دروازه انجام داد، به تساوی رسید. لیورپول شد.

چهار دقیقه بعد از گل جوتا، نوبت صلاح بود که دروازه نیوکاسل را باز کند. ستاره مصری لیورپول در دقیقه ۲۵ پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل روی ریباند گردن دروازه را باز کرد. در این صحنه بازیکن شماره ۱۰ نیوکاسل لیورپول روی پاس اشتباه صاحب موقعیت تک به تک شد که ضربه او توسط دروازه بان حریف مهار شد. صلاح که در سمت راست آماده رسیدن به توپ بود، با یک ضربه دقیق توپ را وارد دروازه کرد و لیورپول را دو بر یک کرد.

لیورپول در نیمه دوم برتری خود را حفظ کرد و نه تنها نتوانست دروازه نیوکاسل را باز کند بلکه در دقیقه پایانی گل سوم را نیز دریافت کرد. آرنولد در دقیقه ۸۷ گل شلوی را با یک ضربه دیدنی از پشت محوطه جریمه، گل سوم لیورپول به ثمر رساند.

پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل

لیورپول نیوکاسل 
۷۴%مالکیت۲۶%
۸شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۶
۷۳۸تعداد پاس۲۵۸
۶۲۸پاس صحیح۱۵۵
۲۳سانتر۶
۱۱کرنر۰
۹خطا۴
۲آفساید۱
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل

تماشای زنده بازی لیورپول مقابل نیوکاسل

۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

از هفته سی و سوم مسابقات لیگ برتر، لیورپول در خانه میزبان نیوکاسل بود که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان برسد.  در همان ۳ دقیقه ی ابتدایی ، روی یک رفت و برگشت در محوطه جریمه، توپ در سمت راست به محمد صلاح رسید و او با چرخشی دیدنی پیروز به زدن گل اول لیورپول شد و در نهایت این تیم با برتری ۰-۱ راهی رختکن شد.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم نیوکاسل فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما تلاش جولینتون برای عبور از سد آلیسون نتیجه ای نداشت و دروازه بان لیورپول توپ را مهار کرد. در دقیقه ۵۸ بابی فیرمینو در زاویه ای سخت بخت خود را باز کردن دروازه نیوکاسل امتحان کرد، اما دوبروکا به زیبایی پیروز به مهار ضربه این ستاره برزیلی شد.

در دقیقه ۹۵ نیوکاسل به گل رسید. جو ویلوک در محوطه صاحب موقعیت شد و ضربه او بعد از برخورد به مدافعان لیورپول وارد دروازه شد تا با پایان پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل این دیدار با تساوی ۱-۱ به اتمام برسد.

لیورپول در این دیدار موقعیت های زیادی برای گلزنی داشت اما از آن استفاده نکرد تا در نهایت با دریافت گل تساوی در ثانیه های پایانی مسابقه سه امتیاز ارزشمند را با یک امتیاز عوض کند و فرصت خوب دیگری برای کسب سهمیه را از دست بدهد.

پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل

لیورپول نیوکاسل 
۶۸%مالکیت۳۲%
۹شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۸
۷۸۵تعداد پاس۳۴۲
۷۱۳پاس صحیح۲۷۲
۱۷سانتر۱۵
۶کرنر۳
۹خطا۷
۱آفساید۴
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل

پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل

۱۰ دی ۱۳۹۹

دیدار دو تیم نیوکاسل و لیورپول در هفته ی شانزدهم لیگ برتر انگلیس با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

در نیمه ی دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی ، با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل – تی وی تو

 نیوکاسل رئال مادرید
۲۶%مالکیت۷۴%
۲شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۲
۲۴۱تعداد پاس۶۶۱
۱۶۰پاس صحیح۵۷۱
۱۸سانتر۳۷
۵کرنر۱۲
۹خطا۱۳
۲آفساید۴
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل – تی وی تو

گزارش بازی لیورپول مقابل نیوکاسل

۵ مرداد ۱۳۹۹

لیورپول و نیوکاسل در چارچوب لیگ برتر انگلیس از ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با برد ۳-۱ لیورپول همراه بود.نیوکاسل خیلی زود به گل می رسد. دوایت گایل روی غفلت مدافعان لیورپول گل اول تیمش را در دقیقه ۱ به ثمر رساند.

لیورپول در دقیقه ۳۸ با ضربه سر ویرجیل فن دایک بازی را به تساوی می کشاند تا در نهایت نیمه اول با تساوی ۱-۱ دو تیم به پایان می رسد.

نیمه دوم آغاز می شود. در دقیقه ۴۸ روی کرنر لیورپول، فن دایک ضربه سر می زند که این بار دوبروکا تسلیم نشده و توپ را در اختیار می گیرد. این بار نوبت به دیووک اوریگی می رسد که با ضربه ای زیبا در دقیقه ۵۹ گل دوم لیورپول را به ثمر برساند.

در دقیقه ۷۹ بازی زنده لیورپول و نیوکاسل پاس فیرمینو در عمق ارسال می شود ولی نبی کیتا یک قدم کم می آورد و توپ به دوبروکا، دروازه بان نیوکاسل می رسد. سادیو مانه در دقیقه ۸۹ گل سوم لیورپول را به زیبایی به ثمر می رساند تا خیال یورگن کلوپ از پیروزی راحت شود.

پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل – تی وی تو

نیوکاسللیورپول 
۲۵%مالکیت۷۵%
۲شوت در چارچوب ۶
۱شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱
۲۶۲تعداد پاس۷۷۴
۱۷۰پاس صحیح۶۹۳
۸سانتر۱۷
۲کرنر۴
۱۱خطا۵
۳آفساید۱
۱کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل – تی وی تو

پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل

در اولین بازی از هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان نیوکاسل بود و در پایان موفق شد با نتیجه ۳-۱ به پیروزی دست یابد.

چیزی از آغاز بازی نگذشته بود که تیم میهمان در دقیقه ۷ بازی لیورپول و نیوکاسل زنده با گلزنی جترو ویلمز از لیورپول پیش افتاد تا سکوهای آنفیلد غافلگیر شوند. حملات شاگردان کلوپ افزایش پیدا کرد اما مدافعین و دروازه‌بان نیوکاسل مقابل این فشارها مقاومت می‌کردند. اما در دقیقه ۲۸ طلسم شکسته شد و روی ارسال اندی رابرتسون، سادیو مانه موفق شد گل تساوی را وارد دروازه دوبروکا کند.

فشارهای لیورپول ادامه داشت و سرانجام در دقیقه ۴۰ پخش زنده لیورپول و نیوکاسل مانه روی اشتباه مدافع نیوکاسل موفق شد گل دوم خودش و لیورپول را به ثمر برساند تا نیمه اول با برتری ۲-۱ میزبان به پایان برسد.

در دقیقه ۷۰ برتری لک‌لک‌ها مطمئن‌تر شد و محمد صلاح توانست سومین گل لیورپول را به ثمر برساند. در ادامه تلاش‌های دو تیم ثمری نداشت و این دیدار در نهایت با پیروزی ۳-۱ لیورپول به پایان رسید. لیورپول با این پیروزی ۱۵ امتیازی شد و جای خود را در صدر جدول تثبیت کرد.

پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل

لیورپول  نیوکاسل
۷۵%مالکیت۲۵%
۹شوت در چارچوب ۱
۹شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۵
۸۴۰تعداد پاس۲۷۶
۷۶۰پاس صحیح۱۹۸
۳۶سانتر۵
۱۰کرنر۱
۵خطا۴
۲آفساید۸

پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل

پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل از اینترنت

در چارچوب هفته سی و هفتم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، شاگردان کلوپ میهمان تیم رده چهاردهمی نیوکاسل بودند که این دیدار در نهایت با پیروزی ۳-۲ لک‌لک‌ها و البته مصدومیت نگران‌کننده محمد صلاح به پایان رسید.گل‌های لیورپول را در این دیدار فن دایک در دقیقه ۱۳، محمد صلاح در دقیقه ۲۸ و اوریدی در دقیقه ۸۵ پخش زنده لیورپول و نیوکاسل به ثمر رساندند.

در مقابل شاگردان جسور رافائل بنیتز در دقایق ۲۰ و ۵۴ توسط آتسو و روندون به گل رسیدند تا این مسابقه هیجان‌انگیز که ۸ دقیقه وقت‌های تلف شده در خود داشت، با نتیجه دلخواه لک‌لک‌ها به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل

نیوکاسللیورپول 
۳۰%مالکیت۷۰%
۷شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۴
۲۹۵تعداد پاس۶۸۱
۲۰۵پاس صحیح۵۶۸
۴سانتر۵
۲کرنر۳
۴ضربه ایستگاهی۱۰
۱۰خطا۴
۴آفساید۲
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل

برچسب‌ها: