تی وی تو
لیورپول
نیوکاسل

شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۶:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده لیورپول و نیوکاسل امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیورپول نیوکاسل را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای بازی زنده فوتبال از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال لیورپول و نیوکاسل به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول نیوکاسل را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لیورپول نیوکاسل را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیورپول نیوکاسل را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل

لیورپول در چارچوب هفته هفدهم لیگ جزیره در ورزشگاه آنفیلد به مصاف نیوکاسل رفت. 

در دقیقه ۷ شلوی شوت سنگین و غیرقابل کنترلی را به سمت دروازه لیورپول زد و توپ در حالی به انتهای دروازه رفت که بیکر تنها تماشاگر آن بود.

لیورپول که نمی خواست در رختکن ببازد، یک بازگشت سریع داشت و در دقیقه ۲۱ بازی را به تساوی کشاند. در گوشه سمت چپ در حالی که یکی از بازیکنان حریف روی زمین دراز کشیده بود، شاگردان باشگاه به بازی ادامه دادند و همان توپ با پاس از سمت راست و ریباندی که خود جوتا به سمت دروازه انجام داد، به تساوی رسید. لیورپول شد.

چهار دقیقه بعد از گل جوتا، نوبت صلاح بود که دروازه نیوکاسل را باز کند. ستاره مصری لیورپول در دقیقه ۲۵ پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل روی ریباند گردن دروازه را باز کرد. در این صحنه بازیکن شماره ۱۰ نیوکاسل لیورپول روی پاس اشتباه صاحب موقعیت تک به تک شد که ضربه او توسط دروازه بان حریف مهار شد. صلاح که در سمت راست آماده رسیدن به توپ بود، با یک ضربه دقیق توپ را وارد دروازه کرد و لیورپول را دو بر یک کرد.

لیورپول در نیمه دوم برتری خود را حفظ کرد و نه تنها نتوانست دروازه نیوکاسل را باز کند بلکه در دقیقه پایانی گل سوم را نیز دریافت کرد. آرنولد در دقیقه ۸۷ گل شلوی را با یک ضربه دیدنی از پشت محوطه جریمه، گل سوم لیورپول به ثمر رساند.

در پایان پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل لیورپول با این برد ۴۰ امتیازی شد و با یک امتیاز کمتر از سیتی در هفته هفدهم دوم شد. نیوکاسل با نهمین شکست فصل، ده امتیاز از نورویچ رده نوزدهم فاصله دارد.

 

پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل

 

لیورپول نیوکاسل 
۷۴%مالکیت۲۶%
۸شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۶
۷۳۸تعداد پاس۲۵۸
۶۲۸پاس صحیح۱۵۵
۲۳سانتر۶
۱۱کرنر۰
۹خطا۴
۲آفساید۱
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل

 

پخش زنده فوتبال لیورپول و نیوکاسل

از هفته سی و سوم مسابقات لیگ برتر، لیورپول در خانه میزبان نیوکاسل بود که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان برسد.  در همان ۳ دقیقه ی ابتدایی ، روی یک رفت و برگشت در محوطه جریمه، توپ در سمت راست به محمد صلاح رسید و او با چرخشی دیدنی پیروز به زدن گل اول لیورپول شد.

سپس در دقیقه ی ۳۸ و روی پاس بابی فیرمینو بود که دیگو ژوتا در مرکز محوطه جریمه نیوکاسل صاحب موقعیت خوبی برای زدن گل دوم شد، اما ضربه او با عکس العمل دوبروکا همراه شد. در دقیقه ۴۰ این بار سادیو مانه با ارسال زمینی و عرضی محمد صلاح در موقعیتی تک به تک قرار گرفت، اما تلاش مانه برای دریبل کردن دوبروکا پیروزیت آمیز نبود و دروازه بان نیوکاسل توپ را مهار کرد. تلاش لیورپول برای زدن گل دوم اثربخش نبود و در نهایت این تیم با برتری ۰-۱ راهی رختکن شد.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم نیوکاسل فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما تلاش جولینتون برای عبور از سد آلیسون نتیجه ای نداشت و دروازه بان لیورپول توپ را مهار کرد. در دقیقه ۵۸ بابی فیرمینو در زاویه ای سخت بخت خود را باز کردن دروازه نیوکاسل امتحان کرد، اما دوبروکا به زیبایی پیروز به مهار ضربه این ستاره برزیلی شد.

دقایقی بعد ترنت الکساندر آرنولد با ضربه ای والی و تماشایی فاصله ای تا باز کردن دروازه نیوکاسل نداشت، اما مدافع لیورپول بدشانس بود و ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. اما در دقیقه ۹۵ نیوکاسل به گل رسید. جو ویلوک در محوطه صاحب موقعیت شد و ضربه او بعد از برخورد به مدافعان لیورپول وارد دروازه شد تا با پایان پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل این دیدار با تساوی ۱-۱ به اتمام برسد.

لیورپول در این دیدار موقعیت های زیادی برای گلزنی داشت اما از آن استفاده نکرد تا در نهایت با دریافت گل تساوی در ثانیه های پایانی مسابقه سه امتیاز ارزشمند را با یک امتیاز عوض کند و فرصت خوب دیگری برای کسب سهمیه را از دست بدهد.

پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل

 

لیورپول نیوکاسل 
۶۸%مالکیت۳۲%
۹شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۸
۷۸۵تعداد پاس۳۴۲
۷۱۳پاس صحیح۲۷۲
۱۷سانتر۱۵
۶کرنر۳
۹خطا۷
۱آفساید۴
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل

 

پخش زنده بازی لیورپول و نیوکاسل

دیدار دو تیم نیوکاسل و لیورپول در هفته ی شانزدهم لیگ برتر انگلیس با تساوی بدون گل به پایان رسید.نیوکاسل بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۳ و روی حرکت ویلسون از گوشه سمت چپ فرصت خوبی برای زدن گل اول داشت، اما ضربه در دهانه دروازه با فابینیو برخورد کرد.در دقیقه ۲۵ و روی پاس جیمز میلنر به ترنت الکساندر آرنولد که لیورپول می توانست گل اول را وارد دروازه نیوکاسل کند، اما ضربه او از گوشه محوطه در اختیار دارلو قرار گرفت.

در اواخر نیمه اول بازی زنده لیورپول نیوکاسل و روی پاس بلند جوردن هندرسون لیورپول صاحب موقعیت خوبی برای باز کردن دروازه حریف شد، اما ضربه محمد صلاح در موقعیتی بسیار خوب با عکس العمل فوق العاده دروازه بان نیوکاسل همراه شد. در دقایق باقیمانده اتفاق خاصی رخ نداد و نیمه نخست کم هیجان با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

لیورپول نیمه دوم پخش زنده لیورپول نیوکاسل را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۵۳ بود که سادیو مانه روی پاس ترنت آرنولد می توانست گل اول لیورپول را وارد دروازه کند، اما ضربه او به تور کنار دروازه برخورد کرد.در دقیقه ۶۵ بهترین فرصت گلزنی لیورپول از دست رفت. بابی فرمینو با حرکتی تماشایی محمد صلاح را صاحب فرصت گلزنی کرد، اما ضربه فنی و زمینی ستاره مصری در موقعیتی تک به تک با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقایقی بعد و این بار از روی ارسال کرنر از سمت راست بود که باز هم لیورپول صاحب فرصت شد، اما علیرغم خروج اشتباه دارلو، ضربه سر بابی فرمینو از کنار دروازه به بیرون رفت.اما بر خلاف جریان بازی و در دقیقه ۷۸ این نیوکاسل بود که فاصله ای تا زدن گل اول نداشت، اما ضربه سر ریچی روی ارسال کلارک با عکس العمل تماشایی آلیسون بکر همراه شد. لحظاتی بعد و روی اشتباه عجیب دارلو بود که سادیو مانه به صورت اتفاقی می توانست دروازه را باز کند، اما مدافعان توپ را دور کردند. در دقیقه ۸۸ پخش زنده لیورپول نیوکاسل ، لیورپول با ضربه سر بابی فرمینو فاصله ای تا زدن گل اول نداشت، اما دارلو باز هم با واکنشی تماشایی دروازه را نجات داد.در ادامه تلاش لیورپول برای زدن گل برتری نتیجه نداشت و در نهایت این دیدار با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

 

پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل – تی وی تو

 

 نیوکاسل رئال مادرید
۲۶%مالکیت۷۴%
۲شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۲
۲۴۱تعداد پاس۶۶۱
۱۶۰پاس صحیح۵۷۱
۱۸سانتر۳۷
۵کرنر۱۲
۹خطا۱۳
۲آفساید۴
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی لیورپول نیوکاسل

لیورپول و نیوکاسل در چارچوب لیگ برتر انگلیس از ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با برد ۳-۱ لیورپول همراه بود.نیوکاسل خیلی زود به گل می رسد. دوایت گایل روی غفلت مدافعان لیورپول گل اول تیمش را در دقیقه ۱ به ثمر می رساند. ۱۵ دقیقه از بازی گذشته و لیورپول کاملا سوار بر بازی است ولی نتوانسته موقعیتی خلق کند. در دقیقه ۲۹ شوت محکمی از سوی مینامینو روانه دروازه نیوکاسل می شود که دو برازوکا توپ را راهی کرنر می کند.

در دقیقه ۳۲ پخش زنده لیورپول نیوکاسل توپ در سمت راست نیوکاسل به فدریکو فرناندز می رسد که او اقدام به شوت زنی می کند و آلیسون توپ را راهی کرنر می کند. لیورپول در دقیقه ۳۸ با ضربه سر ویرجیل فن دایک بازی را به تساوی می کشاند. در دقیقه ۴۲ الکس اوکسلید چمبرلین پشت محوطه جریمه نیوکاسل شوت می زند که ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه میزبان به بیرون می رود. در نهایت نیمه اول با تساوی ۱-۱ دو تیم به پایان می رسد.

نیمه دوم آغاز می شود. در دقیقه ۴۸ روی کرنر لیورپول، فن دایک ضربه سر می زند که این بار دوبروکا تسلیم نشده و توپ را در اختیار می گیرد. این بار نوبت به دیووک اوریگی می رسد که با ضربه ای زیبا در دقیقه ۵۹ گل دوم لیورپول را به ثمر برساند. در دقیقه ۶۶ محمد صلاح که به تازگی به زمین آمده، با پای چپ شوت زنی می کند که ضربه او به تیرک دروازه نیوکاسل برخورد می کند. در دقیقه ۷۲ محمد صلاح روی سرعت خود صاحب توپ می شود که فدریکو فرناندز اجازه نمی دهد دروازه نیوکاسل باز شود.

در دقیقه ۷۹ بازی زنده لیورپول و نیوکاسل پاس فیرمینو در عمق ارسال می شود ولی نبی کیتا یک قدم کم می آورد و توپ به دوبروکا، دروازه بان نیوکاسل می رسد. سادیو مانه در دقیقه ۸۹ گل سوم لیورپول را به زیبایی به ثمر می رساند تا خیال یورگن کلوپ از پیروزی راحت شود.

پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل – تی وی تو

 

نیوکاسللیورپول 
۲۵%مالکیت۷۵%
۲شوت در چارچوب ۶
۱شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱
۲۶۲تعداد پاس۷۷۴
۱۷۰پاس صحیح۶۹۳
۸سانتر۱۷
۲کرنر۴
۱۱خطا۵
۳آفساید۱
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل – تی وی تو

پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل

در اولین بازی از هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان نیوکاسل بود و در پایان موفق شد با نتیجه ۳-۱ به پیروزی دست یابد.چیزی از آغاز بازی نگذشته بود که تیم میهمان در دقیقه ۷ بازی لیورپول و نیوکاسل زنده با گلزنی جترو ویلمز از لیورپول پیش افتاد تا سکوهای آنفیلد غافلگیر شوند. حملات شاگردان کلوپ افزایش پیدا کرد اما مدافعین و دروازه‌بان نیوکاسل مقابل این فشارها مقاومت می‌کردند. اما در دقیقه ۲۸ طلسم شکسته شد و روی ارسال اندی رابرتسون، سادیو مانه موفق شد گل تساوی را وارد دروازه دوبروکا کند.

فشارهای لیورپول ادامه داشت و سرانجام در دقیقه ۴۰ پخش زنده لیورپول و نیوکاسل مانه روی اشتباه مدافع نیوکاسل موفق شد گل دوم خودش و لیورپول را به ثمر برساند تا نیمه اول با برتری ۲-۱ میزبان به پایان برسد.نیمه دوم با تغییراتی در ترکیب دو تیم همراه بود و نیوکاسل سعی می‌کرد روی ضدحملات دروازه لیورپول را تهدید کند اما همچنان میزبان بود که نبض بازی را در دست داشت. در دقیقه ۷۰ برتری لک‌لک‌ها مطمئن‌تر شد و محمد صلاح توانست سومین گل لیورپول را به ثمر برساند. در ادامه تلاش‌های دو تیم ثمری نداشت و این دیدار در نهایت با پیروزی ۳-۱ لیورپول به پایان رسید. لیورپول با این پیروزی ۱۵ امتیازی شد و جای خود را در صدر جدول تثبیت کرد.

پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل – تی وی تو

 

لیورپول  نیوکاسل
۷۵%مالکیت۲۵%
۹شوت در چارچوب ۱
۹شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۵
۸۴۰تعداد پاس۲۷۶
۷۶۰پاس صحیح۱۹۸
۳۶سانتر۵
۱۰کرنر۱
۵خطا۴
۲آفساید۸

 

پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل – تی وی تو

 

پخش زنده بازی لیورپول نیوکاسل از اینترنت

در چارچوب هفته سی و هفتم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، شاگردان کلوپ میهمان تیم رده چهاردهمی نیوکاسل بودند که این دیدار در نهایت با پیروزی ۳-۲ لک‌لک‌ها و البته مصدومیت نگران‌کننده محمد صلاح به پایان رسید.گل‌های لیورپول را در این دیدار فن دایک در دقیقه ۱۳، محمد صلاح در دقیقه ۲۸ و اوریدی در دقیقه ۸۵ پخش زنده لیورپول و نیوکاسل به ثمر رساندند. در مقابل شاگردان جسور رافائل بنیتز در دقایق ۲۰ و ۵۴ توسط آتسو و روندون به گل رسیدند تا این مسابقه هیجان‌انگیز که ۸ دقیقه وقت‌های تلف شده در خود داشت، با نتیجه دلخواه لک‌لک‌ها به پایان برسد.

با این نتیجه لیورپول با ۹۴ امتیاز از ۳۷ بازی بالاتر از منچسترسیتی قراردارد که با ۳۶ بازی ۹۲ امتیاز را کسب کرده است. این نتیجه استرس و جذابیت را در لیگ برتر انگلیس در هفته‌های پایانی حفظ خواهد کرد.

پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل – تی وی تو

 

نیوکاسللیورپول 
۳۰%مالکیت۷۰%
۷شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۴
۲۹۵تعداد پاس۶۸۱
۲۰۵پاس صحیح۵۶۸
۴سانتر۵
۲کرنر۳
۴ضربه ایستگاهی۱۰
۱۰خطا۴
۴آفساید۲
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل – تی وی تو