تی وی تو
فوتبال  لیورپول نوریچ زنده

فوتبال لیورپول نوریچ زنده

پخش زنده فوتبال لیورپول و نوریچ امروز یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲ . در رقابت‌های جام حذفی انگلیس و از ساعت ۱۵:۰۰ تیم‌های لیورپول و نوریچ بازی خواهند داشت. لیورپول مقابل نوریچ را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال لیورپول نوریچ به تلویزیون دسترسی ندارید، می توانید به سادگی از گوشی همراه خود
لیورپول
نوریچ

یکشنبه ۸ بهمن ۱۸:۰۰

پخش زنده جام حذفی انگلیس

پخش زنده فوتبال لیورپول و نوریچ امروز یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲ . در رقابت‌های جام حذفی انگلیس و از ساعت ۱۵:۰۰ تیم‌های لیورپول و نوریچ بازی خواهند داشت. لیورپول مقابل نوریچ را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال لیورپول نوریچ به تلویزیون دسترسی ندارید، می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لیورپول نوریچ را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال لیورپول نوریچ

۱۱ اسفند ۱۴۰۰

تیم های لیورپول و نوریچ در دور پنجم بازی های جام حذفی با هم دیدار کردند. در نیمه نخست شاهد درخشش ستاره لیورپولی ها، تاکومی مینامینو بودیم. او با دبل در دقیقه ۲۷ و ۳۹ برتری ۲-۰ را برای تیمش به همراه آورد.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال لیورپول نوریچ روند بازی آرام تر دنبال شد تا این که در دقیقه ۷۶ با غفلت بازیکنان لیورپول از لوکاس روپ، این بازیکن صاحب توپ شد و با باز کردن دروازه لیورپول، حساب کار را ۲-۱ کرد.

پخش زنده فوتبال لیورپول نوریچ

لیورپول نوریچ 
۶۶%مالکیت۳۴%
۴شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۲
۷۰۵تعداد پاس۳۷۵
۶۱۰پاس صحیح۲۸۳
۲۶سانتر۵
۱۱کرنر۱
۱۱خطا۱۱
۰آفساید۵
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال لیورپول نوریچ

پخش زنده بازی لیورپول و نوریچ

۳۰ بهمن ۱۴۰۰

لیورپول و نوریچ سیتی در چارچوب بازی های هفته بیست و ششم فصل ۲۲-۲۰۲۱ لیگ برتر انگلیس مقابل هم قرار گرفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه ۳-۱ به سود لیورپول به پایان رسید. مطابق انتظار لیورپول کار را هجومی آغاز کرد و می‌توانست در دقیقه ۵ روی ارسال محمد صلاح به گل اول دست پیدا کند اما سیمیکاس در دهانه دروازه یک فرصت فوق العاده گلزنی را از دست داد.

در دقیقه ۱۵ این نوریچ بود که می‌توانست دروازه لیورپول را باز کند اما تیمو پوکی در مصافی تک به تک با دروازه این تیم یک فرصت فوق العاده گلزنی را از دست داد.در ادامه نیمه اول پخش زنده بازی لیورپول و نوریچ نیز لیورپول تلاش زیادی برای باز کردن دروازه نوریچ انجام داد اما حملات این تیم نتیجه‌ای نداد تا بازی در پایان ۴۵ دقیقه ابتدایی با تساوی بدون گل خاتمه پیدا کند.

در کمال تعجب این نوریچ بود که نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و توانست در دقیقه ۴۸ گل اول دست پیدا کند. ضربه میلوت راشیکا بعد از برخورد به جوئل ماتیپ تغییر جهت داد و وارد دروازه لیورپول شدت نتیجه ۱-۰ شود.همانطور که پیش‌بینی می‌شد در ادامه پخش زنده بازی لیورپول و نوریچ لیورپول حلقه محاصره را تنگ و تنگ‌تر کرد تا اینکه در دقیقه ۶۴ توسط سادیو مانه به گل تساوی دست یافت. ستاره سنگالی با یک حرکت آکروباتیک و فوق العاده زیبا دروازه نوریچ را باز کرد تا نتیجه ۱-۱ شود.

تنها سه دقیقه بعد لیورپول توانست گل برتری را هم وارد دروازه حریف کند. پاس فوق‌العاده آلیسون، محمد صلاح را در موقعیت تک به تک قرار داد و این بازیکن نیز با مهارت بالا دروازه نوریچ را باز کرد تا نتیجه ۲-۱ شود.حملات لیورپول بعد از گل برتری نیز ادامه داشت و این تیم در دقیقه ۸۱ به گل سوم رسید. لوئیس دیاز روی پاس جردن هندرسون با دروازه نوریچ تک به تک شد و با یک ضربه دقیق گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

در ادامه پخش زنده بازی لیورپول و نوریچ نیز لیورپول چند موقعیت دیگر روی دروازه نوریچ ایجاد کرد اما نتوانست گل دیگر وارد دروازه این تیم کند تا بازی با همان نتیجه ۳-۱ تمام شود و تیم یورگن کلوپ همچنان به تعقیب منچسترسیتی ادامه دهد.

 

پخش زنده بازی لیورپول نوریچ

 

لیورپول نوریچ 
۶۹%مالکیت۳۱%
۸شوت در چارچوب ۱
۱۱شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۴
۶۹۷تعداد پاس۳۰۸
۶۲۳پاس صحیح۲۲۰
۳۷سانتر۱۲
۸کرنر۴
۷خطا۸
۱آفساید۵
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی لیورپول نوریچ

 

پخش بازی لیورپول و نوریچ زنده

۳۰ شهریور ۱۴۰۰

لیورپول در چارچوب دور سوم لیگ کاپ انگلیس، مهمان نوریچ سیتی بود. در دیداری که یورگن کلوپ بازیکنان ذخیره خود را در آن به میدان فرستاده بود، این بازیکنان توانستند پاسخ اعتماد سرمربیشان را با زدن ۳ گل بدهند.لیورپولی ها نیمه ی نخست را خوب آغاز کردند. آن ها در دقیقه ی ۴ موفق شدند دروازه ی حریف را باز کنند تا تیمشان را به برتری ۱-۰ برسانند. کرنر از سمت چپ ارسال شد، اوریگی ضربه سر زد، توپ به مینامینو رسید و این بازیکن به راحتی دروازه میزبان را باز کرد.

در دقیقه ی ۵۰ نیمه ی دوم ، اوریگی این اختلاف را بیشتر کرد و سرانجام در دقیقه ی ۸۰ مینامینو توپ را از چمبرلین تحویل گرفت، یک تنه به خط دفاع نوریچ حمله کرد و یا یک ضربه آرام اما دقیق برای بار سوم، دروازه نوریچ سیتی را فرو ریخت تا پخش زنده بازی لیورپول و نوریچ با نتیجه ی ۳-۰ به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی لیورپول نوریچ

 

نوریچ لیورپول 
۴۷%مالکیت۵۳%
۵شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۸
۰مهار دروازه بان۵
۴۶۶تعداد پاس۵۱۴
۳۸۹پاس صحیح۴۳۴
۵سانتر۲۴
۱کرنر۸
۸خطا۱۵
۳آفساید۲
۲کارت زرد۰

پخش زنده بازی لیورپول نوریچ

 

پخش آنلاین بازی لیورپول و نوریچ

۲۳ مرداد ۱۴۰۰

در ادامه هفته اول رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، لیورپول در ورزشگاه ویکاریج‌رود به مصاف نوریچ‌سیتی رفت و میزبان تازه لیگ‌برتری شده‌اش را با ۳ گل شکست داد.

قرمزهای مرسی‌ساید که تیم برتر میدان در هر دو نیمه بودند، گل نخست را دقیقه ۲۶ ژوتا روی پاس صلاح زد. نیمه دوم که ژوتا بیرون رفت و فیرمینو به میدان آمد، باز هم پاس صلاح با گلزنی این مهاجم برزیلی در دقیقه ۶۵ پخش بازی لیورپول و نوریچ همراه شد. صلاح درخشش خودش را با گل زیبایی که دقیقه ۷۴ به ثمر رساند، تکمیل کرد.

پخش زنده فوتبال لیورپول نوریچ – تی وی تو

 

نوریچ‌سیتی لیورپول 
۵۰%مالکیت۵۰%
۳شوت در چارچوب ۸
۸شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۳
۵۱۸تعداد پاس۵۱۲
۴۳۹پاس صحیح۴۳۲
۱۹سانتر۲۵
۳کرنر۱۱
۴خطا۱۴
۲آفساید۰
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لیورپول نوریچ – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال لیورپول و نوریچ

لیورپول در چهارچوب بازی های هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلیس مهمان تیم قعرنشین نوریچ‌ بود و در نهایت موفق شد با نتیجه حریف خود را شکست دهد تا روند پیروزی‌های پیاپی خود را ادامه داده باشد. شاگردان یورگن کلوپ با این پیروزی ۷۶ امتیازی شدند و از همین حالا باید قهرمانی زودهنگام آن ها را قطعی تلقی کرد.

لیورپول کار را هجومی آغاز کرد و از همان ابتدا مالکیت خود را به حریف دیکته کرد. با این وجود شاگردان یورگن کلوپ در نیمه اول نتوانستند موقعیت زیادی روی دروازه حریف خلق کنند تا دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بروند. با این همه مهم ترین موقعیت بازی در نیمه اول توسط نوریچ و در دقیقه ۳۵ شکل گرفت؛ جایی که بازیکنان این تیم در یک موقعیت دو به تک با دروازه بان برزیلی لیورپول قرار گرفتند اما درخشش آلیسون و قطع توپ فوق‌العاده او مانع گلزنی لیورپول شد؛ هر چند که در تصاویر آهسته به نظر می رسید که بازیکنان نوریچ در موقعیت آفساید صاحب این فرصت شده بودند.

در نیمه دوم پخش زنده لیورپول و نوریچ نیز شرایط به مانند ۴۵ دقیقه اول آغاز شد و لیورپول با مالکیت کامل کار را پی گرفت. در دقیقه ۵۸ اما محمد صلاح با یک چرخش فوق العاده ضربه ای را روانه دروازه نوریچ کرد که تیم‌کرول توپ را دفع کرد. توپ برگشتی در دهانه دروازه به نبی کیتا رسید اما درخشش دوباره کرول مانع از گلزنی ستاره لیورپول شد. هرچند که کیتا نیز می‌توانست ضربه بهتری به توپ بزند.

در دقیقه ۷۳ الکساندر تتی، بازیکن نوریچ روی یک حرکت از جناح راست و با یک ضربه غافلگیر کننده دروازه لیورپول را هدف قرار داد اما توپ به تیر دروازه برخورد کرد تا دروازه آلیسون بکر بسته باقی بماند.

ستاره سنگالی اما یک بار دیگر و در دیدار امشب برابر نوریچ منجی تیم یورگن کلوپ شد. سادیو مانه که از مصدومیت بازگشته بود در دقیقه ۷۸ پخش آنلاین لیورپول و نوریچ روی پاس فوق العاده جوردن هندرسون و بعد از چرخشی استثنایی دروازه نوریچ را گشود.

بعد از گل برتری لیورپول شرایط بازی کمی تغییر کرد و نوریچ کمی جلوتر آمد اما آنها با وجود ایجاد چند موقعیت گلزنی، در باز کردن دروازه لیورپول ناکام بودند تا بازی با همان نتیجه ۱-۰ به سود لیورپول خاتمه پیدا کند.

پخش زنده فوتبال لیورپول نوریچ – تی وی تو

 

لیورپول نوریچ‌ 
۵۸%مالکیت۴۲%
۷شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۴
۴۷۷تعداد پاس۳۶۱
۳۸۷پاس صحیح۲۷۷
۳۲سانتر۲
۱۱کرنر۲
۹خطا۹
۰آفساید۵
۰کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال لیورپول نوریچ – تی وی تو

پخش آنلاین بازی لیورپول و نوریچ

از هفته اول رقابت های لیگ برتر انگلیس، دو تیم لیورپول و نوریچ در آنفیلد به مصاف هم رفتند.شروع قدرتمند تیم لیورپول در یک نیمه کافی بود تا این تیم بتواند تیم تازه به لیگ برتر برگشته نوریچ سیتی را در هم بشکند . در دقیقه ۷ بود که تیم لیورپول به گل اول خود دست یافت . حرکت اوریگی به سمت دروازه و ارسال توپ توسط او با اشتباه گرنت هنلی همراه شد و این بازیکن به اشتباه توپ را وارد دروازه خودی کرد تا حساب کار یک بر صفر شود .

در دقیقه ۱۹ پخش زنده فوتبال لیورپول نوریچ نوبت محمد صلاح بود تا خودی نشان دهد . حرکت عالی محمد صلاح با ترنت آرنولد و پاس فیرمینو بود که این بازیکن موفق شد با یک ضربه دقیق دروازه تیم کرول را باز کند تا هنوز ۲۰ دقیقه از بازی نگذشته این تیم ۲ بر صفر پیش بیفتد .

تیم نورویچ سیتی روی حمله هایی که به سمت دروازه لیورپول می کرد عالی بود اما ضربات نهایی این تیم راه به جایی نمی برد . واکنش های عالی آلیسون در این نیمه کاملا راه را برای تیم نورویچ سیتی بسته بود و این تیم نمی توانست دروازه لیورپول را باز کند .

در دقیقه ۲۸ بود که روی ارسال کرنر توسط محمد صلاح تیم لیورپول موفق شد گل بعدی را هم به ثمر برساند . ارسال دقیق صلاح به درون محوطه جریمه با ضربه سر عالی فن دایک همراه شد تا این بازیکن موفق شود گل سوم تیمش را به ثمر برساند و کار نورویچ را در دقیقه ۳۰ به اتمام برساند .

شاید تنها خبر بد برای طرفداران لیورپول این بود که آلیسون بکر در دقیقه ۳۸ مسابقه از ناحیه ساق پا بود که موجع به تعویض این بازیکن و حضور آدریانو در ترکیب لک لک ها شد .

اما در دقیقه ۴۲ باز هم تیم لیورپول به گل رسید . روی حرکت مدافع راست این تیم ترنت الکساندر آرنولد و ارسال به روی دروازه ، اوریگی موفق شد با ضربه سر چهارمین گل لیورپول را به ثمر برساند تا در نیمه دوم نگرانی برای حفظ مالکیت و پیروزی نداشته باشد .

در نیمه دوم پخش زنده بازی لیورپول نوریچ تیم لیورپول کمی از شدت حملات خود کاست و مطمئن از پیروزی در این مسابقه به حفظ مالکیت و حمله های عادی خود دست می زد . اما تیم نورویچ برای کم کردن تفاضل گل می جنگید و در دقیقه ۶۴ موفق شد یکی از گل های خورده را به زیبایی جبران کند . روی پاس در عمل بوندیا و رسیدن توپ به پوکی ، این بازیکن با دروازه بان لیورپول ، آدریان تک به تک شد و با ضربه ای زیبا موفق شد توپ را به تور دروازه لیورپول برساند .

در نهایت این دیدار با برتری ۴ بر ۱ تیم لیورپول خاتمه یافت تا یورگن کلوپ شروع قدرتمندانه خود را در این فصل به رخ همگان بکشد .

 

پخش زنده فوتبال لیورپول نوریچ – تی وی تو

 

نوریچ‌ لیورپول 
۳۶%مالکیت۶۴%
۱شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۱
۳۶۸تعداد پاس۶۲۰
۲۶۷پاس صحیح۵۲۰
۳سانتر۳۰
۲کرنر۷
۵خطا۱۱
۱آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال لیورپول نوریچ – تی وی تو