تی وی تو
لیورپول
منچستر یونایتد

سه‌شنبه ۲۱ تیر ۱۷:۳۰

پخش زنده بازی دوستانه

بازی زنده لیورپول منچستریونایتد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچستریونایتد و لیورپول را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیورپول منچستریونایتد امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی فوتبال لیورپول و منچستریونایتد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچستر یونایتد و لیورپول را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان زنده بازی ، شما می توانید گزارش بازی لیورپول منچستر یونایتد را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیورپول و منچستریونایتد را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال لیورپول منچستریونایتد

لیورپول و منچستریونایتد برگزار کننده دیداری معوقه از هفته سی‌ام لیگ جزیره بودند. لیورپول که هفته گذشته با تساوی مقابل سیتی فرصت صعود به صدر را از دست داد. در این دیدار مقابل دیگر شهر منچستر قرار گرفت که در مکان پنجم حضور داشته و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان تلاش می کند.

شاگردان کلوپ بعد از صعود به نیمه نهایی UCL و فینال جام حذفی روحیه بالایی برای دربی انگلیس داشتند و هر سه امتیاز بازی را نشانه گرفته بودند. آنها طبق پیش بینی، بازی را طوفانی شروع کردند و در عرض پنج دقیقه به گل اول دست یافتند.

روی پاس در عرض صلاح از سمت راست، دیاز در دهانه دروازه توپ را به گل تبدیل کرد تا نتیجه یک بر صفر شود. حملات میزبان بعد از این گل ادامه داشت و در حالی که پوگبا خیلی زود جای خود را به لینگارد داده بود، یونایتد به شدت تحت فشار حریف قرار داشت.

شاگردان کلوپ مزد تداوم حملات خود را در دقیقه ۲۲ گرفتند. چند پاسکاری کوتاه در خارج از محوطه حریف که به یک پاس عمقی دیدنی از سوی مانه ختم شد، ضربه دقیق صلاح را به همراه داشت تا نتیجه دو بر صفر شود.

در ادامه پخش زنده بازی لیورپول و منچستریونایتد بازهم شاهد حملات تیم میزبان بودیم که ده خیا یک بار با خروج خوب خود اجازه گلزنی را به آنها نداد و یک بار هم که دروازه او برای بار سوم باز شد، داور اعلام آفساید کرد تا نیمه اول با برتری دو بر صفر میزبان به پایان برسد.

نیمه دوم با تغییر آرایش دفاعی یونایتد از سه به چهار نفره شروع شد. برتری اما همچنان با لیورپول بود و یونایتدی که در نیمه اول هیچ شوتی به دروازه حریف نزده بود، برنامه خاصی برای جبران نداشت. بعد از گذشت یک ربع از نیمه دوم، بکر که در نیمه اول هیچ شوتی به سمت دروازه اش نیامد، در دقیقه ۶۲ موقعیت تک به تک خطرناکی را از رشفورد گرفت. داور با تاخیر بسیار اما این صحنه را که بسیار مشکوک بود، آفساید تشخیص داد.

گل بعدی بازی بازهم برای لیورپول بود! روی یک توپ گیری هوشمندانه و حمله ای سریع، سرخ پوشان خود را به محوطه جریمه حریف رساندند؛ سادیو مانه، سازنده گل دوم، در نقش زننده گل سوم تیمش ظاهر شد و با یک بغل پای نرم دروازه یونایتد را باز کرد. پاس این گل که به سبک گل اول بود را دیاز داد تا هر سه ضلع خط حمله میزبان در این بازی یک گل زده و یک پاس گل بدهند.

در پانزده دقیقه پایانی کار به جای اینکه یونایتد برای جبران حمله کند، این لیورپول بود که بازی تهاجمی خود را ادامه داد تا در شرایطی که شاگردان راگنیک قصد و برنامه ای برای گلزنی نداشتند، برای بیشتر کردن اختلاف تلاش کنند. محمد صلاح که در چند بازی اخیر کم فروغ ظاهر شده بود در دقیقه ۸۵ با یک چیپ خوشگل، دروازه ده خیا را باز کرد تا تیمش را چهار و خود را دو گله کند.

در پایان پخش زنده بازی لیورپول و منچستریونایتد  لیورپول با این برد ۷۶ امتیازی شده و با یک بازی بیشتر (۳۲) نسبت به سیتی، جای این تیم در صدر را به صورت موقت گرفت. یونایتد هم با یک پله سقوط، در مکان ششم قرار گرفت تا با توجه به بازی های کمتر نسبت به تاتنهام، چلسی و آرسنال، شانس زیادی برای کسب سهمیه UCL نداشته باشد.

 

پخش زنده فوتبال لیورپول منچستریونایتد

 

لیورپول منچستریونایتد
۷۲%مالکیت۲۸%
۵شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۰
۱مهار دروازه بان۱
۸۹۷تعداد پاس۳۵۴
۸۱۸پاس صحیح۲۶۰
۱۷سانتر۶
۹کرنر۲
۳خطا۶
۳آفساید۲
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال لیورپول منچستریونایتد

 

پخش زنده فوتبال لیورپول منچستریونایتد

در دیداری معوقه حساس از هفته سی‌وچهارم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد بین منچستریونایتد و لیورپول، قرمزهای مرسی‌ساید به برتری ارزشمند ۴ بر ۲ رسیدند.

منچستریونایتد خیلی زود به گل رسید. ارسال فرناندز در دقیقه ۱۰ با اشتباه فیلیپس تبدیل به یک گل‌به‌خودی شد. اما لیورپول پس از این گل بیشتر موقعیت خلق کرد و تیم برتر بود. یک پنالتی فیلیپس گرفت که داور با کمک VAR آن را رد کرد. با این حال فیلیپس اشتباهش را با پاس‌گل برای ژوتا در دقیقه ۳۴ جبران کرد. ضربه پشت‌پای زیبای ستاره پرتغالی به قعر دروازه هندرسون رفت. دقیقه ۳+۴۵ هم ارسال آرنولد را فیرمینو با ضربه سری دقیق و تماشایی تبدیل به گل دوم لیورپول کرد.

دقیقه ۴۷ در حالی که زمان زیادی از نیمه دوم نگذشته بود، شوت آرنولد را هندرسون ناقص مهار کرد تا فیرمینو گل دوم خودش و سوم تیمش را بزند. دقیقه ۶۸ همکاری کاوانی و رشفورد در نهایت با ضربه مارکوس به گل دوم منچستریونایتد بدل شد. دقیقه ۹۰ در حالی که شیاطین‌سرخ در پی جبران و به تساوی کشیدن بازی بودند، ضدحمله‌ای سریع توسط صلاح و ضربه‌ای به گوشه دروازه برد لیورپول را تضمین کرد.

با پایان پخش زنده بازی لیورپول و منچستریونایتد لیورپول ۶۰ امتیازی شد و در رده پنجم جای گرفت. منچستریونایتد ۷۰ امتیازی هم تیم دوم جدول است.

پخش زنده بازی لیورپول منچستریونایتد

منچستریونایتد لیورپول 
۵۳%مالکیت۴۷%
۳شوت در چارچوب ۸
۸شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۰
۵۱۱تعداد پاس۴۵۴
۴۰۳پاس صحیح۳۵۸
۲۱سانتر۹
۶کرنر۴
۱۰خطا۱۲
۱آفساید۱
۳کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی لیورپول منچستریونایتد

 

پخش زنده بازی لیورپول منچستریونایتد

از سری مسابقات جام حذفی انگلیس، منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد میزبان لیورپول بود و با نتیجه ۳ بر ۲ به برد دلچسبی رسید. گرین وود در دقیقه ۲۶، رشفورد در دقیقه ۴۸ و فرناندز در دقیقه ۷۸ برای شیاطین سرخ گل زدند و هر دو گل لیورپول را صلاح در دقایق ۱۸ و ۵۸ به تور نشاند.شاگردان سولشائر با این برد به دور بعد راه یافتند باید برابر وستهام صف‌آرایی کنند.

 

گزارش زنده بازی لیورپول منچستریونایتد

 

منچستریونایتد لیورپول 
۴۱%مالکیت۵۹%
۶شوت در چارچوب ۶
۷شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۲
۴۰۳تعداد پاس۵۷۷
۳۲۴پاس صحیح۴۹۵
۱۳سانتر۱۴
۴کرنر۵
۸خطا۹
۱آفساید۰
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی لیورپول منچستریونایتد

 

پخش زنده بازی منچستریونایتد و لیورپول

در دور چهارم از سری مسابقات جام حذفی انگلیس موسوم به FA Cup منچستر و لیورپول این دو رقیب دیرینه به مصاف هم رفتند . شاگردان سلشر با نمایش یک بازی حساب شده و زیبا توانستد حریف خود را مغلوب کنند . این بازی که در ورزشگاه اولترافورد برگزار شد در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ به نفع منچستری ها به پایان رسید . میسون گرینوود ، مارکوس رشفورد و برونوفرناندز برای شیاطین سرخ و محمد صلاح دو بار برای لیورپولی ها گلزنی کردند .

 

پخش زنده فوتبال لیورپول منچستریونایتد

 

منچستریونایتدلیورپول
۴۱مالکیت۵۹
۶شوت در چارچوب ۶
۷شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۲
۴۰۳تعداد پاس۵۷۷
۳۲۴پاس صحیح۴۹۵
۱۳سانتر۱۴
۴کرنر۵
۸خطا۹
۱آفساید۰
۲کارت زرد۲

 

گزارش زنده بازی منچستریونایتد لیورپول

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد و لیورپول

در دیداری از هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال انگلیس، لیورپول صدرنشین، در استادیوم آنفیلد از منچستریونایتد پذیرایی کرد.در دقیقه ۸ ضربه سر خطرناک سادیو مانه از کنار دروازه دخیا به بیرون رفت. در دقیقه ۱۴ پخش زنده بازی منچستریونایتد لیورپول ، ویرجیل فن‌دایک میزبان را به گل اول رساند. ارسال کرنر آرنولد از سمت راست روی سر فن دایک نشست و این بازیکن هلندی بالاتر از هری مگوایر توانست توپ را وارد دروازه منچستر کند.در دقیقه ۲۳ با پاس فیرمینو، سادیو مانه در یک قدمی دروازه منچستر صاحب توپ شد، اما لوک شاو با یک تکل بلند توپ را به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۲۵ پخش زنده فوتبال منچستریونایتد لیورپول روبرتو فیرمینو گل دوم لیورپول را به گل دوم رساند، اما با توجه به خطای فن دایک روی دخیا و بررسی این صحنه توسط وار، داور گل فیرمینو را مردود اعلام کرد.در دقیقه ۳۵ دروازه منچستر برای بار سوم باز شد اما داور به دلیل آفساید آن را مردود اعلام کرد.در دقیقه ۴۰ حرکت خوب مارسیال و وان بیساکو در دهانه دروازه آلیسون به پریرا نرسید و توپ به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.در دقیقه ۴۴ شوت خطرناک مانه در محوطه جریمه منچستر را دخیا با یک واکنش دیدنی راهی کرنر کرد.

نیمه اول فوتبال زنده منچستر و لیورپول با تک گل ویرجیل فن دایک به سود لک لک ها به پایان رسید.لیورپولی ها نیمه دوم را طوفانی آغاز کردند و در دقیقه ۴۸ شوت تماشایی هندرسون در پشت محوطه جریمه به تیرک دروازه منچستر برخورد کرد.در دقیقه ۵۷ فرد به قلب دفاع لیورپول زد و اقدام به شوتزنی کرد که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.در دقیقه ۶۲ و روی ضد حمله خطرناک لیورپولی‌ها توپ به سادیو مانه رسید و شوت بی دقت او به شکلی نه چندان خطرناک او راهی اوت شد.در دقیقه ۶۷ باز هم این فرد بود که روی دروازه لیورپول خطرساز شد و شوت او را آلیسون با یک واکنش دیدنی به کرنر فرستاد.یاران سولسشر در ده دقیقه پایانی فشار خود را بیشتر کردند، اما در نهایت نتوانستند گل تساوی را به ثمر برسانند.

در دقیقه ۲+۹۰ پخش فوتبال لیورپول و منچستر یونایتد ، محمد صلاح تیر خلاص را بر پیکره منچستریونایتد زد و گل دوم لیورپول را به ثمر رساند. در حالی که تمام بازیکنان منچستر در نیمه زمین لیورپول بودند، روی شروع مجدد سریع، توپ به صلاح رسید و شوت او با عبور از بین پاهای دخیا به تور دروازه چسبید.لیورپول با کسب این پیروزی ۶۴ امتیازی شد و با اقتدار نسبت به منچسترسیتی ۴۸ امتیازی در صدر جدول باقی ماند.شیاطین سرخ نیز با قبول این شکست، با ۳۴ امتیاز در رتبه پنجم باقی ماندند.

پخش زنده فوتبال لیورپول و منچستر یونایتد

 

لیورپول  منچستریونایتد 
۵۳%مالکیت۴۷%
۵شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۳
۵۰۴تعداد پاس۴۴۸
۳۹۷پاس صحیح۳۵۴
۲۸سانتر۱۸
۱۱کرنر۵
۷خطا۱۰
۲آفساید۳
۱کارت زرد۳

 

گزارش زنده فوتبال لیورپول و منچستر یونایتد

پخش زنده بازی لیورپول منچستریونایتد از اینترنت

در حساس‌ترین بازی از رقابت‌های هفته نهم لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد میزبان رقیب دیرینه خود یعنی لیورپول بود که این بازی در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.حساسیت‌های بازی از همان ابتدا روی عملکرد دو تیم تاثیر گذاشته بود و علیرغم سرعت بالا، شاهد موقعیت‌های گلزنی نبودیم. در دقیقه ۲۵، اسکات مک‌تامینی اولین ضربه در چارچوب بازی را ثبت کرد اما ضربه زمینی او در آغوش آلیسون قرار گرفت. در دقیقه ۳۴، مانه با یک پاس عالی فیرمینو را صاحب موقعیت کرد اما ضربه او به راحتی در آغوش دخیا قرار گرفت.

تلاش‌های دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۳۵ پخش زنده فوتبال لیورپول و منچستر یونایتد در حالی که به نظر می‌رسید لیندلوف روی اوریگی خطا کرده باشد، روی یک ضد حمله سریع، دنیل جیمز با یک ارسال دقیق موقعیت را برای راشفورد مهیا کرد و او هم دروازه آلیسون را از فاصله نزدیک باز کرد. گل توسط VAR بررسی شد و در نهایت تایید شد تا میزبان از صدرنشین لیگ برتر پیش بیفتد.اما لیورپول واکنشی سریع داشت و در دقیقه ۴۳، سادیو مانه توپ را از لیندلوف ربود و دروازه دخیا را گشود اما بررسی VAR نشان داد که توپ به دست مانه برخورد کرده و این گل مردود اعلام شد.

در ادامه اتفاقی رخ نداد تا نیمه اول با برتری ۱-۰ شیاطین سرخ به پایان برسد. یونایتد بازی زنده لیورپول و منچستر یونایتد در نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و توپ و میدان را در اختیار گرفته بود. دو تیم مانند نیمه اول در خلق موقعیت‌های گلزنی دچار مشکل بودند و شاگردان سولسشر سعی در اداره کردن بازی داشتند.

در دقیقه ۶۶، روی یک ضد حمله، مارکوس راشفورد از پشت محوطه جریمه ضربه خود را راهی دروازه کرد اما توپ با اختلافی اندک از کنار دروازه آلیسون به بیرون رفت تا اختلاف بیشتر نشود. منچستریونایتد با حمایت هواداران خود کار را برای لیورپول دشوار کرده و به یاد نداریم که در چند سال اخیر شاگردان کلوپ تا این حد در خلق موقعیت ناتوان باشد. لیورپول تا پیش از این، ۱۷ بازی متوالی را در لیگ برتر با پیروزی پشت سر گذاشته بود و حالا نوار پیروزی‌های آنها در آستانه قطع شدن قرار داشت.

کلوپ برای تغییر روند بازی آدام لالانا و نبی کیتا را به میدان فرستاد تا تیمش از این شکست فرار کند. در دقیقه ۸۲ پخش زنده منچستر یونایتد و لیورپول ، فرد برزیلی از پشت محوطه جریمه ضربه زیبایی را نواخت اما توپ از کنار تیرک به بیرون رفت.

اما سرانجام در دقیقه ۸۴، ارسال زمینی و عالی رابرتسون دور از مدافعین یونایتد توسط آدام لالانا تبدیل به گل تساوی لیورپول شد تا او تعویض طلایی کلوپ لقب بگیرد. حملات لیورپول ادامه داشت و در دقیقه ۸۸ ضربه ترنت الکساندر آرنولد از پشت محوطه جریمه، از روی دروازه دخیا به بیرون رفت. تلاش‌های دو تیم در ادامه بی‌ثمر بود و بازی با تساوی ۱-۱ خاتمه یافت.

در پایان بازی زنده لیورپول و منچستر ، با این تساوی لیورپول ۲۵ امتیازی شد و با توجه به پیروزی دیروز سیتیزن‌ها، اختلاف در صدر به ۶ امتیاز رسید. یونایتد نیز ۱۰ امتیازی شد و به رده سیزدهم صعود کرد.

پخش زنده فوتبال لیورپول و منچستر یونایتد

 

منچستریونایتد لیورپول 
۳۲%مالکیت۶۸%
۲شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱
۳۰۰تعداد پاس۶۴۸
۲۰۲پاس صحیح۵۴۸
۱۳سانتر۲۳
۳کرنر۱
۶خطا۱۴
۴آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

بازی زنده لیورپول و منچستر یونایتد

پخش بازی زنده لیورپول و منچستریونایتد

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس ، تیم های لیورپول و منچستریونایتد با هم دیدار کردند. موقعیت های گلزنی در این بازی کم بود و همین موضوع سبب شد تا این دیدار با نتیجه ی ۰-۰ به پایان برسد. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی به پایان رسید اما در نیمه ی دوم هر دو تیم تلاششان را برای تغییر نتیجه ، بیش از پیش به کار گرفتند اما گذشتن از خط دفاعی حریف برای هیچکدام ممکن نبود. در طی چند بار تلاش ، یونایتد موفق شد دروازه ی حریف را بلرزاند اما قفل این دروازه همچنان بسته ماند. در نهایت این دیدار با همان تساوی بدون گل به پایان رسید.

پخش زنده لیورپول و منچستر یونایتد

 

منچستریونایتد لیورپول 
۳۵%مالکیت۶۵%
۳شوت در چارچوب ۱
۱شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۳
۳۲۰تعداد پاس۵۶۸
۲۳۴پاس صحیح۴۸۰
۲سانتر۳
۳کرنر۷
۱۷ضربه ایستگاهی۱۴
۱۵خطا۱۷
۳آفساید۱
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال لیورپول منچستریونایتد – تی وی تو