تی وی تو

پخش زنده فوتبال لیورپول منچستر یونایتد ‌

لیورپول منچستر یونایتد

یکشنبه ۲۸ دی ۲۰:۰۰

لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی لیورپول منچستر یونایتد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیورپول منچستر یونایتد را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیورپول منچستر یونایتد امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال لیورپول – منچستر یونایتد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول منچستر یونایتد را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی لیورپول منچستر یونایتد را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لیورپول منچستر یونایتد را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیورپول منچستر یونایتد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیورپول منچستر یونایتد- ۲۹ دی ۹۸

در دیداری از هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال انگلیس، لیورپول صدرنشین، در استادیوم آنفیلد از منچستر یونایتد پذیرایی کرد.در دقیقه ۸ ضربه سر خطرناک سادیو مانه از کنار دروازه دخیا به بیرون رفت.در دقیقه ۱۴ ویرجیل فن‌دایک میزبان را به گل اول رساند. ارسال کرنر آرنولد از سمت راست روی سر فن دایک نشست و این بازیکن هلندی بالاتر از هری مگوایر توانست توپ را وارد دروازه منچستر کند.در دقیقه ۲۳ با پاس فیرمینو، سادیو مانه در یک قدمی دروازه منچستر صاحب توپ شد، اما لوک شاو با یک تکل بلند توپ را به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۲۵ روبرتو فیرمینو گل دوم لیورپول را به گل دوم رساند، اما با توجه به خطای فن دایک روی دخیا و بررسی این صحنه توسط وار، داور گل فیرمینو را مردود اعلام کرد.در دقیقه ۳۵ دروازه منچستر برای بار سوم باز شد اما داور به دلیل آفساید آن را مردود اعلام کرد.در دقیقه ۴۰ حرکت خوب مارسیال و وان بیساکو در دهانه دروازه آلیسون به پریرا نرسید و توپ به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.در دقیقه ۴۴ شوت خطرناک مانه در محوطه جریمه منچستر را دخیا با یک واکنش دیدنی راهی کرنر کرد.

نیمه اول با تک گل ویرجیل فن دایک به سود لک لک ها به پایان رسید.لیورپولی ها نیمه دوم را طوفانی آغاز کردند و در دقیقه ۴۸ شوت تماشایی هندرسون در پشت محوطه جریمه به تیرک دروازه منچستر برخورد کرد.در دقیقه ۵۷ فرد به قلب دفاع لیورپول زد و اقدام به شوتزنی کرد که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.در دقیقه ۶۲ و روی ضد حمله خطرناک لیورپولی‌ها توپ به سادیو مانه رسید و شوت بی دقت او به شکلی نه چندان خطرناک او راهی اوت شد.در دقیقه ۶۷ باز هم این فرد بود که روی دروازه لیورپول خطرساز شد و شوت او را آلیسون با یک واکنش دیدنی به کرنر فرستاد.یاران سولسشر در ده دقیقه پایانی فشار خود را بیشتر کردند، اما در نهایت نتوانستند گل تساوی را به ثمر برسانند.

در دقیقه ۲+۹۰ محمد صلاح تیر خلاص را بر پیکره منچستریونایتد زد و گل دوم لیورپول را به ثمر رساند. در حالی که تمام بازیکنان منچستر در نیمه زمین لیورپول بودند، روی شروع مجدد سریع، توپ به صلاح رسید و شوت او با عبور از بین پاهای دخیا به تور دروازه چسبید.لیورپول با کسب این پیروزی ۶۴ امتیازی شد و با اقتدار نسبت به منچسترسیتی ۴۸ امتیازی در صدر جدول باقی ماند.شیاطین سرخ نیز با قبول این شکست، با ۳۴ امتیاز در رتبه پنجم باقی ماندند.

 

لیورپول  منچستر یونایتد 
۵۳% مالکیت ۴۷%
۵ شوت در چارچوب  ۴
۶ شوت خارج از چارچوب ۴
۴ مهار دروازه بان ۳
۵۰۴ تعداد پاس ۴۴۸
۳۹۷ پاس صحیح ۳۵۴
۲۸ سانتر ۱۸
۱۱ کرنر ۵
۷ خطا ۱۰
۲ آفساید ۳
۱ کارت زرد ۳

 

پخش زنده بازی لیورپول منچستر یونایتد- ۲۸ مهر ۹۸

در حساس‌ترین بازی از رقابت‌های هفته نهم لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد میزبان رقیب دیرینه خود یعنی لیورپول بود که این بازی در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.حساسیت‌های بازی از همان ابتدا روی عملکرد دو تیم تاثیر گذاشته بود و علیرغم سرعت بالا، شاهد موقعیت‌های گلزنی نبودیم. در دقیقه ۲۵، اسکات مک‌تامینی اولین ضربه در چارچوب بازی را ثبت کرد اما ضربه زمینی او در آغوش آلیسون قرار گرفت. در دقیقه ۳۴، مانه با یک پاس عالی فیرمینو را صاحب موقعیت کرد اما ضربه او به راحتی در آغوش دخیا قرار گرفت.

تلاش‌های دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۳۵، در حالی که به نظر می‌رسید لیندلوف روی اوریگی خطا کرده باشد، روی یک ضد حمله سریع، دنیل جیمز با یک ارسال دقیق موقعیت را برای راشفورد مهیا کرد و او هم دروازه آلیسون را از فاصله نزدیک باز کرد. گل توسط VAR بررسی شد و در نهایت تایید شد تا میزبان از صدرنشین لیگ برتر پیش بیفتد.اما لیورپول واکنشی سریع داشت و در دقیقه ۴۳، سادیو مانه توپ را از لیندلوف ربود و دروازه دخیا را گشود اما بررسی VAR نشان داد که توپ به دست مانه برخورد کرده و این گل مردود اعلام شد. در ادامه اتفاقی رخ نداد تا نیمه اول با برتری ۱-۰ شیاطین سرخ به پایان برسد.یونایتد نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و توپ و میدان را در اختیار گرفته بود. دو تیم مانند نیمه اول در خلق موقعیت‌های گلزنی دچار مشکل بودند و شاگردان سولسشر سعی در اداره کردن بازی داشتند.

در دقیقه ۶۶، روی یک ضد حمله، مارکوس راشفورد از پشت محوطه جریمه ضربه خود را راهی دروازه کرد اما توپ با اختلافی اندک از کنار دروازه آلیسون به بیرون رفت تا اختلاف بیشتر نشود. منچستریونایتد با حمایت هواداران خود کار را برای لیورپول دشوار کرده و به یاد نداریم که در چند سال اخیر شاگردان کلوپ تا این حد در خلق موقعیت ناتوان باشد. لیورپول تا پیش از این، ۱۷ بازی متوالی را در لیگ برتر با پیروزی پشت سر گذاشته بود و حالا نوار پیروزی‌های آنها در آستانه قطع شدن قرار داشت.کلوپ برای تغییر روند بازی آدام لالانا و نبی کیتا را به میدان فرستاد تا تیمش از این شکست فرار کند. در دقیقه ۸۲، فرد برزیلی از پشت محوطه جریمه ضربه زیبایی را نواخت اما توپ از کنار تیرک به بیرون رفت.

اما سرانجام در دقیقه ۸۴، ارسال زمینی و عالی رابرتسون دور از مدافعین یونایتد توسط آدام لالانا تبدیل به گل تساوی لیورپول شد تا او تعویض طلایی کلوپ لقب بگیرد. حملات لیورپول ادامه داشت و در دقیقه ۸۸ ضربه ترنت الکساندر آرنولد از پشت محوطه جریمه، از روی دروازه دخیا به بیرون رفت. تلاش‌های دو تیم در ادامه بی‌ثمر بود و بازی با تساوی ۱-۱ خاتمه یافت.لیورپول با این تساوی ۲۵ امتیازی شد و با توجه به پیروزی دیروز سیتیزن‌ها، اختلاف در صدر به ۶ امتیاز رسید. یونایتد نیز ۱۰ امتیازی شد و به رده سیزدهم صعود کرد.

 

منچستر یونایتد  لیورپول 
۳۲% مالکیت ۶۸%
۲ شوت در چارچوب  ۴
۴ شوت خارج از چارچوب ۵
۳ مهار دروازه بان ۱
۳۰۰ تعداد پاس ۶۴۸
۲۰۲ پاس صحیح ۵۴۸
۱۳ سانتر ۲۳
۳ کرنر ۱
۶ خطا ۱۴
۴ آفساید ۱
۰ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی لیورپول منچستر یونایتد- ۵ اسفند ۹۷

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس ، تیم های لیورپول و منچستر یونایتد با هم دیدار کردند. موقعیت های گلزنی در این بازی کم بود و همین موضوع سبب شد تا این دیدار با نتیجه ی ۰-۰ به پایان برسد. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی به پایان رسید اما در نیمه ی دوم هر دو تیم تلاششان را برای تغییر نتیجه ، بیش از پیش به کار گرفتند اما گذشتن از خط دفاعی حریف برای هیچکدام ممکن نبود. در طی چند بار تلاش ، یونایتد موفق شد دروازه ی حریف را بلرزاند اما قفل این دروازه همچنان بسته ماند. در نهایت این دیدار با همان تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

منچستر یونایتد  لیورپول 
۳۵% مالکیت ۶۵%
۳ شوت در چارچوب  ۱
۱ شوت خارج از چارچوب ۴
۱ مهار دروازه بان ۳
۳۲۰ تعداد پاس ۵۶۸
۲۳۴ پاس صحیح ۴۸۰
۲ سانتر ۳
۳ کرنر ۷
۱۷ ضربه ایستگاهی ۱۴
۱۵ خطا ۱۷
۳ آفساید ۱
۱ کارت زرد ۳

 

بازیهای دوشنبه ۲۹ دی

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ دی

بازیهای چهارشنبه ۱ بهمن

بازیهای پنجشنبه ۲ بهمن