تی وی تو
لیورپول
لیدز یونایتد

چهارشنبه ۴ اسفند ۲۳:۱۵

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده لیورپول و لیدز یونایتد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیورپول لیدز یونایتد را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیورپول لیدز یونایتد امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال لیورپول و لیدز یونایتد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول لیدز یونایتد را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لیورپول لیدز یونایتد را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیورپول لیدز یونایتد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیورپول و لیدزیونایتد

در بازی ماقبل آخر هفته چهارم لیگ برتر فوتبال انگلیس، تیم فوتبال لیورپول در ورزشگاه الندرو به مصاف تیم فوتبال لیدزیونایتد رفت و موفق شد میزبانش را با نتیجه ۳ بر صفر از پیش رو بردارد.محمد صلاح در دقیقه ۲۰، فابینیو در دقیقه ۵۰ و سادیو مانه در دقیقه ۲+۹۰ گل‌های لیورپول را به ثمر رساندند، ضمن اینکه پاسکال استروییک هم در دقیقه ۶۰ از تیم لیدزیونایتد اخراج شد.

در پایان پخش زنده بازی لیورپول و لیدز یونایتد لیورپول با این نتیجه سومین برد فصلش را جشن گرفت و همچون دو تیم بالاتر از خودش، منچستریونایتد و چلسی ۱۰ امتیازی شد و  به خاطر تفاضل گل کمتر در رده سوم جدول قرار گرفت.

پخش زنده بازی لیورپول و لیدزیونایتد

 

لیدزیونایتد لیورپول 
۴۴%مالکیت۵۶%
۴شوت در چارچوب ۹
۴شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۴
۴۰۴تعداد پاس۵۲۴
۳۲۸پاس صحیح۴۵۴
۱۹سانتر۲۱
۲کرنر۱۱
۹خطا۸
۲آفساید۴
۲کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی لیورپول و لیدزیونایتد

 

پخش زنده بازی لیورپول و لیدزیونایتد

در ادامه هفته سی و دوم لیگ برتر انگلستان، لیدز در ورزشگاه الند رود میزبان لیورپول بود. این دیدار برای لیورپول از اهمیت بالایی برخوردار بود، زیرا آن‌ها پس از حذف از رقابت‌های لیگ قهرمانان، باید تمام توان خود را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده در لیگ برتر به کار بگیرند. 

در نیمه اول پخش زنده لیورپول و لیدز یونایتد، لیورپول بازی را بهتر از میزبان آغاز کرد، اما بعد از مدتی بازی افت کرد و توپ در میانه میدان در حال جریان بود. در دقیقه ۳۱ لیورپول موفق شد توسط سادیو مانه با پاس گل ترنت الکساندر آرنولد به گل برسد. بعد از این گل، لیدز برای جبران گل خورده کمی جلو کشید، اما راه به جایی نبرد و نیمه اول با پیروزی ۰-۱ لیورپول به پایان رسید. 

در ابتدای نیمه دوم، لیورپول شانس زدن گل دوم را داشت، اما نتوانست از موقعیت خود استفاده کند و پس از آن این لیدز بود که سوار بازی شد. آن‌ها موقعیت‌های خوبی سمت دروازه آلیسون خلق کردند، اما با بی دقتی مهاجمین، فرصت‌ها از دست دادند. در دقایق پایانی لیدز کاملا مالکیت توپ و میدان را در اختیار گرفته بود و سرانجام موفق شد در دقیقه ۸۸ فوتبال زنده لیورپول و لیدز یونایتد توسط دیگو یورنته به گل تساوی دست پیدا کند. این دیدار در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. 

شاگردان کلوپ با این تساوی، ۵۳ امتیازی شدند و فرصت صعود به جمع تاپ فور را از دست دادند. آن‌ها فقط ۳ امتیاز با تیم سوم جدول فاصله دارند.

پخش زنده فوتبال لیورپول لیدز یونایتد – تی وی تو

 

لیدز یونایتدلیورپول 
۶۱%مالکیت۳۹%
۵شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۶
۶مهار دروازه بان۴
۵۲۵تعداد پاس۳۲۲
۴۴۰پاس صحیح۲۵۰
۲۶سانتر۱۷
۱۰کرنر۸
۷خطا۱۵
۰آفساید۴
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لیورپول لیدز یونایتد – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال لیورپول و لیدزیونایتد

تیم فوتبال لیورپول در هفته نخست لیگ جزیره در یک بازی پرگل موفق شد با نتیجه ۴ بر ۳ لیدز یونایتد را شکست دهد. ابتدا صلاح خیلی زود از روی نقطه پنالتی بازی را یک بر صفر کرد. سپس شاگردان بیلسا کار را به تساوی کشاندند. این پایان کار نبود و روی کرنر رابرتسون، دقیقه ۲۰ فن دایک گل دوم را برای لیورپول زد. چند دقیقه بعد روی اشتباه مهلک فن دایک، لیدز به گل دوم رسید. نتیجه ای باورنکردنی در آنفیلد. لیورپول حمله کرد و توسط صلاح و شوت زیبایش به گل سوم رسید. نیمه اول ۳-۲ تمام شد.

نیمه دوم پخش زنده بازی لیورپول و لیدز یونایتد بازی با احتیاط لیورپول جلو می رفت و تا اینکه لیدز یونایتد گل سوم را هم روانه دروازه لیورپول کرد. فشار لیورپولی ها در دقایق پایانی بیشتر شد تا اینکه محمد صلاح روی یک ضربه پنالتی گل چهارم را زد و اولین هتریک این فصل لیگ برتر را به نام خود ثبت کرد. در نهایت بازی با برد ۴-۳ مدافع عنوان قهرمانی تمام شد.

 

پخش زنده فوتبال لیورپول لیدز یونایتد – تی وی تو

 

لیورپول لیدز یونایتد
۴۸%مالکیت۵۲%
۶شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۳
۴۳۳تعداد پاس۴۵۹
۳۲۹پاس صحیح۳۴۷
۲۰سانتر۹
۹کرنر۰
۹خطا۶
۲آفساید۵
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال لیورپول لیدز یونایتد – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی لیورپول و لیدز یونایتد

در ادامه رقابت های جام اتحادیه باشگاه های انگلیس لیورپول و لیدز یونایتد به مصاف هم رفتند که در پایان لیورپول موفق شد با نتیجه ۲ بر ۰ حریف خود را شکست دهد. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در ۴۵ دقیقه ی دوم، لیورپولی ها بازی را در دست گرفتند و موفق شدند با گل اوریگی در دقیقه ی ۷۶ پخش زنده لیورپول و لیدز یونایتد و وودبرن در دقیقه ی ۸۱ به برتری ۲-۰ برسند. تلاش های لیدز یونایتد برای جبران این اختلاف امتیاز کافی نبود و در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با برتری ۲-۰ لیورپول به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال لیورپول لیدز یونایتد – تی وی تو

 

لیورپول لیدز یونایتد
۶۳%مالکیت۳۷%
۴شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۲
۳کرنر۵
۱۷ضربه ایستگاهی۵
۵خطا۱۲
۰آفساید۵
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لیورپول لیدز یونایتد – تی وی تو