تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال لیورپول لیدز یونایتد ‌

لیورپول
لیدز یونایتد

دوشنبه ۳۰ فروردین ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی لیورپول لیدز یونایتد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیورپول لیدز یونایتد را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیورپول لیدز یونایتد امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال لیورپول – لیدز یونایتد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول لیدز یونایتد را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی لیورپول لیدز یونایتد را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لیورپول لیدز یونایتد را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیورپول لیدز یونایتد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیورپول لیدز یونایتد – ۲۲ شهریور ۹۹

تیم فوتبال لیورپول در هفته نخست لیگ جزیره در یک بازی پرگل موفق شد با نتیجه ۴ بر ۳ لیدز یونایتد را شکست دهد. ابتدا صلاح خیلی زود از روی نقطه پنالتی بازی را یک بر صفر کرد. سپس شاگردان بیلسا کار را به تساوی کشاندند. این پایان کار نبود و روی کرنر رابرتسون، دقیقه ۲۰ فن دایک گل دوم را برای لیورپول زد. چند دقیقه بعد روی اشتباه مهلک فن دایک، لیدز به گل دوم رسید. نتیجه ای باورنکردنی در آنفیلد. لیورپول حمله کرد و توسط صلاح و شوت زیبایش به گل سوم رسید. نیمه اول ۳-۲ تمام شد.

نیمه دوم بازی با احتیاط لیورپول جلو می رفت و تا اینکه لیدز یونایتد گل سوم را هم روانه دروازه لیورپول کرد. فشار لیورپولی ها در دقایق پایانی بیشتر شد تا اینکه محمد صلاح روی یک ضربه پنالتی گل چهارم را زد و اولین هتریک این فصل لیگ برتر را به نام خود ثبت کرد. در نهایت بازی با برد ۴-۳ مدافع عنوان قهرمانی تمام شد.

 

 

لیورپول  لیدز یونایتد
۴۸% مالکیت ۵۲%
۶ شوت در چارچوب  ۳
۳ شوت خارج از چارچوب ۱
۰ مهار دروازه بان ۳
۴۳۳ تعداد پاس ۴۵۹
۳۲۹ پاس صحیح ۳۴۷
۲۰ سانتر ۹
۹ کرنر ۰
۹ خطا ۶
۲ آفساید ۵
۱ کارت زرد ۰

 

 

پخش زنده بازی لیورپول لیدز یونایتد – ۹ آذر ۹۵

در ادامه رقابت های جام اتحادیه باشگاه های انگلیس لیورپول و لیدز یونایتد به مصاف هم رفتند که در پایان لیورپول موفق شد با نتیجه ۲ بر ۰ حریف خود را شکست دهد. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در ۴۵ دقیقه ی دوم، لیورپولی ها بازی را در دست گرفتند و موفق شدند با گل اوریگی در دقیقه ی ۷۶ و وودبرن در دقیقه ی ۸۱ به برتری ۲-۰ برسند. تلاش های لیدز یونایتد برای جبران این اختلاف امتیاز کافی نبود و در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با برتری ۲-۰ لیورپول به پایان رسید.

 

 

لیورپول  لیدز یونایتد
۶۳% مالکیت ۳۷%
۴ شوت در چارچوب  ۴
۵ شوت خارج از چارچوب ۶
۴ مهار دروازه بان ۲
۳ کرنر ۵
۱۷ ضربه ایستگاهی ۵
۵ خطا ۱۲
۰ آفساید ۵
۱ کارت زرد ۱

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت