تی وی تو
لیورپول
لسترسیتی

پنجشنبه ۲۱ بهمن ۲۳:۱۵

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده لیورپول و لسترسیتی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیورپول لسترسیتی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیورپول لسترسیتی امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال زنده لیورپول و لسترسیتی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول لسترسیتی را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لیورپول لسترسیتی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیورپول لسترسیتی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیورپول و لسترسیتی

لسترسیتی در دیداری خانگی مقابل لیورپول به برتری ۱-۰ رسید تا شکست سنگین مقابل سیتی را جبران کند. سرنوشت بازی می‌توانست متفاوت باشد اگر محمد صلاح پنالتی‌اش را به گل تبدیل می کرد؛ این اتفاق رخ نداد و پس از مهار پنالتی از سوی کاسپر اشمایکل، لیورپول هر چه که زد به در بسته خورد و در نهایت میزبان به چیزی که می خواست رسید، یک گل غافلگیر کننده از سوی لوکمن برتری را به روباه ها داد.

لسترسیتی در ادامه گزارش زنده بازی لیورپول و لسترسیتی به خوبی از تک گلش حفاظت کرد و این دیدار در نهایت با پیروزی ۱-۰ تیم برندان راجرز تمام شد. لیورپول که چند روز قبل با تیم دومش روباه ها را از گردونه رقابت های لیگ کاپ انگلیس حذف کرده بود، این بار ناکام ماند تا منچسترسیتی حالا یک حاشیه امنیت ۶ امتیازی داشته باشد.

 

پخش زنده بازی لیورپول و لسترسیتی 

 

لسترسیتی لیورپول 
۳۷%مالکیت۶۳%
۱شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۱۲
۴مهار دروازه بان۰
۳۵۸تعداد پاس۵۸۷
۲۶۲پاس صحیح۴۷۹
۴سانتر۴۲
۱کرنر۱۲
۸خطا۱۱
۳آفساید۱
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی لیورپول و لسترسیتی 

 

پخش زنده بازی لیورپول و لسترسیتی

لیورپول با شکست دادن لسترسیتی، خودش را به نیمه نهایی لیگ کاپ رساند. اهمیت این پیروزی وقتی مشخص می شود که در نظر داشته باشید قرمزها برخلاف مهمان خود، با تیم اصلی به زمین نیامدند و با وجود عقب افتادن ۲-۰ طی همان ۱۵ دقیقه ابتدایی، تسلیم نشدند و در نهایت با گلی دیر هنگام در وقت های اضافه نیمه دوم، کار را به ضربات پنالتی کشاندند؛ جایی که کلهر با درخشش خود دو ضربه پنالتی حریف را مهار کرد و در نهایت با پایان فوتبال زنده لیورپول و لسترسیتی و ضربه دیگو ژوتا، برد شیرینی برای شاگردان یورگن کلوپ رقم زد.

پخش زنده بازی لیورپول و لسترسیتی

 

لیورپول لسترسیتی
۶۶%مالکیت۳۴%
۵شوت در چارچوب ۷
۹شوت خارج از چارچوب۱
۵مهار دروازه بان۲
۵۴۷تعداد پاس۲۹۹
۴۳۹پاس صحیح۱۸۸
۳۵سانتر۵
۱۵کرنر۲
۱۰خطا۱۱
۲آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی لیورپول و لسترسیتی

 

پخش زنده بازی لیورپول و لسترسیتی

در هفته بیست و چهارم از لیگ برتر انگلیس دو تیم لیورپول و لسترسیتی در ورزشگاه کینگ پاور ، ورزشگاه خانگی تیم لسترسیتی به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی سه بر یک تیم میزبان همراه بود . در نیمه اول این دیدار تنها اتفاق مهم و قابل ذکر تعویض اجباری جیمز میلنر بود که جای خود را به تیاگو آلکانترا داد .

اما شرایط در نیمه دوم کاملا متفاوت پیگیری شد . در دقیقه ۶۷ محمد صلاح گل اول این دیدار برای لیورپول به ثمر رساند . این برتری لیورپول تا دقیقه هفتاد و هشت ادامه دار بود که به یک باره تیم لستر در طول هفت دقیقه سه بار دروازه مهمانش را باز کرد . مدیسون در دقیقه ۷۸ ، جیمی واردی در دقیقه ۸۱ و بارنز در دقیقه ۸۵ سه گل لسترسیتی را به ثمر رساندند .

در دقایق پایانی گزارش زنده بازی لیورپول و لسترسیتی نیز اتفاق خاصی رخ نداد و لسترسیتی موفق شد در این دیدار خانگی به سه امتیاز مسابقه دست پیدا کند . 

 پخش زنده بازی لیورپول و لسترسیتی

 

لسترسیتیلیورپول
۳۷مالکیت۶۳
۶شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۳
۳۵۴تعداد پاس۵۶۰
۲۴۶پاس صحیح۴۶۳
۶سانتر۳۱
۲کرنر۱۲
۷خطا۶
۲آفساید۱
۱کارت زرد۲

 پخش زنده بازی لیورپول و لسترسیتی

 

پخش زنده بازی لیورپول و لسترسیتی

در آخرین دیدار هفته نهم لیگ برتر فوتبال انگلیس، لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان لسترسیتی بود و با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد. لیورپول بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۳، چیزی نمانده بود که سادیو مانه روی یک ضربه کرنر دروازه حریف را باز کند اما ضربه سر او راهی به چهارچوب پیدا نکرد.دو دقیقه بعد توپ در محوطه جریمه لیورپول به دست جوئل ماتیپ برخورد کرد اما داور و VAR اعتقادی به پنالتی نداشتند.در ادامه بازی برای دقایقی متعادل شد تا اینکه در دقیقه ۱۱ بازی زنده لیورپول و لسترسیتی ، روی یک ضد حمله خطرناک، نبی کیتا می‌توانست دروازه لستر را باز کند اما واکنش خوب اشمایکل، مانع از گلزنی او شد.سه دقیقه بعد نوبت دیگو ژوتا بود که شانس خود را با یک شوت محکم امتحان کند اما ضربه او را هم اشمایکل با یک واکنش دیدنی دفع کرد.

برتری لیورپولی ها ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۲۱ پخش زنده لیورپول و لسترسیتی قفل دروازه لستر باز شد. روی یک ضربه کرنر بود که جانی اونز به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و قرمزها را پیش انداخت.تنها دو دقیقه بعد لیورپول می توانست برتری‌اش را به دو گل افزایش دهد اما داور گل مانه را به دلیل خطا روی اشمایکل نپذیرفت.

در ادامه بازی زنده لیورپول بازی متعادل تر شد و لستری ها هم موقعیت هایی برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند. در مقابل این لیورپول بود که در دقیقه ۴۱ به گل دوم رسید. این بار روی ارسال دیدنی اندی رابرتسون از سمت راست بود که ژوتا با یک ضربه سر دقیق کار را تمام کرد.در دقایق پایانی نیمه اول لسترسیتی ها تلاش کردند تا اختلاف را کاهش بدهند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه با همان دو گل به پایان رسید.نیمه دوم را هم لیورپول بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده که ژوتا روی ارسال رابرتسون، بار دیگر گلزنی کند اما این بار ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت. برتری لیورپول ادامه داشت و در دقیقه ۵۶، مانه روی پاس میلنر صاحب موقعیت شد اما ضربه دیدنی او را اشمایکل به هر ترتیب ممکن دفع کرد.

در دقیقه ۵۷ پخش زنده بازی لیورپول قرمزها تا یک قدمی گل سوم پیش رفتند اما بعد از اینکه اشمایکل ضربه ژوتا را دفع کرد، ضربه سر فیرمینو هم به تیر دروازه برخورد کرد. در ادامه بازی متعادل تر شد و تیم میهمان برای دقایق ابتکار عمل را در دست گرفت اما خیلی زود بازیکنان لیورپول بر بازی مسلط شدند و در دقیقه ۷۶ فیرمینو بار دیگر تا یک قدمی گلزنی پیش رفت اما ضربه اول او به تیر برخورد کرد و ضربه دوم را هم جانی اونز از روی خط برگشت داد.برتری لیورپولی ها در دقایق پایانی هم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۸۶، سرانجام این تیم به گل سوم رسید.

این بار روی ضربه کرنر میلنر بود که فیرمینو با ضربه سر کار را تمام کرد.در دقایق پایانی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و در نهایت بازی با همان سه گل به سود لیورپول به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال لیورپول لسترسیتی – تی وی تو

 

لیورپول لسترسیتی 
۵۶%مالکیت۴۴%
۱۳شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۹
۵۷۲تعداد پاس۴۴۱
۴۸۸پاس صحیح۳۴۶
۲۵سانتر۱۷
۱۰کرنر۳
۱۵خطا۶
۲آفساید۱
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لیورپول لسترسیتی – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال لیورپول لسترسیتی

 تیم های لسترسیتی و لیورپول از هفته نوزدهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این بازی با ۴ گل به سود لیورپول مهمان تمام شد. سرخ‌پوشان لندن که اخیرا فاتح جام باشگاه‌های جهان شده بود، هیچ نشانی از خستگی نداشت و توانست در ورزشگاه کینگ پاور، نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده‌اش را در هم بکوبد. لیورپول در دقیقه ۳۱ با ضربه سر فیرمینو از حریف خودش پیش افتاد و نیمه اول پخش زنده لیورپول و لسترسیتی با همین یک گل تمام شد. این تیم در دقیقه ۷۱ صاحب پنالتی شد که میلنر توانست آن را به گل تبدیل کند. تیم کلوپ تنها سه دقیقه بعد روی پاس الکساندر آرنولد و با ضربه فیرمینو به گل سوم خودش هم دست یافت.

این پایان کار نبود و الکساندر آرنولد که ستاره لیورپول در این بازی بود در دقیقه ۷۸ پخش زنده بازی لیورپول موفق شد گل چهارم را هم بزند.لیورپول با این برد ۵۲ امتیازی شد تا فاصله اش با لستر در رده دوم به ۱۳ امتیاز برسد. این در حالی است که لیورپول یک بازی کمتر انجام داده است.

برندان راجرز، مربی لستر به این ترتیب برابر تیم سابقش ناکام ماند.

پخش زنده فوتبال لیورپول لسترسیتی – تی وی تو

 

لسترسیتیلیورپول
۴۰%مالکیت۶۰%
۰شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۰
۴۱۳تعداد پاس۵۸۵
۳۳۹پاس صحیح۵۰۴
۱۲سانتر۳۳
۲کرنر۸
۵خطا۷
۶آفساید۳
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لیورپول لسترسیتی – تی وی تو

 

پخش بازی زنده لیورپول لسترسیتی

در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، لیورپول صدرنشین در ورزشگاه آنفیلد میزبان لسترسیتی بود که این بازی در نهایت با برتری ۲-۱ لک‌لک‌ها به پایان رسید.لسترسیتی به عنوان تیم سوم جدول، به آنفیلد آمده بود تا بازی را برای لیورپول دشوار کند. اما میزبان از همان دقایق آغازین توپ و میدان را در اختیار گرفت .حملات لیورپول ادامه داشت و سرانجام در دقیقه ۴۰ بازی زنده لیورپول و لسترسیتی ، پاس در عمق استثنایی جیمز میلنر پشت مدافعین لستر به مانه رسید و او هم با یک ضربه دقیق زمینی توپ را به گوشه دروازه اشمایکل فرستاد تا میزبان به حق خود در این بازی رسیده و نیمه اول با برتری ۱-۰ لیورپول به پایان برسد.

در همان دقیقه اول از نیمه دوم پخش زنده فوتبال لیورپول و لسترسیتی ، روی ارسال زمینی آرنولد، ضربه محمد صلاح از فاصله‌ای نزدیک با واکنش اشمایکل روبه‌رو شد تا اختلاف بیشتر نشود. در دقیقه ۷۹، سرانجام قفل دروازه لیورپول شکست. روی یک حرکت تیمی عالی، پای در عمق زیبای آیوزه پرز، جیمز مدیسون را با آدریان تک به تک کرد و ضربه او از زیر دستان سنگربان اسپانیایی وارد دروازه لیورپول شد تا همه چیز مساوی شود.

در حالی که به پایان بازی نزدیک می‌شدیم، لیورپول سراپا حمله بود و فشار زیادی روی دروازه لستر می‌آورد. اما در دقیقه ۹۲، خطای آلبرایتون روی مانه پنالتی گرفته شد و بعد از تایید VAR، جیمز میلنر از روی نقطه پنالتی گل دوم و برتری لیورپول را به ثمر رساند تا آنفیلد منفجر شود. در ادامه اتفاق دیگر نیفتاد تا لیورپول با کسب این پیروزی ۲۴ امتیازی شده و صدرنشینی خود را تثبیت کند.

پخش زنده فوتبال لیورپول لسترسیتی – تی وی تو

 

لیورپول لسترسیتی
۵۱%مالکیت۴۹%
۸شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۶
۴۸۷تعداد پاس۴۵۶
۳۷۶پاس صحیح۳۳۷
۱۷سانتر۱۹
۴کرنر۶
۹خطا۱۷
۳آفساید۲
۱کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال لیورپول لسترسیتی – تی وی تو

پخش بازی زنده لیورپول و لسترسیتی امشب

در خلال بازی های هفته ی بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس ۲۰۱۸-۲۰۱۹ تیم های لیورپول و لستر سیتی با هم به رقابت پرداختند. در نیمه ی نخست این دیدار هر دو تیم عملکردی بسیار عالی داشتند و توانستند در دقایق ۳ با ضربه ی مانه برای لیورپول و ۲+۴۵ با ضربه ی مگوایر برای لستر به تساوی ۱-۱ دست پیدا کنند. در۴۵ دقیقه ی بعدی بازی روند آهسته تری به خود گرفت و تیم ها برای حملات بیشتر اشتیاق خود را از دست دادند. بازیکنان تازه نفسی برای هر دو تیم به میدان آمدند که متاسفانه نتوانستند شور و هیجان نیمه ی اول را به بازی برگردانند. در نهایت این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال لیورپول لسترسیتی – تی وی تو

 

لیورپول لسترسیتی
۷۲%مالکیت۲۸%
۳شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۲
۷۷۸تعداد پاس۳۰۰
۶۷۶پاس صحیح۱۹۶
۵سانتر۳
۷کرنر۱
۶ضربه ایستگاهی۱۱
۱۳خطا۶
۴آفساید۳
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال لیورپول لسترسیتی – تی وی تو