تی وی تو
لیورپول
فولام

شنبه ۱۵ مرداد ۱۶:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده لیورپول فولام امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیورپول فولام را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیورپول فولام امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال لیورپول و فولام به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول فولام را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لیورپول فولام را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیورپول فولام را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیورپول فولام

در هفته بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس، لیورپول طبق معمول در آنفیلد شکست خورد و این مرتبه با یک گل مقابل فولام این شکست را پذیرفتند. اشتباه صلاح در دقیقه ۴۵ باعث شد لمینا توپ را به گوشه دروازه لیورپول بفرستد. نیمه دوم پخش زنده بازی لیورپول فولام بازی یک‌گله بود، اما دفاع فشرده فولام باعث شد این تیم هم در آنفیلد پیروز شود. با ششمین شکست متوالی در آنفیلد، لیورپول ۴۳ امتیازی باقی ماند و در رده هفتم جای گرفت. فولام هم که ۲۶ امتیازی است در رده هجدهم قرار دارد.

پخش زنده بازی لیورپول فولام

 

لیورپول فولام 
۶۳%مالکیت۳۷%
۳شوت در چارچوب ۳
۱۱شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۷۰۸تعداد پاس۴۱۴
۵۹۴پاس صحیح۳۲۱
۳۸سانتر۱۷
۹کرنر۴
۱۰خطا۸
۳آفساید۱
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی لیورپول فولام

 

پخش زنده فوتبال لیورپول و فولام

فولام و لیورپول در هفته دوازدهم فصل ۲۰۲۰/۲۱ لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی ۱-۱ به پایان رسید. بابی رید و محمد صلاح گلزنان دو تیم در این مسابقه بودند. فولام بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و روی پاس لوکمن بود که کاوالیرو می توانست دروازه لیورپول را باز کند، اما ضربه او با عکس العمل الیسون بکر همراه شد.اما در دقیقه ۲۵ دروازه لیورپول بالاخره باز شد. روی ریباند یک ضربه کرنر از سمت راست، در نهایت پاس زمینی لوکمن در گوشه سمت راست به بابی رید رسید و او با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد.دقایقی بعد فولام باز هم فرصت خوبی برای باز کردن دروازه لیورپول داشت، اما همکاری کاوالیرو و کولمن از سمت راست و ضربه نهایی کاوالیرو از کنار دروازه به بیرون رفت.در دقیقه ۴۴ و روی ارسال ترنت الکساندر آرنولد بود که محمد صلاح صاحب فرصت گلزنی شد، اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت و نیمه نخست با برتری ۰-۱ فولام به اتمام رسید.

لیورپول بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم بود که محمد صلاح از فاصله ای قابل توجه دروازه فولام را تهدید کرد، اما ضربه او توسط آرئولا مهار شد. در دقیقه ۶۱ و روی پاس جوردن هندرسون بود که لیورپول باز هم صاحب موقعیت گلزنی شد، اما خروج خوب دروازه بان فولام مانع گلزنی بابی فیرمینو شد.در دقیقه ۷۰ و با همکاری فیرمینو و مینامینو بود که لیورپول می توانست بالاخره به گل تساوی دست یابد، اما حضور به موقع رابینسون اجازه رخ دادن این اتفاق را نداد.

اما در دقیقه ۸۰ پخش زنده بازی لیورپول فولام ضربه جینی واینالدوم به بازوی کامارا خورد تا لیورپول صاحب پنالتی شود. محمد صلاح پشت توپ قرار گرفت و موفق شد گل تساوی لیورپول را به ثمر برساند.دقایقی بعد جونز با حرکت به قلب دفاع لیورپول می توانست گل برتری لیورپول را به ثمر برساند، اما ضربه او در نهایت با عکس العمل آرئولا همراه شد. در نهایت اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با تساوی ۱-۱ به اتمام رسید.

 

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام – تی وی تو

 

فولام لیورپول 
۲۴%مالکیت۷۶%
۵شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۴
۲۲۷تعداد پاس۷۰۷
۱۵۳پاس صحیح۶۱۴
۱۷سانتر۳۳
۶کرنر۸
۹خطا۵
۲آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام – تی وی تو

 

پخش زنده بازی لیورپول فولام

تیم فوتبال لیورپول در رقابت های لیگ برتر انگلیس موفق شد با حساب ۲ بر ۱ تیم فولام را در ورزشگاه اختصاصی این تیم در شهر لندن شکست دهد و موقتا با یک بازی بیشتر نسبت به منچسترسیتی به صدر جدول، برود. اولین موقعیت جدی را اما لیورپولی ها ایجاد کردند. از دقیقه ۱۰ تا ۲۰ این لیورپول بود که حاکم مطلق بر بازی بود اما گلی به ثمر نرساند. این روند تا زمان رسیدن لیورپول به گل ادامه داشت و فولامی ها موقعیت خاصی ایجاد نکردند. فولام در ادامه هم از خلق موقعیت جدی ملول ماند و دقیقه ۳۵ سیو دیدنی ریکو، آن ها را در بازی نگه داشت. دروازه بان اسپانیایی شوت رابرتسون را به خوبی مهار کرد. در ادامه هم لیورپول برتر بود و نیمه اول با همین تک گل به پایان رسید.

در نیمه دوم پخش زنده بازی لیورپول فولام هم ریکو خوش درخشید و دقیقه ۵۶ ضربه فن دایک که روی یک سانتر زده شد را به خوبی نگه داشت تا امید تیمش از بین نرود. با نزدیک شدن به دقایق پایانی بازی این تیم فولام بود که کم کم موقعیت هایی را خل کرد اما خرید جدید این تیم، بابل بود که موفق شد گل تساوی را برای تیمش بزند. فشار لیورپول اما باز هم بیشتر شد تا امید قهرمانی برایشان کمتر نشود و در نهایت این تیم به گل برتری رسید.

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام – تی وی تو

 

فولام  لیورپول
۳۷%مالکیت۶۳%
۲شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۱
۳۶۴تعداد پاس۵۹۶
۲۷۵پاس صحیح۵۰۳
۱سانتر۷
۱کرنر۱۰
۷ضربه ایستگاهی۱۱
۱۱خطا۷
۴آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی لیورپول فولام

در ادامه ی بازی های هفته ی دوازدهم لیگ برتر انگلیس ،  تیم های لیورپول و فولام با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار غاین محمد صلاح بود که با ضربه ی خود در دقیقه ی ۴۱ لیورپول را به برتری ۱-۰ رساند. این برتری با درخشش شقیری در دقیقه ی ۵۰ نیمه ی دوم ، دو برابر شد و به ۲-۰ رسید.در ادامه اما تلاش های فولام برای جبران این اختلاف به جایی نرسید تا این دیدار با نتیجه ی ۲-۰ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام – تی وی تو

 

لیورپولفولام 
۷۳%مالکیت۲۷%
۷شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۵
۷۲۶تعداد پاس۲۶۴
۶۳۲پاس صحیح۱۸۵
۴سانتر۰
۶کرنر۳
۷ضربه ایستگاهی۱۱
۱۱خطا۹
۲آفساید۵
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام – تی وی تو

 

پخش زنده بازی لیورپول فولام از اینترنت

استادیوم کریون کاتیج لندن در هفته ی بیست و ششم لیگ برتر انگلیس شاهد رقابت بین تیم های لیورپول و فولام بود .نیمه ی نخست این دیدار با اشتباه محض  توره در دقیقه ی ۸ و باز کردن دروازه ی خودی آغاز شد. این گل ، فولام را در ابتدا به برتری ۱-۰ رساند. این اختلاف امتیاز در دقیقه ی ۴۱ با ضربه ی استوریج به تساوی ۱-۱ تبدیل شد. این روند سریع و حملات سنگین در نیمه ی دوم هم ادامه داشت .

ریچاردسون در دقیقه ی ۶۳ پخش زنده فوتبال لیورپول فولام دوباره فولام را پیش انداخت اما لیورپولی ها که قصد کوتاه آمدن نداشتند با بازگشت طوفانی خود نه تنها این  گل را جبران کرده بلکه به برتری نیز رسیدند. کوتینیو در دقیقه ی ۷۲ و جرارد در دقیقه ی ۹۰ زننده ی دو گل لیورپول در این نیمه بودند. در ادامه با اتمام زمان بازی ، این دیدار با برتری ۲-۳ لیورپول به پایان رسید. 

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام – تی وی تو

 

فولام  لیورپول
۳۱%مالکیت۶۹%
۳شوت در چارچوب ۱۰
۳شوت خارج از چارچوب۱۰
۶مهار دروازه بان۲
۷کرنر۵
۹ضربه ایستگاهی۶
۶خطا۹
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام – تی وی تو