تی وی تو
فوتبال  لیورپول فولام زنده

فوتبال لیورپول فولام زنده

لیورپول
فولام

یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۹:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام امروز یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های لیورپول و فولام بازی خواهند داشت. لیورپول مقابل فولام را آنلاین تماشا کنید.

بازی زنده لیورپول و فولام را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی لیورپول و فولام به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول فولام را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام

۴ بهمن ۱۴۰۲

تیم های فولام و لیورپول در مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه به مصاف هم رفتند. نیمه نخست این دیدار با تک گل دیاز در دقیقه ۱۱ و در نتیجه برتری ۱-۰ لیورپول به پایان رسید.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال لیورپول فولام شاهد تلاش بازیکنان فولام برای جبران اختلاف امتیاز بودیم تا این که در دقیقه ۷۶ دیوپ دروازه لیورپول را باز کرد و بازی را به تساوی ۱-۱ کشاند.

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام

فولاملیورپول
۴۹٪مالکیت۵۱٪
۵شوت در چارچوب۵
۳شوت خارج چارچوب۸
۴مهار دروازه بان۴
۴۷۴تعداد پاس۴۹۷
۳۵۲تعداد پاس صحیح۴۱۰
۱۹سانتر۱۰
۴کرنر۲
۸خطا۱۳
۲آفساید۵
۳کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام

پخش زنده دیدار لیورپول فولام

۲۰ دی ۱۴۰۲

تیم های لیورپول و فولام در مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه با هم دیدار کردند. ویلیان در دقیقه ۱۹ با باز کردن دروازه لیورپول، فولام را به برتری ۱-۰ رساند. در نیمه دوم طوفان حملات لیورپول آغاز شد. این تیم در دقیقه ۶۸ پخش زنده فوتبال لیورپول فولام با ضربه جونز و در دقیقه ۷۱ با ضربه گاکپو نه تنها گل خورده را جبران کرد، بلکه موفق شد با نتیجه ۲-۱ به برتری برسد.

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام

لیورپول فولام 
۶۷%مالکیت۳۳%
۷شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۰
۳مهار دروازه بان۵
۶۵۱تعداد پاس۳۲۵
۵۶۲پاس صحیح۲۲۵
۲۵سانتر۹
۸کرنر۲
۱۰خطا۱۰
۱آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام

۱۲ آذر ۱۴۰۲

در جریان دیداری از هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس، تیم های لیورپول و فولام در استادیوم آنفیلد مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار با نتیجه ۳-۴ به پایان رسید.

بازی با حملات لیورپول از ابتدای آغاز شد که دقیقه ۸ بازی لوئیز دیاز با برند لنو برخورد کرد و محمد صلاح موفق شد توپ سرگردان را به گل تبدیل کند. این گل مردود اعلام شد و به دلیل برخورد مهاجم لیورپول با این دروازه‌بان بازی برای چندین دقیقه متوقف شد تا او مورد مداوا قرار بگیرد.

اولین گل پخش زنده فوتبال لیورپول فولام سهم لیورپول بود. ترنت الکساندر آرنولد دقیقه ۲۰ روی ضربه ایستگاهی نزدیک به محوطه جریمه با شوت دیدنی پای راست تیرک افقی دروازه حریف را به لرزه درآورد و توپ را وارد دروازه کرد.

قرمزها از به ثمر رسیدن این گل خوشحال بودند که ناگهان اشتباه کوئمین کلهر موجب شد حریف به گل تساوی برسد. ۴ دقیقه بعد از گل تماشایی آرنولد، هری ویلسون موفق شد روی پاس آنتونی رابینسون توپ را از بین پاهای کلهر عبور بدهد و بازی را به تساوی بکشاند.

لیورپول از این گل شوکه نشد و به حملاتش ادامه داد تا به دومین گل برسد. گل دوم هم مانند گل اول زیبا و چشم نواز بود. دقیقه ۳۸ روی دفع ناقص مدافعان، الکسیس مک آلیستر توپ را کنترل کرد و با ضربه تماشایی والی توپ را به گوشه دروازه فولام چسباند.

لیورپول امیدوار بود نیمه اول را با برد پشت سر بگذارد که کنی تته گل تساوی را وارد دروازه کرد. ضربه سر رائول خیمنز روی ارسال کرنر با اشتباه مدافعان لیورپول به کنی تته رسید که در یک‌قدمی دروازه توپ را به گل تبدیل کرد. این گل مورد بررسی VAR قرار گرفت و سپس تایید شد.

یورگن کلوپ و تیمش خوش‌شانس بودند که نیمه اول بازنده به رختکن نرفتند. اشتباه کلهر روی دفع ضربه سر پالینیا موجب شد تیم ریم به راحتی دروازه را باز کند اما به دلیل آفساید VAR این گل را مردود اعلام کرد تا نیمه اول با تساوی به پایان برسد‌.

لیورپول نیمه دوم پخش زنده بازی لیورپول فولام را خوب شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی داروین نونیز دو موقعیت گلزنی خوب را از دست داد. دقیقه ۵۳ او با پاس محمد صلاح صاحب موقعیت شد که شوت او با برخورد با تیر افقی راهی اوت شد.

چند دقیقه او با پاس رو به جلوی صلاح در محوطه جریمه با دروازه‌بان تک به تک شد که ضربه‌اش بی‌دقت از کنار دروازه به بیرون رفت.فولام که متوجه شد مهاجمان لیورپول دقت زیادی برای گلزنی در بازی امشب ندارند از فرصت استفاده کرد و دقیقه ۸۰ سومین گل را به ثمر رساند.

دقیقه ۸۰ کوردوا-رید روی ارسال کوتاه کایرنی موفق شد دور از دستان کلهر توپ را با ضربه سر وارد دروازه کند.لیورپول تمام نیمه را سپری کرد تا در دقایق پایانی بازگشت عجیبی به بازی داشته باشد، واتارو اندو در دقیقه ۸۷ پخش زنده فوتبال لیورپول فولام  را به تساوی رساند. او پاس به عقب صلاح را نزدیک به محوطه جریمه را با ضربه پای راست به گوشه دروازه حریف فرستاد.

همین گل انگیزه زیادی برای لیورپول شد تا گل چهارم را یک دقیقه بعد به ثمر برساند. با از سرگیری بازی پس از گل تساوی لیورپول، دفاع فولام دفع ناقصی روی ضربه بلوکه شده کود خاکپو داشت. این توپ به آرنولد رسید و او پس از کنترل آن دبل کرد تا تیمش را پیش بیندازد.

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام

لیورپول فولام 
۶۲%مالکیت۳۸%
۱۲شوت در چارچوب ۵
۸شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۹
۶۱۴تعداد پاس۳۷۰
۴۹۹پاس صحیح۲۶۸
۱۳سانتر۱۰
۳کرنر۴
۶خطا۷
۵آفساید۱

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام

پخش زنده بازی لیورپول فولام

۱۷ اسفند ۱۳۹۹

فولام و لیورپول در چارچوب هفته اول لیگ برتر انگلیس مقابل هم صف آرایی کردند و در نهایت به نتیجه تساوی رضایت دادند.الکساندر میتروویچ در دقیقه ی ۳۲ تک گل نیمه ی نخست را به ثبت رساند و فولام را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کرد.

در نیمه ی دوم شاهد بازی بهتری از دو تیم بودیم. داروین نونیز در دقیقه ی ۶۴ و محمد صلاح در دقیقه ی ۸۱ برای لیورپول و الکساندر میتروویچ بار دیگر در دقیقه ی ۷۲ برای فولام گلزنی گرد تا پخش زنده بازی لیورپول فولام با تساوی ۲-۲ به پایان برسد.

پخش زنده بازی لیورپول فولام

فولام لیورپول 
۳۳%مالکیت۶۷%
۳شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۱
۲۹۴تعداد پاس۶۱۲
۱۸۱پاس صحیح۴۷۳
۱۹سانتر۱۸
۴کرنر۴
۷خطا۹
۴آفساید۴
۲کارت زرد۰

پخش زنده بازی لیورپول فولام

 

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام

۲۳ آذر ۱۳۹۹

در هفته بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس، لیورپول طبق معمول در آنفیلد شکست خورد و این مرتبه با یک گل مقابل فولام این شکست را پذیرفتند. اشتباه صلاح در دقیقه ۴۵ باعث شد لمینا توپ را به گوشه دروازه لیورپول بفرستد. نیمه دوم پخش زنده بازی لیورپول فولام بازی یک‌گله بود، اما دفاع فشرده فولام باعث شد این تیم هم در آنفیلد پیروز شود. با ششمین شکست متوالی در آنفیلد، لیورپول ۴۳ امتیازی باقی ماند و در رده هفتم جای گرفت. فولام هم که ۲۶ امتیازی است در رده هجدهم قرار دارد.

پخش زنده بازی لیورپول فولام

 

لیورپول فولام 
۶۳%مالکیت۳۷%
۳شوت در چارچوب ۳
۱۱شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۷۰۸تعداد پاس۴۱۴
۵۹۴پاس صحیح۳۲۱
۳۸سانتر۱۷
۹کرنر۴
۱۰خطا۸
۳آفساید۱
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی لیورپول فولام

 

پخش آنلاین بازی لیورپول و فولام

۲۳ آذر ۱۳۹۹

فولام و لیورپول در هفته دوازدهم فصل ۲۰۲۰/۲۱ لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی ۱-۱ به پایان رسید. بابی رید و محمد صلاح گلزنان دو تیم در این مسابقه بودند. فولام بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و روی پاس لوکمن بود که کاوالیرو می توانست دروازه لیورپول را باز کند، اما ضربه او با عکس العمل الیسون بکر همراه شد.اما در دقیقه ۲۵ دروازه لیورپول بالاخره باز شد. روی ریباند یک ضربه کرنر از سمت راست، در نهایت پاس زمینی لوکمن در گوشه سمت راست به بابی رید رسید و او با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد.دقایقی بعد فولام باز هم فرصت خوبی برای باز کردن دروازه لیورپول داشت، اما همکاری کاوالیرو و کولمن از سمت راست و ضربه نهایی کاوالیرو از کنار دروازه به بیرون رفت.در دقیقه ۴۴ و روی ارسال ترنت الکساندر آرنولد بود که محمد صلاح صاحب فرصت گلزنی شد، اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت و نیمه نخست با برتری ۰-۱ فولام به اتمام رسید.

لیورپول بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم بود که محمد صلاح از فاصله ای قابل توجه دروازه فولام را تهدید کرد، اما ضربه او توسط آرئولا مهار شد. در دقیقه ۶۱ و روی پاس جوردن هندرسون بود که لیورپول باز هم صاحب موقعیت گلزنی شد، اما خروج خوب دروازه بان فولام مانع گلزنی بابی فیرمینو شد.

در دقیقه ۷۰ و با همکاری فیرمینو و مینامینو بود که لیورپول می توانست بالاخره به گل تساوی دست یابد، اما حضور به موقع رابینسون اجازه رخ دادن این اتفاق را نداد.

اما در دقیقه ۸۰ پخش زنده بازی لیورپول فولام ضربه جینی واینالدوم به بازوی کامارا خورد تا لیورپول صاحب پنالتی شود. محمد صلاح پشت توپ قرار گرفت و موفق شد گل تساوی لیورپول را به ثمر برساند.دقایقی بعد جونز با حرکت به قلب دفاع لیورپول می توانست گل برتری لیورپول را به ثمر برساند، اما ضربه او در نهایت با عکس العمل آرئولا همراه شد. در نهایت اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با تساوی ۱-۱ به اتمام رسید.

 

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام – تی وی تو

 

فولام لیورپول 
۲۴%مالکیت۷۶%
۵شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۴
۲۲۷تعداد پاس۷۰۷
۱۵۳پاس صحیح۶۱۴
۱۷سانتر۳۳
۶کرنر۸
۹خطا۵
۲آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام – تی وی تو

 

پخش بازی لیورپول مقابل فولام

۲۶ اسفند ۱۳۹۷

تیم فوتبال لیورپول در رقابت های لیگ برتر انگلیس موفق شد با حساب ۲ بر ۱ تیم فولام را در ورزشگاه اختصاصی این تیم در شهر لندن شکست دهد و موقتا با یک بازی بیشتر نسبت به منچسترسیتی به صدر جدول، برود. اولین موقعیت جدی را اما لیورپولی ها ایجاد کردند. از دقیقه ۱۰ تا ۲۰ این لیورپول بود که حاکم مطلق بر بازی بود اما گلی به ثمر نرساند. این روند تا زمان رسیدن لیورپول به گل ادامه داشت و فولامی ها موقعیت خاصی ایجاد نکردند. فولام در ادامه هم از خلق موقعیت جدی ملول ماند و دقیقه ۳۵ سیو دیدنی ریکو، آن ها را در بازی نگه داشت. دروازه بان اسپانیایی شوت رابرتسون را به خوبی مهار کرد. در ادامه هم لیورپول برتر بود و نیمه اول با همین تک گل به پایان رسید.

در نیمه دوم پخش زنده بازی لیورپول فولام هم ریکو خوش درخشید و دقیقه ۵۶ ضربه فن دایک که روی یک سانتر زده شد را به خوبی نگه داشت تا امید تیمش از بین نرود. با نزدیک شدن به دقایق پایانی بازی این تیم فولام بود که کم کم موقعیت هایی را خل کرد اما خرید جدید این تیم، بابل بود که موفق شد گل تساوی را برای تیمش بزند. فشار لیورپول اما باز هم بیشتر شد تا امید قهرمانی برایشان کمتر نشود و در نهایت این تیم به گل برتری رسید.

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام – تی وی تو

 

فولام  لیورپول
۳۷%مالکیت۶۳%
۲شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۱
۳۶۴تعداد پاس۵۹۶
۲۷۵پاس صحیح۵۰۳
۱سانتر۷
۱کرنر۱۰
۷ضربه ایستگاهی۱۱
۱۱خطا۷
۴آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی لیورپول فولام

در ادامه ی بازی های هفته ی دوازدهم لیگ برتر انگلیس ،  تیم های لیورپول و فولام با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار غاین محمد صلاح بود که با ضربه ی خود در دقیقه ی ۴۱ لیورپول را به برتری ۱-۰ رساند. این برتری با درخشش شقیری در دقیقه ی ۵۰ نیمه ی دوم ، دو برابر شد و به ۲-۰ رسید.در ادامه اما تلاش های فولام برای جبران این اختلاف به جایی نرسید تا این دیدار با نتیجه ی ۲-۰ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام – تی وی تو

 

لیورپولفولام 
۷۳%مالکیت۲۷%
۷شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۵
۷۲۶تعداد پاس۲۶۴
۶۳۲پاس صحیح۱۸۵
۴سانتر۰
۶کرنر۳
۷ضربه ایستگاهی۱۱
۱۱خطا۹
۲آفساید۵
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام – تی وی تو

 

پخش زنده بازی لیورپول فولام از اینترنت

استادیوم کریون کاتیج لندن در هفته ی بیست و ششم لیگ برتر انگلیس شاهد رقابت بین تیم های لیورپول و فولام بود .نیمه ی نخست این دیدار با اشتباه محض  توره در دقیقه ی ۸ و باز کردن دروازه ی خودی آغاز شد. این گل ، فولام را در ابتدا به برتری ۱-۰ رساند. این اختلاف امتیاز در دقیقه ی ۴۱ با ضربه ی استوریج به تساوی ۱-۱ تبدیل شد. این روند سریع و حملات سنگین در نیمه ی دوم هم ادامه داشت .

ریچاردسون در دقیقه ی ۶۳ پخش زنده فوتبال لیورپول فولام دوباره فولام را پیش انداخت اما لیورپولی ها که قصد کوتاه آمدن نداشتند با بازگشت طوفانی خود نه تنها این  گل را جبران کرده بلکه به برتری نیز رسیدند. کوتینیو در دقیقه ی ۷۲ و جرارد در دقیقه ی ۹۰ زننده ی دو گل لیورپول در این نیمه بودند. در ادامه با اتمام زمان بازی ، این دیدار با برتری ۲-۳ لیورپول به پایان رسید. 

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام – تی وی تو

 

فولام  لیورپول
۳۱%مالکیت۶۹%
۳شوت در چارچوب ۱۰
۳شوت خارج از چارچوب۱۰
۶مهار دروازه بان۲
۷کرنر۵
۹ضربه ایستگاهی۶
۶خطا۹
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام – تی وی تو

برچسب‌ها: