تی وی تو
لیورپول
ساوتهمپتون

سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۲۳:۱۵

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده فوتبال لیورپول ساوتهمپتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیورپول ساوتهمپتون را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیورپول ساوتهمپتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده لیورپول و ساوتهمپتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول ساوتهمپتون را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لیورپول ساوتهمپتون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیورپول ساوتهمپتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیورپول ساوتهمپتون

در چارچوب دیدارهای هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس، لیورپول و ساوتهمپتون در ورزشگاه سنت‌ماری به مصاف هم رفتند و این بازی با نتیجه ۴ بر صفر به سود لیورپولی‌ها خاتمه یافت.

در این بازی لیورپول میزبان خود را با دو گل دیگو ژوتا در دقایق ۲ و ۳۲، تیاگو آلکانتارا در دقیقه ۳۷ و فیرجیل فن‌دایک در دقیقه ۵۲ شکست داد.

در پایان پخش زنده بازی لیورپول ساوتهمپتون و با این نتیجه قرمزپوشان مرسی‌ساید ضمن کسب هشتمین پیروزی‌شان در این فصل ۲۸ امتیازی شدند و به رده دوم جدول صعود کردند. تیم ساوتهمپتون هم با قبول پنجمین باختش در این فصل با ۱۴ امتیازی که از قبل داشت در رده چهاردهم جدول باقی ماند.

 

پخش زنده بازی لیورپول ساوتهمپتون

 

لیورپول ساوتهمپتون 
۶۵%مالکیت۳۵%
۶شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۲
۶۱۳تعداد پاس۳۳۸
۴۹۲پاس صحیح۲۳۱
۱۶سانتر۱۴
۵کرنر۷
۷خطا۱۴
۲آفساید۲
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی لیورپول ساوتهمپتون

 

پخش زنده فوتبال لیورپول و ساوتهمپتون

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و پنجم لیورپول و ساوتهمپتون با هم دیدار کردند. لیورپولی ها بازی را بهتر آغاز کردند و بازیکنان این تیم در دقایق ابتدایی ابتکار عمل را در دست داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند. در ادامه بازی متعادل شد و بازیکنان میهمان هم پیش کشیدند و هر دو تیم حملات نصفه و نیمه‌ای روی دروازه هم داشتند اما نمی‌توانستند موقعیت گلزنی ویژه ای ایجاد کنند.

در ادامه بازی زنده لیورپول ساوتهمپتون در دقیقه ۲۴ بود که روی پاس پشت پای مانه، این دیگو ژوتا بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه دقیقا به جایی رفت که فاستر انتظار آن را می کشید. ۵ دقیقه بعد، روی یک ضد حمله خطرناک از ناتان تِلا، ساوتهمپتون صاحب موقعیت شد اما ضربه نهایی شه آدامز  را آلیسون با واکنش مناسب مهار کرد.

سرانجام در دقیقه ۳۱ این لیورپول بود که به گل رسید. روی ارسال محمد صلاح از سمت راست بود که توپ روی تیر دوم به مانه رسید و او هم با ضربه سر دروازه را باز کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول این بازیکنان ساوتهمپتون بودند که برای زدن گل تساوی پیش کشیدند و بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در نهایت در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و قرمزها با برتری ۱-۰ به رختکن رفتند.

نیمه دوم پخش زنده بازی لیورپول ساوتهمپتون را هم لیورپولی ها بهتر آغاز کردند اما نتوانستند از این برتری استفاده کنند. در ادامه بازی متعادل شد اما باز هم موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد. در دقیقه ۷۰ بود که روی پاس اوبافمی، این دیالو بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او را آلیسون به هر شکل ممکن به بیرون فرستاد.

هرچه به دقایق پایانی پخش زنده لیورپول ساوتهمپتون نزدیک می شدیم، تلاش دو تیم برای رسیدن به گل بیشتر می شد تا اینکه در دقیقه ۹۰، این لیورپولی ها بودند که به گل دوم رسیدند. این بار روی یک حرکت از سمت چپ و با پاس روبرتو فیرمینو بود که تیاگو پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد.

 

پخش زنده بازی لیورپول ساوتهمپتون

 

لیورپول ساوتهمپتون 
۵۳%مالکیت۴۷%
۶شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۴
۶مهار دروازه بان۴
۵۵۰تعداد پاس۴۷۷
۴۷۹پاس صحیح۳۹۸
۲۶سانتر۱۷
۸کرنر۴
۱۰خطا۶
۴آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی لیورپول ساوتهمپتون

 

پخش زنده بازی لیورپول ساوتهمپتون

هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس  با برگزاری دیداری در ورزشگاه سنت‌ماری به پایان رسید که لیورپول صدرنشین این بازی را به ساوتهمپتون یک بر صفر باخت. دقیقه ۲ اشتباه آرنولد به اینگز اجازه داد تا با ضربه‌ای زیبا دروازه تیم سابقش را باز کند. اما پس از زدن گل، قدیس‌ها کاملاً به دفاع رفتند و دروازه‌شان را بسته نگه داشتند.

لیورپول که دو بازی آخر سال ۲۰۲۰ را نبرده بود دومین شکست فصلش را هم در ابتدای سال ۲۰۲۱ متحمل شد تا جایگاه‌شان در صدر جدول به خطر بیفتد. لیورپول ۳۳ امتیازی باقی ماند و ساوتهمپتون هم با ۲۹ امتیاز به رده ششم صعود کرد.

 

پخش زنده فوتبال لیورپول ساوتهمپتون – تی وی تو

 

ساوتهمپتون لیورپول 
۳۳%مالکیت۶۷%
۳شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۱۱
۱مهار دروازه بان۱
۳۵۲تعداد پاس۶۷۵
۲۳۳پاس صحیح۵۴۳
۴سانتر۴۳
۱کرنر۱۰
۵خطا۱۲
۶آفساید۱
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال لیورپول ساوتهمپتون – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی لیورپول و ساوتهمپتون

در ادامه هفته بیست و پنجم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس، لیورپول در ورزشگاه خانگی خود آنفیلد میزبان ساوتهمپتون بود و با ۴ گل پیروز شد. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در نیمه ی دوم بازی تماما در انحصار لیورپولی ها بود . آن ها در ابتدا با گل چمبرلین در دقیقه ی ۴۷ پیش افتادند اما در واقع این گل شروعی بود بر سلسله حملات موفق و سنگین این تیم بر دروازه ی حریف. پس از این برتری ، هندرسون در دقیقه ی ۶۰ و صلاح در دقیقه ی ۷۱ و ۹۰ سه گل دیگر برای تیمشان به ثبت رساندند تا لیورپول با پایان زمان بازی ، با نتیجه ی ۴-۰ با قاطعیت تیم پیروز میدان باشد.

پخش زنده فوتبال لیورپول ساوتهمپتون – تی وی تو

 

لیورپول ساوتهمپتون 
۶۱%مالکیت۳۹%
۹شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۵
۵۳۱تعداد پاس۳۲۰
۴۰۲پاس صحیح۲۰۶
۱۲سانتر۱۷
۶کرنر۱۱
۹خطا۱۵
۲آفساید۵
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لیورپول ساوتهمپتون – تی وی تو

پخش زنده فوتبال لیورپول ساوتهمپتون از اینترنت

در ادامه هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، ساوتهمپتون در ورزشگاه سنت‌مری میزبان یکی مدعیان اصلی قهرمانی یعنی لیورپول بود و در نهایت علیرغم ارائه یک بازی خوب،  با نتیجه ۲-۱ مقابل این تیم شکست خورد.اولین فرصت بازی در دقیقه ۴ برای لیورپول ایجاد شد اما ضربه محکم جیمز میلنر بعد از برخورد به مدافعان در اختیار گان قرار گرفت. در دقیقه ۹ ساوتهمپتون می توانست گل اول را به ثمر برساند اما ضربه آدامس روی اشتباه فن دایک در آستانه ورود به دروازه با مهار آدریان همراه شد. اما درخشش آدریان ادامه یافت و در دقیقه ۲۰ او موفق شد ضربه سر یوشیدا را با عکس العملی فوق العاده مهار کرده و دروازه تیمش را نجات دهد.

اما در ادامه لیورپول کنترل بازی را در دست گرفت و می توانست در دقیقه ۳۴ به گل اول دست یابد اما ضربه والی محمد صلاح راهی به دروازه ساوتهمپتون نیافت. در دقیقه ۳۸ آداس در بین مدافعان لیورپول صاحب فرصت شد اما ضربه سر او از بالای دروازه آدریان به بیرون رفت.

اما در اوقات اضافه نیمه اول سادیو مانه موفق شد با یک حرکت انفرادی و ضربه‌ای فوق‌العاده از درون محوطه، گل اول لیورپول را به ثمر برساند تا مرسی‌سایدی‌ها با خوش شانسی با برتری ۰-۱ راهی رختکن شوند.ساوتهمپتون در ابتدای نیمه دوم برای جبران گل به میدان آمد اما ابتدا ضربه هویبرگ توسط فن دایک دفع شد و در ریباند تلاش او به گل منجر نشد.

در دقیقه ۵۵ ضربه جیمز میلنر از درون محوطه با کمترین اختلاف ممکن به بیرون رفت. لحظاتی بعد محمد صلاح در موقعیتی تقریباً تک به تک در گوشه محوطه می‌توانست گل دوم را به ثمر برساند اما گان مانع رخ دادن این اتفاق شد. در دقیقه ۶۴ پخش زنده بازی لیورپول ساوتهمپتون جیمز میلنر یک بار دیگر اقدام به ضربه زدن کرد اما این بار نیز ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۵ و با پاس مانه، فیرمینو در موقعیتی تک به تک قرار گرفت اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت. اما در دقیقه ۷۰ لیورپول به گل دوم رسید. توپربایی سادیو مانه و پاس او با حرکت فیرمینو به درون محوطه همراه شد و او با ضربه ای زمینی گل دوم را به ثمر رساند.

دقایقی بعد سادیو مانه می توانست با فرار خوب خود و ضربه سر گل سوم را وارد دروازه حریف کند اما باز هم گان عکس‌العمل خوبی نشان داد. در دقیقه ۸۰ ماتیپ تا آستانه باز کردن دروازه خودی پیش رفت اما آدریان مانع رخ دادن این اتفاق شد. اما در دقیقه ۸۳ پخش آنلاین لیورپول ساوتهمپتون ، ساوتهمپتون به گل رسید.

پاس رو به عقب فن دایک با پاس اشتباه آدریان همراه شد و توپ بعد از برخورد به دنی اینگس وارد دروازه لیورپول شد. در دقیقه ۸۶ دنی اینگس یک قدم تا زدن گل دوم پیش رفت اما ضربه او در دهانه دروازه با اختلاف کمی به بیرون رفت تا بهترین فرصت برای زدن گل تساوی از دست برود.

پخش زنده فوتبال لیورپول ساوتهمپتون – تی وی تو

 

ساوتهمپتون لیورپول 
۳۶%مالکیت۶۴%
۳شوت در چارچوب ۶
۷شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۳
۲۹۶تعداد پاس۵۳۰
۱۹۲پاس صحیح۴۱۴
۱۹سانتر۲۴
۵کرنر۹
۱۰خطا۶
۴آفساید۱
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لیورپول ساوتهمپتون – تی وی تو

پخش بازی زنده لیورپول ساوتهمپتون

در چارچوب لیگ برتر انگلیس، تیم های لیورپول و ساوتهمپتون به مصاف یکدیگر رفتند.ازی آغاز می شود. ساوتهمپتون خیلی زود در دقیقه ۸ به گل می رسد. سانتر برتراند از سمت چپ ارسال می شود. هویبرگ روی توپ اثر می گذارد و توپ جلوی دروازه به لانگ می رسد و او به راحتی دروازه لیورپول را باز می کند.در دقیقه ۱۶ سانتر صلاح ارسال می شود که ضربه سر مانه را گان دفع می کند. ۳۰ دقیقه از زمان بازی گذشته و لیورپول سوار بر بازی است.

در ادامه بازی زنده لیورپول ساوتهمپتون این در حالی است که ساوتهمپتون نیز منتظر استفاده از ضد حملات است. در نهایت لیورپول در دقیقه ۳۶ توسط نبی کیتا به گل می رسد.سانتر الکساندر آرنولد از سمت راست ارسال می شود که ضربه نبی کیتا وارد دروازه ساوتهمپتون می شود. در دقیقه ۴۵ ضربه پای راست فیرمینو از سمت راست از کنار دروازه ساوتهمپتون به بیرون می رود. در نهایت نیمه اول با تساوی ۱-۱ به اتمام می رسد.نیمه دوم آغاز می شود. لیورپول سعی دارد گل پیروزی بخش را بزند ولی ساوتهمپتون با استفاده از پرس شدید و ضد حملات اجازه نمی دهد قرمزها خیلی جلو بکشند. هندرسون و میلنر به جای الکساندر آرنولد و وینالدوم به زمین می آیند.

در دقیقه ۶۵ فیرمینو در محوطه جریمه صاحب توپ می شود که یوشیدا خود را جلوی توپ او می اندازد. صلاح در دقیقه ۷۹ گل دوم را برای لیورپول می زند. روی ضد حمله محمد صلاح صاحب توپ می شود. او توپ را جلو برده و از پشت محوطه جریمه ساوتهمپتون با پای چپ گل دوم لیورپول را می زند.در دقیقه ۸۶ هندرسون گل سوم قرمزها را می زند.روی ضد حمله فیرمینو در سمت راست صاحب توپ می شود. پاس رو به بیرون او را هندرسون وارد دروازه ساوتهمپتون می کند. در نهایت این دیدار با برتری ۳-۱ لیورپول به پایان می رسد.

پخش زنده فوتبال لیورپول ساوتهمپتون – تی وی تو

 

ساوتهمپتون لیورپول 
۳۲%مالکیت۶۸%
۱شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۰
۲۷۱تعداد پاس۵۶۶
۱۷۵پاس صحیح۴۶۷
۷سانتر۶
۷کرنر۵
۷ضربه ایستگاهی۷
۸خطا۷
۳آفساید۳
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال لیورپول ساوتهمپتون – تی وی تو