تی وی تو
فوتبال  لیورپول تولوز زنده

فوتبال لیورپول تولوز زنده

پخش زنده فوتبال لیورپول تولوز، امروز پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ اروپا و از ساعت ۲۱:۱۵ تیم های لیورپول و تولوز بازی خواهند داشت. لیورپول مقابل تولوز را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده لیورپول و تولوز و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو
لیورپول
تولوز

پنجشنبه ۱۸ آبان ۲۱:۱۵

پخش زنده لیگ اروپا

پخش زنده فوتبال لیورپول تولوز، امروز پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ اروپا و از ساعت ۲۱:۱۵ تیم های لیورپول و تولوز بازی خواهند داشت. لیورپول مقابل تولوز را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده لیورپول و تولوز و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لیورپول تولوز را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش بازی لیورپول مقابل تولوز را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی لیورپول تولوز، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده لیورپول و تولوز را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال لیورپول تولوز، شما می توانید بازی لیورپول و تولوز زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی لیورپول تولوز

۴ آبان ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سوم لیگ اروپا، تیم های لیورپول و تولوز با هم دیدار کردند. لیورپولی ها در نیمه نخست حسابی خوش درخشیدند و موفق شدند با ضربات ژوتا، اندو و نونز دروازه حریف را باز کنند. از آن سو  ولوز هم دست روی دست نگذاشت و با ضربه تولوز در دقیقه ۱۹ یکی از گل های خورده را جبران کرد تا نیمه نخست با نتیجه ۳-۱ به پایان برسد.

در نیمه دوم بر شدت حملات لیورپول افزوده شد و در همان دقایق ابتدایی بود که رایان گراونبرچ موفق شد گل دیگری برای تیمش به ثبت برساند. صلاح که تازه در دقیقه ۷۰ وارد زمین شد نیز در وقت های اضافه برای لیورپولی ها گلزنی کرد تا در نهایت این تیم در پایان پخش زنده فوتبال لیورپول تولوز به برتری ۵-۱ رسیده باشد.

پخش زنده فوتبال لیورپول تولوز – تی وی تو

لیورپول تولوز 
۶۳%مالکیت۳۷%
۹شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۴
۶۲۸تعداد پاس۳۸۷
۵۶۴پاس صحیح۲۹۵
۱۲سانتر۶
۵کرنر۳
۹خطا۸
۰آفساید۱
۱کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال لیورپول تولوز

پخش زنده فوتبال لیورپول تولوز

۴ آبان ۱۴۰۲

تیم های لیورپول و تولوز پس از سال ها و در هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. این دیدار در حالی برگزار می‌شود که لیورپول در ۸ و تولوز در ۲ بازی از ۱۰ بازی اخیر خود به پیروزی رسیده اند.  با توجه به سایر آمار این بازی ها که در زیر مشاهده می‌کنید، شرایط دو تیم نسبتا با هم برابر است که این موضوع، پیش‌بینی نتیجه ی این دیدار را برای طرفداران دو تیم مشکل کرده است.

در پخش زنده فوتبال لیورپول تولوز با ما همراه باشید تا در کنار هم به تماشای این بازی جذاب بنشینیم.

آمار ۱۰ بازی اخیر دو تیم

پخش زنده فوتبال لیورپول تولوز