تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

لیورپول
تاتنهام

شنبه ۸ مهر ۲۰:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال لیورپول و تاتنهام . امروز شنبه ۸ مهر و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم های لیورپول و تاتنهام بازی خواهند داشت. لیورپول مقابل تاتنهام را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام

۱۵ آبان ۱۴۰۱

در دیداری از هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس، لیورپول با حساب دو بر یک از سد تاتنهام گذشت.

این بازی برای لیورپول اهمیت زیادی داشت چرا که قرمزها بعد از دو شکست پیاپی در هفته های قبلی لیگ برتر، مقابل ناتینگهام فارست و لیدز، به مصاف تاتنهام آمده بودند و امیدوار بودند این روند را بشکنند. لیورپولی ها بعد از یک پیروزی روحیه بخش مقابل ناپولی در لیگ قهرمانان برای این بازی روحیه بیشتری پیدا کرده بودند.

لیورپول در همان دقایق اولیه فرصتی عالی برای گلزنی داشت و شوت محکم نونیز با درخشش هوگو لوریس دفع شد تا تیم فوتبال تاتنهام از دریافت یک گل در دقیقه ۳ نجات پیدا کند.

ولی لیورپول دست بردار نبود و در دقیقه ۱۱ محمد صلاح موفق شد قرمزها را پیش بیندازد. صلاح درست در میانه محوطه جریمه تاتنهام توپ را از داروین نونیز دریافت کرد و بعد از کنترل شوتی شلیک کرد که به تور دروازه اسپرز چسبید.

تاتنهام که برای جبران تلاش می کرد سه دقیقه بعد توپ را به تیر دروازه کوبید. در دقیقه ۱۴ ضربه سر ایوان پریشیچ را آلیسون دفع کرد اما توپ به تیر دروازه برخورد کرد تا لیورپول از باز شدن دروازه اش نجات پیدا کند. این اولین حمله تاتنهام در طول بازی بود.

در دقیقه ۱۹ پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام شاگردان کونته معتقد بودند باید پنالتی به سودشان اعلام شود. الکساندر آرنولد در محوطه خودی سسنیون را هل داد ولی داور معتقد بود خطایی روی بازیکن تاتنهام رخ نداده است.

هشت دقیقه بعد تاتنهام فرصتی عالی برای گلزنی داشت و سسنیون با اینکه از الکساندر آرنولد عبور کرده بود ولی توپ را به کوناته که خودش را به او رسانده بود واگذار کرد و نتوانست زودتر از او شوتی به سمت دروازه آلیسون شلیک کند.

در دقیقه ۴۰ صلاح دومین گل خود در بازی را به ثمر رساند. اریک دایر با یک اشتباه وحشتناک ضربه سر خیلی بدی به توپ زد تا توپ درست جلوی محمد صلاح قرار بگیرد و او توانست لوریس را مغلوب کرده و دومین گل خودش و لیورپول را وارد دروازه او کند. نیمه اول با برتری ۲-۰ تیم فوتبال لیورپول به پایان رسید.

در دقیقه ۴۸ پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام آلیسون با یک سیو استثنایی دروازه لیورپول را نجات داد. روی یک کرنر اریک دایر روی توپ اثر گذاشت ولی توپ می رفت وارد دروازه شود که آلیسون با دو دست مانع از عبور توپ از خط دروازه شد.

ولی تنها یک دقیقه بعد از آن تاتنهامی ها برای دومین بار تیر دروازه را به لرزه درآوردند. سسنیون توپ را به پریشیچ سپرد و شوت او به تیر افقی برخورد کرد تا بار دیگر شاگردان کونته به لطف تیر دروازه لیورپول نتوانند به گل برسند.

در دقایق بعدی تاتنهام روی دروازه لیورپول خیمه زده بود. آنها توپ را خوب به حرکت درمی آوردند ولی در پاسهای آخر دقت لازم را نداشتند. در دقیقه ۶۶ روی یک ضربه آزاد هری کین فرصت خوبی داشت اما توپ او از کنار دروازه بیرون رفت.

هری کین اما چهار دقیقه بعد به گل رسید. کین پاس دژان کولوشوسکی را پیش از آنکه کوناته بتواند آنرا قطع کند دریافت کرد و از زاویه بسته شوتی به سمت دروازه آلیسون زد که به گل تبدیل شد.

در دقیقه ۷۱ آنتونیو کونته از داور کارت زرد دریافت کرد. او که می خواست بازی به سود تیمش هر چه سریعتر آغاز شود از اینکه دستیار یورگن کلوپ توپ را نگه داشته عصبانی شد و توپ را از دستهای او دور کرد. داور اما به سراغ کونته آمد و به او کارت زرد نشان داد.

آلیسون در حالی که پنج دقیقه تا پایان وقت های قانونی باقی مانده بود با دوهرتی بازیکن تاتنهام برخورد کرد و مدتی روی زمین افتاده بود اما به بازی برگشت تا خیال هواداران لیورپول را راحت کند. او لحظاتی قبل شوت بنتانکور را با یک سیو درخشان دفع کرده و مانع باز شدن دروازه اش شده بود.

پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام در نهایت با پیروزی ۲-۱ لیورپول به پایان رسید تا شاگردان کلوپ سه امتیاز مهم به دست بیاورند.

پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام

تاتنهام لیورپول 
۴۷%مالکیت۵۳%
۵شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۴
۵۱۸تعداد پاس۶۱۶
۴۲۳پاس صحیح۵۱۵
۳۳سانتر۱۲
۵کرنر۳
۱۰خطا۸
۱آفساید۲

پخش زنده فوتبال لیورپول تاتنهام – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال لیورپول تاتنهام

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

در هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس، لیورپول و تاتنهام به تساوی رضایت دادند.

نیمه نخست کم‌کم لیورپول نبض بازی را در دست گرفت و چندین موقعیت خوب گلزنی هم خلق کرد، اما نمایش تماشایی قرمزها با گلزنی شاگردان کلوپ همراه نشد.

برخلاف جریان بازی در دقیقه ۵۶ پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام ضدحمله‌ای از اسپرز با پاس سسنیون و ضربه نهایی سون تبدیل به گل نخست بازی برای مهمان شد. حملات لیورپول سرانجام دقیقه ۷۴ به بار نشست. شوت دیاس با برخورد به پای بنتانکور تغییر مسیر داد و به گوشه دروازه لوریس رفت.

لیورپول با این تساوی ۸۳ امتیازی شد و جای لیورپول را با تفاضل گل بهتر در صدر جدول گرفت، اما یک بازی بیشتر انجام داده. تاتنهام هم که ۶۲ امتیازی شد از رده پنجم بالا نیامد.

پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام

 

لیورپول تاتنهام 
۶۵%مالکیت۳۵%
۳شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۲
۶۱۸تعداد پاس۳۳۸
۵۳۰پاس صحیح۲۵۳
۴۶سانتر۱۷
۱۱کرنر۵
۱۲خطا۸
۳کارت زرد۲

پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام

 

پخش آنلاین بازی لیورپول تاتنهام

۲۸ آذر ۱۴۰۰

در هفته هجدهم لیگ برتر انگلستان جدال حساس دو تیم تاتنهام و لیورپول با تساوی دو بر دو به پایان رسید . تیم تاتنهام که در این دیدار از امتیاز میزبانی برخوردار بود موفق شد در دقیقه ۱۳ توسط هری کین از حریف قدرتمند خود پیش بیفتد . در ادامه اما دیکو ژوتا بود که حساب کار را به تساوی کشاند .

این مهاجم پرتغالی در دقیقه ۳۵ گل تساوی را وارد دروازه تاتنهام کرد . نیمه اول با تساوی به پایان رسید . در نیمه دوم باز هم این لیورپول بود که به گل رسید . رابرتسون موفق شد در دقیقه ۶۹ روی پاس آرنولد گل دوم تیمش را به ثمر برساند . اما این برتری پنج دقیقه بیشتر دوام نداشت و سونگ هیونگ مین مهاجم کره ای تاتنهام مسابقه را بار دیگر به تساوی کشاند .

در دقیقه۷۷ پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام  رابرتسون زننده گل دوم لیورپول با کارت قرمز مستقیم از زمین بازی احراج شد و شرایط را برای تیم خود سخت کرد اما شاگردان آنتونیو کونته در تاتنهام نتوانستند از این فرصت استفاده کند و در نهایت این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید 

پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام

 

تاتنهاملیورپول
۴۴مالکیت۵۶
۵شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۳
۴۱۳تعداد پاس۵۱۹
۳۱۵پاس صحیح۴۲۳
۱۳سانتر۲۷
۶کرنر۴
۱۲خطا۱۱
۳آفساید۱
۴کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام

 

پخش فوتبال زنده لیورپول و تاتنهام

۹ بهمن ۱۳۹۹

در آخرین دیدار از هفته ی بیستم لیگ برتر انگلیس ، تاتنهام مقابل لیورپول قرار گرفت که در نهایت با نتیجه ی ۳-۱ تن به شکست داد. نیمه اول لیورپول فرصت‌های خوبی داشت که مانه هدر داد و تاتنهام هم توسط سون در دقیقه ۳ به گل رسید که این گل را VAR آفساید اعلام کرد. در واپسین ثانیه‌های نیمه نخست سرانجام فیرمینو طلسم گل نزدن لیورپول را شکست. دقیقه ۴+۴۵ گل او به ثمر رسید.

دقیقه ۴۷ و در آغاز نیمه دوم هم ضربه تماشایی آرنولد فاصله را به عدد ۲ رساند. شوت تماشایی هویبرگ در دقیقه ۴۹ که به قعر دروازه آلیسون رفت، تاتنهام را امیدوار کرد. با این حال باز هم لیورپول عطش گلزنی داشت. صلاح دقیقه ۵۶ گلی زد که VAR آن را هند اعلام کرد. با این حال دقیقه ۶۵ مانه هم گلزنی کرد تا لیورپول به گل سوم برسد.

لیورپول در پایان پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام برای ششمین مرتبه متوالی مقابل تاتنهام پیروز شد تا سه فصل در نبرد با رقیب لندنی دبل کرده باشد. با این برد شاگردان کلوپ ۳۷ امتیازی شدند و در رده چهارم جای گرفتند. تاتنهام ۳۳ امتیازی هم تیم ششم جدول است.

 

پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام

 

تاتنهام لیورپول 
۴۹%مالکیت۵۱%
۲شوت در چارچوب ۷
۱شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۱
۵۹۲تعداد پاس۵۸۷
۴۹۸پاس صحیح۵۰۴
۵سانتر۱۲
۱کرنر۲
۹خطا۱۱
۲آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام

 

پخش زنده بازی لیورپول مقابل تاتنهام

۲۶ آذر ۱۳۹۹

حساس‌ترین دیدار هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس امشب در آنفیلد بین لیورپول و تاتنهام برگزار شد که قرمزها با برتری ۲ بر یک دوباره صدرنشین شدند.نیمه نخست لیورپول توسط صلاح در دقیقه ۲۶ به گل رسید،لیورپول مزد بازی بهتر خود را دید. حرکت کرتیس جونز به داخل محوطه جریمه، با دفع ناقص توپ همراه شد و توپ به محمد صلاح رسید و ضربه این بازیکن مصری پس از برخورد به پای توبی آلدرویرلد درون دروازه اسپیرز جای گرفت.

اما این گل را سون در دقیقه ۳۳ پخش زنده لیورپول و تاتنهام در حالی جبران کرد که به نظر می‌رسید کمی در آفساید قرار دارد. با این حال VAR گل ستاره کره‌ای را تایید کرد. نیمه دوم هم مثل نیمه اول لیورپول تیم برتر بود و بازی یک‌گله دنبال می‌شد تا در نهایت فیرمینو با ضربه سری دیدنی در دقیقه ۹۰ برد را برای تیم کلوپ به ارمغان آورد.

پخش زنده فوتبال لیورپول تاتنهام – تی وی تو

 

لیورپول تاتنهام 
۷۵%مالکیت۲۵%
۱۱شوت در چارچوب ۲
۱شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۹
۸۱۳تعداد پاس۲۵۴
۷۱۹پاس صحیح۱۵۶
۲۸سانتر۱۰
۷کرنر۴
۸خطا۹
۲آفساید۰
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لیورپول تاتنهام – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی لیورپول و تاتنهام

۲۱ دی ۱۳۹۸

در حساس‌ترین دیدار هفته بیست‌ودوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس، تاتنهام و لیورپول در ورزشگاه تاتنهام هاتسپر مقابل هم صف‌آرایی کردند.روبرتو فیرمینو در دقیقه ۳۷ توانست گل اول لیورپول را به ثمر برساند. در شلوغی محوطه جریمه تاتنهام، محمد صلاح با یک پاس کوتاه توپ را به فیرمینو رساند و این مهاجم برزیلی در نزدیکی دروازه توانست گل اول تیمش را وارد دروازه اسپیرز کند.شاگردان مورینیو فرصت‌های زیادی را برای جبران نتیجه از دست دادند.

از جمله این موقعیت‌ها می‌توان به تک‌به‌تک سون هیونگ مین با دروازه‌بان لیورپول در دقیقه ۷۳ پخش زنده لیورپول و تاتنهام اشاره کرد که این بازیکن کره‌ای با بی‌دقتی توپ را به بالای دروازه فرستاد.لیورپول با این پیروزی ۶۱ امتیازی شد و جایگاهش در صدر جدول را مستحکم‌تر کرد. لیورپول با یک بازی بیشتر و ۴۵ امتیاز در رده دوم جدول حضور دارد.تاتنهام نیز با ۳۰ امتیاز در رده هشتم باقی ماند.

پخش زنده فوتبال لیورپول تاتنهام – تی وی تو

 

تاتنهام لیورپول
۳۲%مالکیت۶۸%
۴شوت در چارچوب ۷
۸شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۴
۳۶۹تعداد پاس۷۷۷
۲۸۹پاس صحیح۶۷۶
۱۰سانتر۱۸
۴کرنر۳
۴خطا۸
۲آفساید۲
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لیورپول تاتنهام – تی وی تو

 

پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام از اینترنت

در چارچوب هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان تاتنهام بود که این بازی در نهایت با برتری ۲-۱ قرمزها به پایان رسید.تنها یک دقیقه از آغاز بازی گذشته بود که سون هیونگ مین در پشت محوطه جریمه لیورپول صاحب توپ شد و ضربه او با برخورد به سر لوورن به تیر دروازه آلیسون برخورد کرد و در ریباند هری کین با ضربه سر دروازه میزبان را باز کرد تا شوک اول به آنفیلد وارد شود.بعد از گل تاتنهام، میزبان بازی را به دست گرفت و شاهد هجوم همه‌جانبه شاگردان کلوپ بودیم.

تلاش‌های پرتعداد لیورپول در نیمه اول با درخشش گاتزانیگا نتیجه‌ای در بر نداشت و نیمه اول با برتری ۱-۰ شاگردان پوچتینو به پایان رسید.نیمه دوم با سرعت بالایی پیگیری می‌شد و در دقیقه ۴۶، ارسال هندرسون در تیر دو، با ضربه سر فیرمینو همراه شد اما سنگربان تاتنهام توپ را مهار کرد. یک دقیقه بعد این بار روی یک ضد حمله سون با آلیسون تک به تک شد و بعد از اینکه او را از پیش رو برداشت زاویه تنگ شد و ضربه او به تیر افقی دروازه برخورد کرد و ثمری برای اسپرز نداشت.سرانجام در دقیقه ۵۱ بازی زنده لیورپول و تاتنهام ، پاس در عمق زیبای فابینیو، موقعیت را برای کاپیتان هندرسون مهیا کرد و او با یک ضربه زیبا به زاویه مخالف توانست بازی را به تساوی بکشاند.

در ادامه پخش زنده لیورپول و تاتنهام ، لیورپول حملاتش را ادامه داد و در دقیقه ۷۴، خطای اوریه روی مانه پنالتی اعلام شد و VAR هم این تصمیم را تایید کرد. محمد صلاح هم با خونسردی و فریب دادن گاتزانیگا، گل برتری لیورپول را به ثمر رساند. بعد از این گل تاتنهام تلاش زیادی کرد و در دقیقه ۸۹، دنی رز به محوطه جریمه نفوذ کرد و با یک حرکت به بیرون ضربه خود را از روی دروازه لک‌لک‌ها به بیرون زد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با برتری ۲-۱ میزبان به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال لیورپول تاتنهام – تی وی تو

 

لیورپول تاتنهام
۶۸%مالکیت۳۲%
۱۳شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱۲
۶۲۷تعداد پاس۲۹۰
۵۲۳پاس صحیح۱۹۵
۳۳سانتر۱۱
۸کرنر۳
۹خطا۱۱
۰آفساید۴
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال لیورپول تاتنهام – تی وی تو

پخش فوتبال زنده لیورپول و تاتنهام

جدال نهایی دو تیم لیورپول و تاتنهام به عنوان آخرین بازی فصل فوتبال قاره سبز، در ورزشگاه واندامتروپولیتانو شهر مادرید برگزار شد و قرمزهای بندر لیورپول موفق شدند با برتری در فینال لیگ قهرمانان اروپا جام ششم را به ویترین افتخارات خود بیفزایند.شاگردان کلوپ خیلی زودتر از حد تصور به گل رسیدند؛ گلی که روی یک خطای هند و پنالتی به ثمر رسید و جریان کل فینال را عوض کرد. همین باعث شد برنامه دو تیم برای مسابقه هم تغییر کند و قرمز‌ها بسیار زود با اندوخته حداقلی عقب نشستند تا فرصتی در اختیار حریف قرار ندهند و تاتنهام هم به دنبال راهی برای عبور از پرس خط حمله و هافبک حریف می‌گشت که هافبک های این تیم خلاقیت لازم را برای این منظور نداشتند.

در دقیقه ۳۸ پخش زنده لیورپول و تاتنهام رابرتسون پس از دفع توپ ماتیپ، توپ را از نیمه خودی برداشت و تا پشت محوطه جریمه حریف پیش رفت و سپس لوریس را مجبور کرد تا توپ را به کرنر بفرستد.نیمه دوم با مالکیت و تسلط کامل تاتنهام بر جریان بازی و درخشش گلر برزیلی قرمزها آلیسون بکر همراه بود تا جام ششم برای لیورپول به ارمغان بیاید .در دقیقه ۶۹ بازی زنده لیورپول و تاتنهام مانه به دل دفاع حریف زد و سپس توپ را به صلاح سپرد که او هم برای میلنر فرصت شوتزنی فراهم کرد، ولی ضربه زمینی این بازیکن زوزه کشان از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه سوم از وقت‌های اضافی، سون پس از دریافت توپ از کین با پای چپ اقدام به شوتزنی کرد که باز هم دروازه‌بان برزیلی قرمز‌ها اجازه نداد توپ وارد دروازه تیمش شود. در حالی که تاتنهام با افزایش فشار به یک خطر بسیار مهم ولی آفسایدی روی دروازه لیورپول رسیده بود و تصور می شد بازی به تساوی و وقت های اضافه کشیده شود، در دقیقه ۸۶ پخش بازی زنده لیورپول و تاتنهام پاس ماتیپ در یک جنگ هوایی درون محوطه جریمه تاتنهام به اوریگی رسید و این مهاجم از زاویه ای دشوار ، با ضربه پای چپ زمینی و دقیق توپ را به گوشه دروازه لوریس فرستاد و اختلاف را دو برابر کرد تا خیال همه از بابت نتیجه راحت شود.

در نهایت این لیورپولی‌ها بودند که به رغم مالکیت بسیار کمتر از لندنی های تاتنهام، با گل‌های محمد صلاح و دیووک اوریگی که برخلاف جریان بازی به ثمر رسید، به پیروزی رسیدند و جام قهرمانی را از آن خود کردند.

پخش زنده فوتبال لیورپول تاتنهام – تی وی تو

 

تاتنهام لیورپول
۶۴%مالکیت۳۶%
۸شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۸
۵۱۰تعداد پاس۲۷۲
۴۰۸پاس صحیح۱۷۵
۶سانتر۱
۸کرنر۹
۵ضربه ایستگاهی۳
۵خطا۳
۳آفساید۶

 

پخش زنده فوتبال لیورپول تاتنهام – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : سپتامبر 29, 2023