تی وی تو
لیورپول
تاتنهام

شنبه ۱۷ اردیبهشت ۲۳:۱۵

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده لیورپول و تاتنهام امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیورپول تاتنهام را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیورپول و تاتنهام امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده فوتبال لیورپول و تاتنهام به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول تاتنهام را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لیورپول تاتنهام را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیورپول تاتنهام را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام

در هفته هجدهم لیگ برتر انگلستان جدال حساس دو تیم تاتنهام و لیورپول با تساوی دو بر دو به پایان رسید . تیم تاتنهام که در این دیدار از امتیاز میزبانی برخوردار بود موفق شد در دقیقه ۱۳ توسط هری کین از حریف قدرتمند خود پیش بیفتد . در ادامه اما دیکو ژوتا بود که حساب کار را به تساوی کشاند .

این مهاجم پرتغالی در دقیقه ۳۵ گل تساوی را وارد دروازه تاتنهام کرد . نیمه اول با تساوی به پایان رسید . در نیمه دوم باز هم این لیورپول بود که به گل رسید . رابرتسون موفق شد در دقیقه ۶۹ روی پاس آرنولد گل دوم تیمش را به ثمر برساند . اما این برتری پنج دقیقه بیشتر دوام نداشت و سونگ هیونگ مین مهاجم کره ای تاتنهام مسابقه را بار دیگر به تساوی کشاند .

در دقیقه۷۷ پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام  رابرتسون زننده گل دوم لیورپول با کارت قرمز مستقیم از زمین بازی احراج شد و شرایط را برای تیم خود سخت کرد اما شاگردان آنتونیو کونته در تاتنهام نتوانستند از این فرصت استفاده کند و در نهایت این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید 

پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام

 

تاتنهاملیورپول
۴۴مالکیت۵۶
۵شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۳
۴۱۳تعداد پاس۵۱۹
۳۱۵پاس صحیح۴۲۳
۱۳سانتر۲۷
۶کرنر۴
۱۲خطا۱۱
۳آفساید۱
۴کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام

 

پخش زنده فوتبال لیورپول و تاتنهام

در آخرین دیدار از هفته ی بیستم لیگ برتر انگلیس ، تاتنهام مقابل لیورپول قرار گرفت که در نهایت با نتیجه ی ۳-۱ تن به شکست داد. نیمه اول لیورپول فرصت‌های خوبی داشت که مانه هدر داد و تاتنهام هم توسط سون در دقیقه ۳ به گل رسید که این گل را VAR آفساید اعلام کرد. در واپسین ثانیه‌های نیمه نخست سرانجام فیرمینو طلسم گل نزدن لیورپول را شکست. دقیقه ۴+۴۵ گل او به ثمر رسید.

دقیقه ۴۷ و در آغاز نیمه دوم هم ضربه تماشایی آرنولد فاصله را به عدد ۲ رساند. شوت تماشایی هویبرگ در دقیقه ۴۹ که به قعر دروازه آلیسون رفت، تاتنهام را امیدوار کرد. با این حال باز هم لیورپول عطش گلزنی داشت. صلاح دقیقه ۵۶ گلی زد که VAR آن را هند اعلام کرد. با این حال دقیقه ۶۵ مانه هم گلزنی کرد تا لیورپول به گل سوم برسد.

لیورپول در پایان پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام برای ششمین مرتبه متوالی مقابل تاتنهام پیروز شد تا سه فصل در نبرد با رقیب لندنی دبل کرده باشد. با این برد شاگردان کلوپ ۳۷ امتیازی شدند و در رده چهارم جای گرفتند. تاتنهام ۳۳ امتیازی هم تیم ششم جدول است.

 

پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام

 

تاتنهام لیورپول 
۴۹%مالکیت۵۱%
۲شوت در چارچوب ۷
۱شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۱
۵۹۲تعداد پاس۵۸۷
۴۹۸پاس صحیح۵۰۴
۵سانتر۱۲
۱کرنر۲
۹خطا۱۱
۲آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام

 

پخش زنده بازی لیورپول و تاتنهام

حساس‌ترین دیدار هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس امشب در آنفیلد بین لیورپول و تاتنهام برگزار شد که قرمزها با برتری ۲ بر یک دوباره صدرنشین شدند.نیمه نخست لیورپول توسط صلاح در دقیقه ۲۶ به گل رسید،لیورپول مزد بازی بهتر خود را دید. حرکت کرتیس جونز به داخل محوطه جریمه، با دفع ناقص توپ همراه شد و توپ به محمد صلاح رسید و ضربه این بازیکن مصری پس از برخورد به پای توبی آلدرویرلد درون دروازه اسپیرز جای گرفت. اما این گل را سون در دقیقه ۳۳ پخش زنده لیورپول و تاتنهام در حالی جبران کرد که به نظر می‌رسید کمی در آفساید قرار دارد. با این حال VAR گل ستاره کره‌ای را تایید کرد. نیمه دوم هم مثل نیمه اول لیورپول تیم برتر بود و بازی یک‌گله دنبال می‌شد تا در نهایت فیرمینو با ضربه سری دیدنی در دقیقه ۹۰ برد را برای تیم کلوپ به ارمغان آورد.

پخش زنده فوتبال لیورپول تاتنهام – تی وی تو

 

لیورپول تاتنهام 
۷۵%مالکیت۲۵%
۱۱شوت در چارچوب ۲
۱شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۹
۸۱۳تعداد پاس۲۵۴
۷۱۹پاس صحیح۱۵۶
۲۸سانتر۱۰
۷کرنر۴
۸خطا۹
۲آفساید۰
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لیورپول تاتنهام – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی لیورپول و تاتنهام

در حساس‌ترین دیدار هفته بیست‌ودوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس، تاتنهام و لیورپول در ورزشگاه تاتنهام هاتسپر مقابل هم صف‌آرایی کردند.روبرتو فیرمینو در دقیقه ۳۷ توانست گل اول لیورپول را به ثمر برساند. در شلوغی محوطه جریمه تاتنهام، محمد صلاح با یک پاس کوتاه توپ را به فیرمینو رساند و این مهاجم برزیلی در نزدیکی دروازه توانست گل اول تیمش را وارد دروازه اسپیرز کند.شاگردان مورینیو فرصت‌های زیادی را برای جبران نتیجه از دست دادند.

از جمله این موقعیت‌ها می‌توان به تک‌به‌تک سون هیونگ مین با دروازه‌بان لیورپول در دقیقه ۷۳ پخش زنده لیورپول و تاتنهام اشاره کرد که این بازیکن کره‌ای با بی‌دقتی توپ را به بالای دروازه فرستاد.لیورپول با این پیروزی ۶۱ امتیازی شد و جایگاهش در صدر جدول را مستحکم‌تر کرد. منچسترسیتی با یک بازی بیشتر و ۴۵ امتیاز در رده دوم جدول حضور دارد.تاتنهام نیز با ۳۰ امتیاز در رده هشتم باقی ماند.

پخش زنده فوتبال لیورپول تاتنهام – تی وی تو

 

تاتنهام لیورپول
۳۲%مالکیت۶۸%
۴شوت در چارچوب ۷
۸شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۴
۳۶۹تعداد پاس۷۷۷
۲۸۹پاس صحیح۶۷۶
۱۰سانتر۱۸
۴کرنر۳
۴خطا۸
۲آفساید۲
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لیورپول تاتنهام – تی وی تو

 

پخش زنده بازی لیورپول تاتنهام از اینترنت

در چارچوب هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان تاتنهام بود که این بازی در نهایت با برتری ۲-۱ قرمزها به پایان رسید.تنها یک دقیقه از آغاز بازی گذشته بود که سون هیونگ مین در پشت محوطه جریمه لیورپول صاحب توپ شد و ضربه او با برخورد به سر لوورن به تیر دروازه آلیسون برخورد کرد و در ریباند هری کین با ضربه سر دروازه میزبان را باز کرد تا شوک اول به آنفیلد وارد شود.بعد از گل تاتنهام، میزبان بازی را به دست گرفت و شاهد هجوم همه‌جانبه شاگردان کلوپ بودیم.

تلاش‌های پرتعداد لیورپول در نیمه اول با درخشش گاتزانیگا نتیجه‌ای در بر نداشت و نیمه اول با برتری ۱-۰ شاگردان پوچتینو به پایان رسید.نیمه دوم با سرعت بالایی پیگیری می‌شد و در دقیقه ۴۶، ارسال هندرسون در تیر دو، با ضربه سر فیرمینو همراه شد اما سنگربان تاتنهام توپ را مهار کرد. یک دقیقه بعد این بار روی یک ضد حمله سون با آلیسون تک به تک شد و بعد از اینکه او را از پیش رو برداشت زاویه تنگ شد و ضربه او به تیر افقی دروازه برخورد کرد و ثمری برای اسپرز نداشت.سرانجام در دقیقه ۵۱ بازی زنده لیورپول و تاتنهام ، پاس در عمق زیبای فابینیو، موقعیت را برای کاپیتان هندرسون مهیا کرد و او با یک ضربه زیبا به زاویه مخالف توانست بازی را به تساوی بکشاند.

در ادامه پخش زنده لیورپول و تاتنهام ، لیورپول حملاتش را ادامه داد و در دقیقه ۷۴، خطای اوریه روی مانه پنالتی اعلام شد و VAR هم این تصمیم را تایید کرد. محمد صلاح هم با خونسردی و فریب دادن گاتزانیگا، گل برتری لیورپول را به ثمر رساند. بعد از این گل تاتنهام تلاش زیادی کرد و در دقیقه ۸۹، دنی رز به محوطه جریمه نفوذ کرد و با یک حرکت به بیرون ضربه خود را از روی دروازه لک‌لک‌ها به بیرون زد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با برتری ۲-۱ میزبان به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال لیورپول تاتنهام – تی وی تو

 

لیورپول تاتنهام
۶۸%مالکیت۳۲%
۱۳شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱۲
۶۲۷تعداد پاس۲۹۰
۵۲۳پاس صحیح۱۹۵
۳۳سانتر۱۱
۸کرنر۳
۹خطا۱۱
۰آفساید۴
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال لیورپول تاتنهام – تی وی تو

پخش فوتبال زنده لیورپول و تاتنهام

جدال نهایی دو تیم لیورپول و تاتنهام به عنوان آخرین بازی فصل فوتبال قاره سبز، در ورزشگاه واندامتروپولیتانو شهر مادرید برگزار شد و قرمزهای بندر لیورپول موفق شدند با برتری در فینال لیگ قهرمانان اروپا جام ششم را به ویترین افتخارات خود بیفزایند.شاگردان کلوپ خیلی زودتر از حد تصور به گل رسیدند؛ گلی که روی یک خطای هند و پنالتی به ثمر رسید و جریان کل فینال را عوض کرد. همین باعث شد برنامه دو تیم برای مسابقه هم تغییر کند و قرمز‌ها بسیار زود با اندوخته حداقلی عقب نشستند تا فرصتی در اختیار حریف قرار ندهند و تاتنهام هم به دنبال راهی برای عبور از پرس خط حمله و هافبک حریف می‌گشت که هافبک های این تیم خلاقیت لازم را برای این منظور نداشتند.

در دقیقه ۳۸ پخش زنده لیورپول و تاتنهام رابرتسون پس از دفع توپ ماتیپ، توپ را از نیمه خودی برداشت و تا پشت محوطه جریمه حریف پیش رفت و سپس لوریس را مجبور کرد تا توپ را به کرنر بفرستد.نیمه دوم با مالکیت و تسلط کامل تاتنهام بر جریان بازی و درخشش گلر برزیلی قرمزها آلیسون بکر همراه بود تا جام ششم برای لیورپول به ارمغان بیاید .در دقیقه ۶۹ بازی زنده لیورپول و تاتنهام مانه به دل دفاع حریف زد و سپس توپ را به صلاح سپرد که او هم برای میلنر فرصت شوتزنی فراهم کرد، ولی ضربه زمینی این بازیکن زوزه کشان از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه سوم از وقت‌های اضافی، سون پس از دریافت توپ از کین با پای چپ اقدام به شوتزنی کرد که باز هم دروازه‌بان برزیلی قرمز‌ها اجازه نداد توپ وارد دروازه تیمش شود. در حالی که تاتنهام با افزایش فشار به یک خطر بسیار مهم ولی آفسایدی روی دروازه لیورپول رسیده بود و تصور می شد بازی به تساوی و وقت های اضافه کشیده شود، در دقیقه ۸۶ پخش بازی زنده لیورپول و تاتنهام پاس ماتیپ در یک جنگ هوایی درون محوطه جریمه تاتنهام به اوریگی رسید و این مهاجم از زاویه ای دشوار ، با ضربه پای چپ زمینی و دقیق توپ را به گوشه دروازه لوریس فرستاد و اختلاف را دو برابر کرد تا خیال همه از بابت نتیجه راحت شود.

در نهایت این لیورپولی‌ها بودند که به رغم مالکیت بسیار کمتر از لندنی های تاتنهام، با گل‌های محمد صلاح و دیووک اوریگی که برخلاف جریان بازی به ثمر رسید، به پیروزی رسیدند و جام قهرمانی را از آن خود کردند.

پخش زنده فوتبال لیورپول تاتنهام – تی وی تو

 

تاتنهام لیورپول
۶۴%مالکیت۳۶%
۸شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۸
۵۱۰تعداد پاس۲۷۲
۴۰۸پاس صحیح۱۷۵
۶سانتر۱
۸کرنر۹
۵ضربه ایستگاهی۳
۵خطا۳
۳آفساید۶

 

پخش زنده فوتبال لیورپول تاتنهام – تی وی تو