تی وی تو
لیورپول
برنتفورد

یکشنبه ۲۶ دی ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

فوتبال زنده بازی لیورپول امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیورپول برنتفورد را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیورپول برنتفورد امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی لیورپول برنتفورد امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال لیورپول برنتفورد به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لیورپول برنتفورد را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای پخش زنده بازی لیورپول برنتفورد، شما می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول برنتفورد را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی لیورپول برنتفورد، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیورپول برنتفورد را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال لیورپول برنتفورد

در ششمین هفته از بازی‌های لیگ برتر انگلیس امشب ورزشگاه برنتفورد میزبان دیدار هیجان انگیز دو تیم برنتفورد و لیورپول بود، دیداری که سرانجام با حساب ۳-۳ پایان یافت.

میزبان که در این فصل به شکل درخشان مقابل حریفان ظاهر می‌شود امشب نیز با انگیزه کامل و تاکتیک منحصر به فردش از لیورپول میزبانی کرد. ابتدا پینوک در دقیقه ۲۷ تیم‌اش را پیش انداخت اما خیلی زود به دلیل مصدومیت از زمین بازی بیرون رفت.چهار دقیقه بعد دیگو جوتا بازی را به تساوی کشید تا دو تیم مساویانه به رختکن بروند.

نیمه دوم را تیم کلوپ خوب شروع کرد و توسط محمد صلاح در دقیقه ۵۴ پیش افتاد ولی جانلت در دقیقه ۶۳ بار دیگر نقشه‌های سرمربی آلمانی را به خاک یکسان کرد.

در ادامه پخش زنده بازی لیورپول بار دیگر تیم لیورپول با گل جونز در دقیقه ۶۷ حساب کار را ۳-۲ ساخت و داشت با همین نتیجه به پایان بازی نزدیک می‌شد که ویسا در دقیقه ۸۲ مانع این کار شد و حساب کار را ۳-۳ ساخت تا هر دو تیم در نهایت از این دیدار تنها یک امتیاز کسب کنند.

با این حساب لیورپول ۱۴ امتیازی شد و با فاصله یک امتیازی در صدر جدول تکیه زد. برنتفورد نیز ۹ امتیازی شد و به شکل عجیبی بالاتر از تاتنهام در مکان نهم جدول لیگ ایستاد.

 

پخش زنده بازی لیورپول

 

لیورپول برنتفورد 
۳۳%مالکیت۶۷%
۴شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۰
۲۷۱تعداد پاس۵۶۱
۱۸۱پاس صحیح۴۶۵
۱۳سانتر۲۶
۲کرنر۱۱
۸خطا۷
۴آفساید۴
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی لیورپول