تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

لیورپول
اورتون

شنبه ۲۹ مهر ۱۵:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال لیورپول اورتون ، امروز شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۵:۰۰ تیم های لیورپول و اورتون بازی خواهند داشت. لیورپول مقابل اورتون را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیورپول اورتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم بازی لیورپول و اورتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول اورتون را از تی وی تو دنبال کنید

پخش زنده بازی لیورپول اورتون

۲۴ بهمن ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس، تیم های لیورپول و اورتون با هم دیدار کردند. محمد صلاح در دقیقه ۳۶ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند و سپس نوبت گاکپو بود که شروع خوبی را برای لیورپول در نیمه دوم رقم بزند.

در ادامه نیمه دوم اما علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال لیورپول اورتون با برتری ۲-۰ لیورپول به پایان رسید.

پخش زنده بازی لیورپول و اورتون

لیورپولاورتون
۵۹%مالکیت۴۱%
۶شوت در چارچوب۱
۴شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۴
۵۸۱تعداد پاس۳۹۷
۵۰۷پاس صحیح۳۱۳
۱۹سانتر۱۲
۳کرنر۳
۸خطا۱۶
۴آفساید۲
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی لیورپول و اورتون

پخش زنده فوتبال لیورپول و اورتون

۱۲ شهریور ۱۴۰۱

اورتون و لیورپول، تیم‌های هفدهم و ششم لیگ برتر انگلیس در دربی مرسی‌ساید به مصاف یک‌دیگر رفتند.

در نیمه اول این دیدار بازی پرسرعتی را شاهد نبودیم اما دو تیم موقعیت های جدی گلزنی داشتند؛ یک بار دیویس تیرک دروازه لیورپول را به دروازه درآورد و در آن سمت داروین نونیز و لوئیس دیاز هم دو ضربه به تیرک زدند. نیمه اول در نهایت با نتیجه ۰-۰ تمام شد.

در نیمه دوم پخش زنده بازی لیورپول و اورتون سرعت بازی بالا رفت، لیورپول یک سری از موقعیت های جدی روی دروازه پیکفورد ساخت اما پس از آن نوبت به درخشش آلیسون رسید تا دروازه لیورپول بسته بماند. گل کانر کودی در دقیقه ۷۰ پس از بررسی VAR مردود اعلام شد تا بازی با نتیجه بدون گل دنبال و تمام شود.

پخش زنده بازی لیورپول و اورتون

اورتونلیورپول
۳۹%مالکیت۶۱%
۳شوت در چارچوب۸
۶شوت خارج از چارچوب۹
۸مهار دروازه بان۴
۳۰۲تعداد پاس۴۶۹
۲۱۷پاس صحیح۳۸۰
۱۵سانتر۲۹
۷کرنر۹
۷خطا۱۱
۳آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی لیورپول و اورتون

 

پخش آنلاین بازی لیورپول و اورتون

۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

در ادامه هفته سی و چهارم رقابت های لیگ برتر انگلیس، لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان اورتون بود تا هواداران شاهد دربی مرسی ساید باشند.

قرمزپوشان آنفیلد که در تعقیب منچستر سیتی برای قهرمانی در جزیره هستند، دیداری سخت مقابل آبی های اورتون داشتند و به سختی به پیروزی ارزشمند ۲ بر صفر  دست یافتند.

در این بازی رابرتسون در دقیقه ۶۲ و اوریگی در دقیقه ۸۵ برای لیورپول گلزنی کردند.

در پایان پخش زنده فوتبال لیورپول و اورتون شاگردان کلوپ با این برد ۷۹ امتیازی شدند و در یک امتیازی منچستر سیتی و سایه به سایه تیم پپ قرار دارند.

اورتون هم با ۲۹ امتیاز شرایط سختی دارد و در منطقه خطر و سقوط به لیگ دسته اول انگلیس قرار دارد.

پخش زنده فوتبال لیورپول و اورتون

 

لیورپولاورتون
۸۲%مالکیت۱۸%
۴شوت در چارچوب۱
۱۱شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۲
۷۸۷تعداد پاس۱۷۳
۷۰۱پاس صحیح۹۵
۳۶سانتر۴
۱۳کرنر۱
۸خطا۸
۱آفساید۰
۲کارت زرد۵

پخش زنده فوتبال لیورپول و اورتون

 

بازی زنده لیورپول مقابل اورتون

۱۰ آذر ۱۴۰۰

در ادامه هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌ های انگلیس  در دربی‌ مرسی‌ساید و در ورزشگاه “گودیسون‌ پارک” آبی‌پوشان‌ اورتون‌ پذیرای‌ لیورپول بودند که این دیدار حساس با قدرت‌نمایی‌ قرمزپوشان به اتمام رسید.

لیورپول که چند هفته‌ای‌ است حریفانش را با اقتدار شکست می‌دهد در این دیدار خارج از خانه هم چهار بر یک برنده شد.

محمد صلاح ستاره اهل مصر در طول پخش زنده بازی لیورپول اورتون ۲ گل زد و هندرسون و دیه‌گو ژوتا دیگر گلزنان لیورپول بودند تا این تیم با ۳۱ امتیاز رتبه سوم را حفظ کند.

در نبرد اورتون – لیورپول، این شاگردان یورگن کلوپ بودند که با تحمیل بازی خود بر حریف و ارائه یک فوتبال تهاجمی و مبتنی بر دوندگی بی وقفه، به سه امتیاز شیرین دست یافتند. ترک ورزشگاه توسط عده ای از هواداران اورتون در همان نیمه اول، پرتاب اشیایی به درون زمین و ورود جیمی جامپ به میدان، همان چیزی بود که از این رقابت کلاسیک و دیرینه انتظار داشتیم. محمد صلاح هم مطابق دیگر بازی های این فصل، حسابی خوش درخشید و ستاره تیمش بود. اورتون‌ با ۱۵ امتیاز در جایگاه چهاردهم باقی ماند تا همچنان در بحران باشد.

 

پخش زنده بازی لیورپول اورتون

اورتونلیورپول
۳۱%مالکیت۶۹%
۲شوت در چارچوب۷
۲شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱
۲۶۹تعداد پاس۵۹۹
۱۶۸پاس صحیح۴۸۹
۱۲سانتر۲۱
۳کرنر۱۱
۸خطا۱۶
۳آفساید۱
۴کارت زرد۳

پخش زنده بازی لیورپول اورتون

 

تماشای زنده بازی لیورپول اورتون

۲ اسفند ۱۳۹۹

دربی مرسی‌ساید یکی از مهم‌ترین بازی‌های هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر انگلیس بود که در آنفیلد برگزار شد و لیورپول در آن ۲ بر صفر به اورتون باخت.

هنوز ۳ دقیقه از بازی نگذشته بود که شوت زمینی ریچارلیسون به گوشه دروازه میزبان رفت و اورتون پیش افتاد. لیورپول که عملکرد خوبی در نیمه نخست نداشت، هندرسون را هم به دلیل مصدومیت از دست داد. در شرایطی که نیمه دوم بازی یک‌طرفه بود و لیورپول برای فرار از شکست تلاش می‌کرد، یک پنالتی بحث‌برانگیز از آرنولد روی کالورت لوین اعلام شد و سیگوردسون دقیقه ۸۳ گل دوم تافی‌ها را زد.

لیورپول در نهایت این بازی را باخت تا بعد از ۱۰ سال و چند ماه نخستین شکستش در دربی مرسی‌ساید در لیگ برتر را بپذیرد. این اولین شکست کلوپ در دربی هم به شمار می‌رفت. اورتون با این برد ۴۰ امتیازی شد و به لیورپول که آن‌ها هم ۴۰ امتیازی است، چسبید.در پایان پخش زنده بازی لیورپول اورتون لیورپول در رده ششم قرار دارد و اورتون هفتم است.

 

پخش زنده بازی لیورپول اورتون

 

لیورپولاورتون
۷۱%مالکیت۲۹%
۶شوت در چارچوب۶
۷شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۶
۶۹۲تعداد پاس۲۷۷
۶۰۸پاس صحیح۱۹۰
۲۸سانتر۸
۷کرنر۲
۱۰خطا۱۰
۲آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی لیورپول اورتون

 

پخش آنلاین بازی لیورپول و اورتون

۲۶ مهر ۱۳۹۹

از سری مسابقات هفته پنجم لیگ برتر انگلیس دو تیم لیورپول و اورتون به مصاف هم رفتند. در این مسابقه که به میزبانی ورزشگاه گودیسون پارک برگزار می‌شد دو تیم در نهایت به تساوی دو بر دو رضایت دادند.گل‌های لیورپول را مانه ۳ و صلاح ۷۲ به ثمر رساندند و برای اورتون هم مایکل کین ۱۹ و کالورت لوین ۸۱ گلزنی کردند.ویرجیل فن دایک پس از برخورد شدید با جوردن پیکفورد دچار مصدومیت شد و در دقیقه ۱۰ تعویض شد. جوردن هندرسون در دقیقه ۲+۹۰ موفق به گلزنی شد، اما سیستم کمک داور ویدیویی پس از بررسی صحنه، به دلیل آفساید میلیمتری سادیو مانه، گل را مردود اعلام کرد.

همچنین ریچارلیسون در دقیقه ۸۸ از اورتون با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج شده بود.اورتون با کسب این تساوی ۱۲ امتیازی شد و همچنان در صدر جدول رده بندی حضور دارد. لیورپول ۱۰ امتیازی هم در رده دوم ایستاده است.

پخش زنده فوتبال لیورپول اورتون – تی وی تو

 

اورتونلیورپول
۴۲%مالکیت۵۸%
۵شوت در چارچوب۸
۵شوت خارج از چارچوب۸
۶مهار دروازه بان۳
۳۷۸تعداد پاس۵۱۲
۲۸۳پاس صحیح۴۲۶
۱۲سانتر۲۰
۲کرنر۵
۱۵خطا۹
۲آفساید۳
۳کارت زرد۲
۱کارت  قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال لیورپول اورتون – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال لیورپول اورتون

تیم‌های اورتون و لیورپول از هفته بیست و نهم لیگ برتر انگلستان، مقابل هم قرار گرفتند. در واقع  حساس‌ترین بازی هفته سی‌ام لیگ برتر انگلیس نبرد اورتون و لیورپول در گودیسون‌پارک بود که می‌توانست شاگردان کلوپ را به قهرمانی نزدیک‌تر کند، اما این اتفاق نیفتاد و تساوی بدون‌گل، نتیجه ی نهایی بود. شاگردان کلوپ با وجود اینکه سوار بر توپ و میدان بودند، نزدیک بود حتی نتیجه را واگذار هم بکنند . در دقایق پایانی،  فرصت‌های خوب تافی‌ها به تیر دروازه هم خورد و هدر رفت. با این حال در ثانیه‌های پایانی، ضربه ی ایستگاهی فابینیو می‌توانست پیام‌آور شادی برای لیورپولی‌ها باشد، که نشد.

لیورپولی ها که با ۲۲ امتیاز برتری نسبت به سیتی، پای به این دیدار گذاشتند، با پیروزی در این دیدار، تنها به یک برد دیگر برای قهرمانی نیاز داشتند اما با تساوی امشب احتمالا باید کمی بیشتر برای قطعی کردن قهرمانی شان صبر کنند.

پخش زنده فوتبال لیورپول اورتون – تی وی تو

 

اورتونلیورپول
۳۰%مالکیت۷۰%
۳شوت در چارچوب۳
۴شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۳
۲۵۵تعداد پاس۵۸۶
۱۷۱پاس صحیح۵۰۰
۳سانتر۱۹
۱کرنر۶
۱۵خطا۱۲
۲آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لیورپول اورتون – تی وی تو

پخش زنده بازی لیورپول اورتون امروز

در یکی از دیدارهای دور سوم رقابت‌های جام حذفی انگلیس، تیم های لیورپول و اورتون در استادیوم آنفیلد مقابل هم صف آرایی کردند و این لیورپولی‌ها بودند که توانستند با نتیجه ۱ بر صفر مهمان خود را مغلوب کنند. اورتون بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۴ بود که حرکت خوب ریچارلیسون و پاس در عرض او، به شکل خطرناکی از مقابل دروازه لیورپول عبور کرد. ۵ دقیقه بعد نوبت لیورپولی ها بود که اولین موقعیت جدی شان را روی دروازه حریف ایجاد کنند اما ضربه تاکومی مینامینو از بالای دروازه جوردن پیکفورد به بیرون رفت.

در ادامه پخش زنده فوتبال لیورپول و اورتون این لیورپولی ها بودند که توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند. در دقیقه ۳۰ بود که ارسال خطرناک ترنت الکساندر آرنولد می توانست به گل اول بازی تبدیل شود اما ضربه سر خطرناک جوئل ماتیپ، از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۳۴، روی یک ضد حمله ی خطرناک ،  بار دیگر لیورپولی ها صاحب موقعیت شدند ولی ضربه ی فیرمینو هم راهی به چارچوب دروازه ی اورتون پیدا نکرد.

در دقایق پایانی نیمه اول، باز هم این بازیکنان لیورپول بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و صاحب یکی دو موقعیت خوب هم شدند اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

نیمه ی دوم پخش زنده بازی لیورپول و اورتون کمی شکل خشن به خود گرفت و در دقیقه ۷۱ کورتیس جونز توانست به زیبایی دروازه اورتون را باز کند. شوت بی نظیر این بازیکن جوان از پشت محوطه جریمه، به طاق دروازه چسبید و کاری هم از دست دروازه‌ بان اورتون برنیامد. با این نتیجه شاگردان یورگن کلوپ به مرحله بعدی جام حذفی صعود کردند

پخش زنده فوتبال لیورپول اورتون – تی وی تو

 

لیورپولاورتون
۵۷%مالکیت۴۳%
۵شوت در چارچوب۳
۵شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۴
۵۰۱تعداد پاس۳۷۸
۴۰۸پاس صحیح۲۷۴
۳۰سانتر۱۲
۱۲کرنر۵
۵خطا۸
۰آفساید۲
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لیورپول اورتون – تی وی تو

پخش بازی زنده لیورپول و اورتون از اینترنت

در حاشیه ی هفته ی پانزدهم لیگ برتر انگلیس ، دو تیم لیورپول و اورتون به مصاف یکدیگر رفتند. در این دیدار که با درخشش تیم لیورپول همراه بود ، این تیم توانست ۵-۲ اورتون را شکست دهد. بازی عالی بازیکنان لیورپول در نیمه ی نخست ، گل را برای این تیم به ارمغان آورد. در ابتدا اوریگی در دقیقه ی ۶ توپ را وارد دروازه کرد و سپس در دقیقه ی ۱۷ شقیری با دریافت پاس مانه توانست توپ را راهی دروازه ی اورتون کند.

در دقیقه  ی ۲۷ پخش بازی لیورپول و اورتون زنده  کین ، یکی از این گل ها را برای اورتون جبران کرد و نتیجه را به ۲-۱ رساند اما اوریگی در دقیقه ی ۳۱ با گل دیگری حساب کار را ۳-۱ کرد.در وقت اضافه ی نیمه اول ،  این بار نوبت مانه بود که به دروازه ی اورتون حمله کرده و گل چهارم را به ثبت برساند اما ریچارلیسون اجازه نداد این خوشی پایدار باشد و گل دوم اورتون را راهی دروازه ی لیورپول کرد. در نیمه ی دوم تنها واینالدوم بود که توانست حمله ی موفق به دروازه ی حریف داشته و گل پنجم لیورپول را در دقیقه ی ۹۰ به ثبت برساند تا پیروزی تیمش را بیش از پیش قطعی کند.

 

پخش زنده فوتبال لیورپول اورتون – تی وی تو

 

لیورپولاورتون
۵۹%مالکیت۴۱%
۵شوت در چارچوب۴
۳شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۰
۴۹۶تعداد پاس۳۲۶
۴۰۱پاس صحیح۲۳۷
۱۲سانتر۲۶
۵کرنر۶
۱۳خطا۱۷
۳آفساید۳
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لیورپول اورتون – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : اکتبر 19, 2023