تی وی تو
لیورپول
استون ویلا

سه‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده لیورپول استون ویلا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیورپول استون ویلا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیورپول استون ویلا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده لیورپول و استون ویلا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول استون ویلا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لیورپول استون ویلا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیورپول استون ویلا را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال لیورپول و استون ویلا

دو تیم لیورپول و استون ویلا در هفتۀ شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، در ورزشگاه آنفیلد به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۰-۱ به سود سرخ‌ها به پایان رسید.نیمۀ نخست با آن‌ که موقعیت‌های فراوانی داشت، برنده به پایان رسید و دو تیم با تساوی بدون گُل راهی رختکن شدند.

در نیمه دوم اما لیورپول عملکرد خوب داشت و به خاطر فشارهای زیادی که بر روی دروازه استون ویلا آورد، در دقیقه ۶۷ صاحب پنالتی شد. محمد صلاح پنالتی را گُل کرد و تیمش را پیش انداخت.در ادامه توپ دیگر از خط دروازه‌ها عبور نکرد و لیورپول موفق شد پیروزی بزرگی را در خانه به دست آورد. در این دیدار که جرارد اسطوره لیورپول پس از مدت‌ها به آنفیلد برگشته بود، نتوانست رقیب کلوپ شود و با باخت خانۀ قدیمی خود را ترک کرد.

در پایان پخش زنده بازی لیورپول استون ویلا لیورپول با این نتیجه ۳۷ امتیازی شد و در جایگاه دوم ماند. استون ویلا نیز با ۱۹ امتیاز در جایگاه دوازدهم ایستاد.

 

پخش زنده بازی لیورپول استون ویلا

 

لیورپول استون ویلا 
۶۲%مالکیت۳۸%
۵شوت در چارچوب ۰
۸شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۴
۵۵۱تعداد پاس۳۲۹
۴۵۲پاس صحیح۲۳۳
۲۸سانتر۱۵
۱۱کرنر۳
۱۳خطا۶
۲آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی لیورپول استون ویلا

 

پخش زنده بازی لیورپول و استون ویلا

در هفته سی‌ویکم لیگ برتر انگلیس لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان استون‌ویلا بود و توانست با نتیجه ۲ بر یک به برتری دست یابد. نیمه اول را لیورپول با شکست سپری کرد که واتکینز در دقیقه ۴۲ برای ویلا گل زد. اما در نیمه دوم بازی محمد صلاح در دقیقه ۵۶ بازی را به تساوی کشید ولی الکساندر-آرنولد در دقیقه ۹۰+۱ گل برتری آنفیلدی‌ها را به ثبت رساند.

در پایان پخش زنده بازی لیورپول استون ویلا لیورپول با این برد ۵۲ امتیازی شد و موقتاً از وستهام سبقت گرفت تا به رده چهارم جدول برسد. استون‌ویلا هم با ۴۴ امتیاز در رده دهم باقی ماند.

 

پخش زنده بازی لیورپول استون ویلا

 

لیورپول استون‌ویلا 
۶۶%مالکیت۳۴%
۱۰شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۸
۵۷۷تعداد پاس۲۹۶
۴۸۰پاس صحیح۲۰۲
۲۵سانتر۸
۷کرنر۰
۱۶خطا۱۱
۲آفساید۲
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی لیورپول استون ویلا

 

پخش آنلاین بازی لیورپول و استون ویلا

در دور سوم رقابتهای جام حذفی انگلیس، موسوم به FA Cup، لیورپول موفق شد با نتیجه‌ی ۴ بر ۱ استون ویلا را شکست دهد و صعودی مقتدرانه به دور بعدی رقابت‌ها در خانه‌ی حریف داشته باشد.در این بازی لیورپول تک گل استون ویلا را خیلی زود و با شدت پاسخ داد به طوری که نتیجه‌ی پایان بازی برای لیورپولی ها بسیار مقتدرانه بود.رقابت‌های اف ای کاپ یا همان جام حذفی انگلیس که نسبت به جام اتحادیه از ارزش بالاتری برخوردار است، برای تیم‌ها حائز اهمیت بیشتری است.گل اول بازی را مانه در دقیقه ۴ به ثمر رساند اما در ادامه‌ی کار و در دقیقه‌ی ۴۱، بری موفق شد یک گل برای استون ویلا به ثمر برساند و بازی در پایان نیمه‌ی اول مساوی باشد.

در نیمه‌ی دوم پخش زنده بازی لیورپول استون ویلا شاگردان یورگن کلوپ با اقتدار به بازی ادامه دادند و موفق شدند ۳ گل دیگر به ثمر برسانند. این گل‌ها توسط واینالدوم، مانه و محمد صلاح به ثمر رسید تا آنفیلدی ها صعود بی دردسری را به دور بعدی رقابت‌ها جام حذفی انگلیس داشته باشند. به نظر می‌رسد که یورگن کلوپ به طور جدی می‌خواهد در این فصل در جام حذفی انگلیس قهرمان شود و باید دید که در ادامه‌ی مسیر چه نتایجی را بدست می‌آورد.

گزارش زنده بازی لیورپول استون ویلا

 

استون ویلالیورپول 
۱۶مالکیت۸۴%
۱شوت در چارچوب ۱۳
۰شوت خارج از چارچوب۹
۸مهار دروازه بان۰
۱۵۷تعداد پاس۷۶۸
۸۳پاس صحیح۶۸۹
۴سانتر۴۷
۲کرنر۱۸
۲خطا۷
۱آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

 

پخش زنده بازی لیورپول استون ویلا

 

پخش بازی لیورپول و استون ویلا از اینترنت

از هفته چهارم لیگ برتر انگلیس استون ویلا ، در ویلا پارک میزبان لیورپول بود. اشتباهات عجیب آدریان و خط دفاعی لیورپول در کنار درخشش خیره کننده جک گریلیش و اولی واتکینز یک شب رویایی را برای ویلا پارک رقم زد. در پایان نیمه اول، آستون ویلا با زدن ۴ گل در مقابل ۱ گل لیورپول، شاگردان یورگن کلوپ را غافلگیر کرده است.در دقیقه ی ۴ پخش بازی زنده لیورپول و استون ویلا  ، پاس اشتباه آدریان در محوطه جریمه به گریلیش رسید و با پاس او، واتکینز در مقابل دروازه به راحت گلزنی کرد.

در دقیقه ی ۲۲ روی یک پاس عمقی زیبا، واتکینز حرکت زیبایی را آغاز کرد و پس از جا گذاشتن مدافع لیورپول با یک ضربه پای راست از درون محوطه، دروازه را باز کرد. در دقیقه ی ۳۳ ضربه نبی کیتا توسط مدافعان آستون ویلا دفع شد اما در محوطه جریمه محمد صلاح توپ را دریافت کرد و با شوت پای چپ دروازه را باز کرد. دو دقیقه بعد در ادامه یک ضربه کرنر، شوت پای چپ واتکینز از پشت محوطه جریمه با برخورد به پای ویرجیل فن دایک تغییر مسیر داد و وارد دروازه شد.

در ادامه پخش بازی زنده لیورپول و استون ویلا در دقیقه ی ۳۹ در ادامه یک ضربه کرنر، شوت پای چپ واتکینز از پشت محوطه جریمه با برخورد به پای ویرجیل فن دایک تغییر مسیر داد و وارد دروازه شد. در ابتدای نیمه دوم، مینامینو در ترکیب لیورپول جانشین نبی کیتا شد. بازی در نیمه دوم دنبال می شود. در دقیقه ۵۵، در کمال ناباوری استون ویلا گل پنجم را هم به ثمر رساند.

روی همکاری زیبای گریلیش و بارکلی، هافبک سابق چلسی با یک شوت پای چپ زیبا از پشت محوطه جریمه، دروازه لیورپول را باز کرد.در دقیقه ۶۰، محمد صلاح توانست دومین گل خود را با یک شوت پای چپ زیبا به ثمر برساند تا امید قرمزها تا حدی زنده شود. در دقیقه ۶۶، جک گریلیش با یک حرکت خوب، وارد محوطه جریمه لیورپول شد و شوت محکم او پس از برخورد به فابینیو تغییر جهت داد و وارد دروازه آدریان شد.

در دقیقه ۶۸ پخش زنده فوتبال لیورپول و استون ویلا ، میلنر در ترکیب لیورپول جانشین روبرتو فیرمینو شد. در دقیقه ۷۶، جک گریلیش بریس کرد و گل هفتم را هم وارد دروازه آدریان کرد. در مصاف تک به تک با دروازه بان ناموفق  قرمزها، ستاره آستون ویلا با یک ضربه پای راست دروازه را باز کرد. در دقیقه ۸۵ ضربه واتکینز به تیرک دروازه لیورپول برخورد کرد. قرمزها خوش شانس بودند که گل هشتم را دریافت نکردند.  در نهایت این بازی با نتیجه عجیب ۷-۲ به سود استون ویلا به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال لیورپول و استون ویلا

 

استون ویلا لیورپول
۳۰%مالکیت۷۰%
۱۱شوت در چارچوب ۸
۴شوت خارج از چارچوب۱
۴مهار دروازه بان۴
۲۸۵تعداد پاس۶۵۰
۱۹۴پاس صحیح۵۵۴
۹سانتر۲۰
۲کرنر۷
۷خطا۱۰
۲آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده لیورپول و استون ویلا

 

پخش زنده فوتبال لیورپول و استون ویلا

 لیورپول در چارچوب رقابت های هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس میزبان استون ویلا بود که در نهایت این بازی با دو گل به سود قرمزهای آنفیلد خاتمه یافت . نیمه ی اول بازی زنده لیورپول و استون ویلا کاملاً آرام دنبال شد و دو تیم حملات جسته و گریخته ای روی دروازه یکدیگر ترتیب دادند اما هیچ کدام از آنها به موقعیت صددرصد گلزنی منجر نشد. در واقع نیمه ی اول بازی به گونه ای بود که کاملاً بی‌انگیزگی در تیم یورگن کلوپ قابل مشاهده بود چرا که برخلاف بازی های قبلی از پرس شدید بازیکنان لیورپول خبری نبود و موقعیت چندانی نیز روی دروازه استون ویلا شکل نگرفت تا بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه پیدا کند.

 نیمه ی دوم پخش زنده لیورپول و استون ویلا نیز با شرایط مشابه آغاز شد با این تفاوت که حتی استون ویلا عملکرد بهتری از خود ارائه داد و چند حمله نسبتا خطرناک روی دروازه ی آلیسون بکر انجام داد اما درخشش این دروازه‌بان برزیلی باعث شد که آنها در امر گلزنی ناکام بمانند. با این حال رفته رفته و با نزدیک شدن به پایان بازی، لیورپول عملکرد بهتری ارائه داد و در دقیقه ی ۷۱ به گل برتری دست یافت. نبی کیتا حرکت خوبی از جناح چپ انجام داد و توپ را به دهانه دروازه ارسال کرد و سادیو مانه با یک ضربه تمام کننده گل اول لیورپول را به ثمر رساند.

بعد از به ثمر رسیدن گل اول لیورپول این شاگردان یورگن کلوپ بودند که بازی را در اختیار داشتند و چند حمله نیز روی دروازه استون ویلا ترتیب دادند؛ حملاتی که یک بار دیگر نتیجه داد و این مرتبه کورتیس جونز، روی پاس به عقب محمد صلاح که با ضربه سر آن را ارسال کرده بود، گل دوم تیم یورگن کلوپ را به ثمر رساند تا بازی با نتیجه ی ۲-۰ خاتمه پیدا کند.

پخش بازی لیورپول و استون ویلا

لیورپولاستون ویلا
۷۱%مالکیت۲۹%
۴شوت در چارچوب ۳
۱شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۲
۶۷۲تعداد پاس۲۶۳
۵۶۶پاس صحیح۱۷۵
۲۵سانتر۱۸
۷کرنر۵
۱۸خطا۸
۱آفساید۵
۱کارت زرد۱

پخش لازی لیورپول و استون ویلا زنده

پخش بازی لیورپول استون ویلا امشب

در مرحله ی یک‌چهارم نهایی رقابت‌های جام اتحادیه ی انگلیس، استون ویلا در ورزشگاه ویلا پارک میزبان لیورپول بود که به دلیل همزمانی این مسابقه با جام جهانی باشگاه‌ها، با ترکیبی بسیار جوان به میدان آمده بود. این دیدار در نهایت با برتری ۵-۰ میزبان به پایان رسید تا کلوپ یکی از جام‌های ممکن را از دست بدهد. جوانان لیورپول بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ی ۱۰، ضربه ی عالی هاروی الیوت با واکنش نایلند راهی کرنر شد. دقایقی بعد این بار ضربه ی هربی کین با واکنش نایلند روبه‌رو شد.

اما رفته رفته میزبان بازی را در دست گرفت و در دقیقه ی ۱۴ پخش زنده لیورپول و استون ویلا ، کانر هوری‌هین ، گل اول استون ویلا را به ثمر رساند. دقایقی بعد ارسال المحمدی با دخالت مورگان بویس وارد دروازه  ی لیورپول شد تا برتری میزبان دو برابر شود. اوضاع برای لیورپول خوب پیش نمی‌رفت و در دقیقه ی ۳۷، پاس در عمق ژوتا به کوجیا رسید و او هم در موقعیت تک به تک دروازه ی کلهر را باز کرد تا بازی ۳-۰ شود.

در پایان دقیقه ی ۴۵، این بار سانتر کوتاه المحمدی در مقابل دروازه ، با ضربه ی جاناتان کوجیا تبدیل به گل شد تا نیمه ی اول با برتری ۴-۰ میزبان به پایان برسد.

در نیمه ی دوم پخش زنده بازی لیورپول و استون ویلا سفیدپوشان لیورپول بازی را به تعادل کشیدند و اما استون ویلا همچنان در چندین صحنه خطرناک ظاهر شد. در دقیقه ی ۶۴، ارسال داگلاس لوئیز با ضربه ترزگه از روی دروازه کلهر به بیرون رفت. در دقیقه ی ۷۲، موقعیت برای هربی کین مهیا شد اما ضربه ی او با فاصله‌ای اندک به بیرون رفت. دقایقی بعد، در سوی مقابل ضربه لنزبری با واکنش زیبای کلهر راهی به دروازه پیدا نکرد.

در دقیقه ی ۸۶، بهترین فرصت لیورپول در این بازی به وجود آمد اما نایلند در دو مرحله ، الیوت و کلارکسون را ناکام گذاشت و لحظاتی بعد روی یک ضد حمله،  پاس المحمدی به وسلی رسید و او هم با یک ضربه ی زیبا برای پنجمین بار دروازه لیورپول را باز کرد. این بازی در نهایت با برتری ۵-۰ استون ویلا پایان رسید تا لیورپول اولین جام فصل را از دست بدهد.

پخش زنده لیورپول و استون ویلا

استون ویلالیورپول
۴۲%مالکیت۵۸%
۸شوت در چارچوب ۸
۳شوت خارج از چارچوب۶
۸مهار دروازه بان۳
۴۶۹تعداد پاس۶۳۷
۳۹۱پاس صحیح۵۵۰
۱۲سانتر۱۲
۲کرنر۷
۴خطا۸
۵آفساید۱
۰کارت زرد۱

فوتبال لیورپول و استون ویلا زنده

پخش فوتبال لیورپول استون ویلا امشب

لیورپولی ها در هفته ی یازدهم لیگ برتر انگلیس ،نمایش چندان خوبی ارائه ندادند، با گل های لحظات پایانی اندی رابرتسون و سادیو مانه، شکست مقابل استون ویلا را به پیروزی تبدیل کردند . استون ویلا بر خلاف انتظار بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه ی یک می توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه ی القاضی تحت پرس شدید لوورن در اختیار آلیسون بکر قرار گرفت. در دقیقه ی ۱۵ اولین فرصت لیورپول با ارسال جوردن هندرسون ایجاد شد، اما ضربه ی سر سادیو مانه با اختلاف کمی از بالای دروازه استون ویلا به بیرون رفت.

سه دقیقه بعد و روی پاس زیبای فن دایک، محمد صلاح می توانست گل اول لیورپول را به ثمر برساند، اما ضربه ی او با عکس العمل هیتن مواجه شد.

اما در دقیقه ی ۲۱ پخش فوتبال لیورپول و استون ویلا زنده استون ویلا به گل رسید. روی ارسال یک ضربه ایستگاهی از سمت چپ توسط مک گین، ترزگه موفق شد با ضربه ای زمینی دروازه لیورپول را باز کند. در ادامه و روی پاس مانه، روبرتو فیرمینو موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند، اما VAR این گل را به صورت میلیمتری آفساید اعلام کرد. در ادامه اگرچه لیورپول صاحب توپ و میدان بود، اما دفاع منسجم استون ویلا اجازه ی خلق موقعیت چندانی را به لیورپول نمی داد. در اواخر نیمه  ی اول و روی پاس خوب سادیو مانه، محمد صلاح در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد، اما ضربه ی او از بالای دروازه حریف به بیرون رفت تا نیمه ی نخست با برتری ۰-۱ استون ویلا به اتمام برسد.

در همان ابتدای نیمه دوم بازی فوتبال لیورپول و استون ویلا زنده و روی ارسال خوب مانه از سمت چپ، فیرمینو صاحب بخت خوبی برای گلزنی شد، اما شوت او از بالای دروازه ی ویلا راهی بیرون زمین شد. در دقیقه ی ۵۸ و روی ارسال آرنولد، لیورپول تا آستانه ی زدن گل تساوی نیز پیش رفت، اما ضربه ی سر سادیو مانه با عکس العمل زیبای تام هیتن همراه شد.

دقایقی بعد انور القاضی می توانست برتری استون ویلا را دو برابر کند، اما ویرژیل فن دایک مقابل ضربه او به خوبی ایستادگی کرد. در دقیقه ی ۷۴ و روی حرکت تماشایی فیرمینو، لیورپول فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما ضربه ی آدام لالانا از بالای دروازه استون ویلا به بیرون رفت.اما در دقیقه ی ۸۷ لیورپول به گل تساوی دست یافت.

در ادامه پخش زنده فوتبال لیورپول و استون ویلا روی ارسال سادیو مانه، اندی رابرتسون موفق شد با یک ضربه ی سر محکم در گوشه محوطه گل اول را وارد دروازه ویلا کند. لیورپول در دقیقه ۹۴ نیز موفق شد به گل دوم دست یابد. روی ارسال کرنر این بار سادیو مانه با یک ضربه سر دقیق موفق  به گلزنی شد تا لیورپول در دیداری دشوار ۱-۲ استون ویلا را مغلوب کند.

پخش زنده فوتبال لیورپول استون ویلا – تی وی تو

 

استون ویلالیورپول
۲۶%مالکیت۷۴%
۲شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۱۰
۴مهار دروازه بان۱
۲۲۷تعداد پاس۶۳۱
۱۳۳پاس صحیح۵۳۰
۱۲سانتر۴۰
۲کرنر۱۰
۱۲خطا۹
۲آفساید۲
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال لیورپول استون ویلا – تی وی تو