تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال لیورپول استون ویلا ‌

لیورپول
استون ویلا

شنبه ۲۱ فروردین ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی لیورپول استون ویلا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیورپول استون ویلا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیورپول استون ویلا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال لیورپول – استون ویلا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول استون ویلا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی لیورپول استون ویلا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لیورپول استون ویلا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیورپول استون ویلا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیورپول استون ویلا – ۱۹ دی ۹۹

در دور سوم رقابتهای جام حذفی انگلیس، موسوم به FA Cup، لیورپول موفق شد با نتیجه‌ی ۴ بر ۱ استون ویلا را شکست دهد و صعودی مقتدرانه به دور بعدی رقابت‌ها در خانه‌ی حریف داشته باشد.در این بازی لیورپول تک گل استون ویلا را خیلی زود و با شدت پاسخ داد به طوری که نتیجه‌ی پایان بازی برای لیورپولی ها بسیار مقتدرانه بود.رقابت‌های اف ای کاپ یا همان جام حذفی انگلیس که نسبت به جام اتحادیه از ارزش بالاتری برخوردار است، برای تیم‌ها حائز اهمیت بیشتری است.گل اول بازی را مانه در دقیقه ۴ به ثمر رساند اما در ادامه‌ی کار و در دقیقه‌ی ۴۱، بری موفق شد یک گل برای استون ویلا به ثمر برساند و بازی در پایان نیمه‌ی اول مساوی باشد.

در نیمه‌ی دوم شاگردان یورگن کلوپ با اقتدار به بازی ادامه دادند و موفق شدند ۳ گل دیگر به ثمر برسانند. این گل‌ها توسط واینالدوم، مانه و محمد صلاح به ثمر رسید تا آنفیلدی ها صعود بی دردسری را به دور بعدی رقابت‌ها جام حذفی انگلیس داشته باشند. به نظر می‌رسد که یورگن کلوپ به طور جدی می‌خواهد در این فصل در جام حذفی انگلیس قهرمان شود و باید دید که در ادامه‌ی مسیر چه نتایجی را بدست می‌آورد.

 

استون ویلا لیورپول 
۱۶ مالکیت ۸۴%
۱ شوت در چارچوب  ۱۳
۰ شوت خارج از چارچوب ۹
۸ مهار دروازه بان ۰
۱۵۷ تعداد پاس ۷۶۸
۸۳ پاس صحیح ۶۸۹
۴ سانتر ۴۷
۲ کرنر ۱۸
۲ خطا ۷
۱ آفساید ۱
۰ کارت زرد ۱

 

 

 

پخش زنده بازی لیورپول استون ویلا – ۱۳ مهر ۹۹

از هفته چهارم لیگ برتر انگلیس استون ویلا ، در ویلا پارک میزبان لیورپول بود. اشتباهات عجیب آدریان و خط دفاعی لیورپول در کنار درخشش خیره کننده جک گریلیش و اولی واتکینز یک شب رویایی را برای ویلا پارک رقم زد. در پایان نیمه اول، آستون ویلا با زدن ۴ گل در مقابل ۱ گل لیورپول، شاگردان یورگن کلوپ را غافلگیر کرده است.در دقیقه ی ۴ ، پاس اشتباه آدریان در محوطه جریمه به گریلیش رسید و با پاس او، واتکینز در مقابل دروازه به راحت گلزنی کرد.

در دقیقه ی ۲۲ روی یک پاس عمقی زیبا، واتکینز حرکت زیبایی را آغاز کرد و پس از جا گذاشتن مدافع لیورپول با یک ضربه پای راست از درون محوطه، دروازه را باز کرد. در دقیقه ی ۳۳ ضربه نبی کیتا توسط مدافعان آستون ویلا دفع شد اما در محوطه جریمه محمد صلاح توپ را دریافت کرد و با شوت پای چپ دروازه را باز کرد. دو دقیقه بعد در ادامه یک ضربه کرنر، شوت پای چپ واتکینز از پشت محوطه جریمه با برخورد به پای ویرجیل فن دایک تغییر مسیر داد و وارد دروازه شد.

در نهایت در دقیقه ی ۳۹ در ادامه یک ضربه کرنر، شوت پای چپ واتکینز از پشت محوطه جریمه با برخورد به پای ویرجیل فن دایک تغییر مسیر داد و وارد دروازه شد. در ابتدای نیمه دوم، مینامینو در ترکیب لیورپول جانشین نبی کیتا شد. بازی در نیمه دوم دنبال می شود. در دقیقه ۵۵، در کمال ناباوری استون ویلا گل پنجم را هم به ثمر رساند.

روی همکاری زیبای گریلیش و بارکلی، هافبک سابق چلسی با یک شوت پای چپ زیبا از پشت محوطه جریمه، دروازه لیورپول را باز کرد.در دقیقه ۶۰، محمد صلاح توانست دومین گل خود را با یک شوت پای چپ زیبا به ثمر برساند تا امید قرمزها تا حدی زنده شود. در دقیقه ۶۶، جک گریلیش با یک حرکت خوب، وارد محوطه جریمه لیورپول شد و شوت محکم او پس از برخورد به فابینیو تغییر جهت داد و وارد دروازه آدریان شد.

در دقیقه ۶۸، میلنر در ترکیب لیورپول جانشین روبرتو فیرمینو شد. در دقیقه ۷۶، جک گریلیش بریس کرد و گل هفتم را هم وارد دروازه آدریان کرد. در مصاف تک به تک با دروازه بان ناموفق  قرمزها، ستاره آستون ویلا با یک ضربه پای راست دروازه را باز کرد. در دقیقه ۸۵ ضربه واتکینز به تیرک دروازه لیورپول برخورد کرد. قرمزها خوش شانس بودند که گل هشتم را دریافت نکردند.  در نهایت این بازی با نتیجه عجیب ۷-۲ به سود استون ویلا به پایان رسید.

 

 

استون ویلا لیورپول
۳۰% مالکیت ۷۰%
۱۱ شوت در چارچوب  ۸
۴ شوت خارج از چارچوب ۱
۴ مهار دروازه بان ۴
۲۸۵ تعداد پاس ۶۵۰
۱۹۴ پاس صحیح ۵۵۴
۹ سانتر ۲۰
۲ کرنر ۷
۷ خطا ۱۰
۲ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۱

 

 

پخش زنده بازی لیورپول استون ویلا- ۱۵ تیر ۹۹

 لیورپول در چارچوب رقابت های هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس میزبان استون ویلا بود که در نهایت این بازی با دو گل به سود قرمزهای آنفیلد خاتمه یافت . نیمه ی اول بازی کاملاً آرام دنبال شد و دو تیم حملات جسته و گریخته ای روی دروازه یکدیگر ترتیب دادند اما هیچ کدام از آنها به موقعیت صددرصد گلزنی منجر نشد. در واقع نیمه ی اول بازی به گونه ای بود که کاملاً بی‌انگیزگی در تیم یورگن کلوپ قابل مشاهده بود چرا که برخلاف بازی های قبلی از پرس شدید بازیکنان لیورپول خبری نبود و موقعیت چندانی نیز روی دروازه استون ویلا شکل نگرفت تا بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه پیدا کند.

 نیمه ی دوم نیز با شرایط مشابه آغاز شد با این تفاوت که حتی استون ویلا عملکرد بهتری از خود ارائه داد و چند حمله نسبتا خطرناک روی دروازه ی آلیسون بکر انجام داد اما درخشش این دروازه‌بان برزیلی باعث شد که آنها در امر گلزنی ناکام بمانند. با این حال رفته رفته و با نزدیک شدن به پایان بازی، لیورپول عملکرد بهتری ارائه داد و در دقیقه ی ۷۱ به گل برتری دست یافت. نبی کیتا حرکت خوبی از جناح چپ انجام داد و توپ را به دهانه دروازه ارسال کرد و سادیو مانه با یک ضربه تمام کننده گل اول لیورپول را به ثمر رساند.

بعد از به ثمر رسیدن گل اول لیورپول این شاگردان یورگن کلوپ بودند که بازی را در اختیار داشتند و چند حمله نیز روی دروازه استون ویلا ترتیب دادند؛ حملاتی که یک بار دیگر نتیجه داد و این مرتبه کورتیس جونز، روی پاس به عقب محمد صلاح که با ضربه سر آن را ارسال کرده بود، گل دوم تیم یورگن کلوپ را به ثمر رساند تا بازی با نتیجه ی ۲-۰ خاتمه پیدا کند.

لیورپول استون ویلا
۷۱% مالکیت ۲۹%
۴ شوت در چارچوب  ۳
۱ شوت خارج از چارچوب ۴
۳ مهار دروازه بان ۲
۶۷۲ تعداد پاس ۲۶۳
۵۶۶ پاس صحیح ۱۷۵
۲۵ سانتر ۱۸
۷ کرنر ۵
۱۸ خطا ۸
۱ آفساید ۵
۱ کارت زرد ۱

پخش زنده بازی لیورپول استون ویلا- ۲۶ آذر ۹۸

در مرحله ی یک‌چهارم نهایی رقابت‌های جام اتحادیه ی انگلیس، استون ویلا در ورزشگاه ویلا پارک میزبان لیورپول بود که به دلیل همزمانی این مسابقه با جام جهانی باشگاه‌ها، با ترکیبی بسیار جوان به میدان آمده بود. این دیدار در نهایت با برتری ۵-۰ میزبان به پایان رسید تا کلوپ یکی از جام‌های ممکن را از دست بدهد. جوانان لیورپول بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ی ۱۰، ضربه ی عالی هاروی الیوت با واکنش نایلند راهی کرنر شد. دقایقی بعد این بار ضربه ی هربی کین با واکنش نایلند روبه‌رو شد.

اما رفته رفته میزبان بازی را در دست گرفت و در دقیقه ی ۱۴، کانر هوری‌هین ، گل اول استون ویلا را به ثمر رساند. دقایقی بعد ارسال المحمدی با دخالت مورگان بویس وارد دروازه  ی لیورپول شد تا برتری میزبان دو برابر شود. اوضاع برای لیورپول خوب پیش نمی‌رفت و در دقیقه ی ۳۷، پاس در عمق ژوتا به کوجیا رسید و او هم در موقعیت تک به تک دروازه ی کلهر را باز کرد تا بازی ۳-۰ شود.

در پایان دقیقه ی ۴۵، این بار سانتر کوتاه المحمدی در مقابل دروازه ، با ضربه ی جاناتان کوجیا تبدیل به گل شد تا نیمه ی اول با برتری ۴-۰ میزبان به پایان برسد.

در نیمه ی دوم سفیدپوشان لیورپول بازی را به تعادل کشیدند و اما استون ویلا همچنان در چندین صحنه خطرناک ظاهر شد. در دقیقه ی ۶۴، ارسال داگلاس لوئیز با ضربه ترزگه از روی دروازه کلهر به بیرون رفت. در دقیقه ی ۷۲، موقعیت برای هربی کین مهیا شد اما ضربه ی او با فاصله‌ای اندک به بیرون رفت. دقایقی بعد، در سوی مقابل ضربه لنزبری با واکنش زیبای کلهر راهی به دروازه پیدا نکرد.

در دقیقه ی ۸۶، بهترین فرصت لیورپول در این بازی به وجود آمد اما نایلند در دو مرحله ، الیوت و کلارکسون را ناکام گذاشت و لحظاتی بعد روی یک ضد حمله،  پاس المحمدی به وسلی رسید و او هم با یک ضربه ی زیبا برای پنجمین بار دروازه لیورپول را باز کرد. این بازی در نهایت با برتری ۵-۰ استون ویلا پایان رسید تا لیورپول اولین جام فصل را از دست بدهد.

استون ویلا لیورپول
۴۲% مالکیت ۵۸%
۸ شوت در چارچوب  ۸
۳ شوت خارج از چارچوب ۶
۸ مهار دروازه بان ۳
۴۶۹ تعداد پاس ۶۳۷
۳۹۱ پاس صحیح ۵۵۰
۱۲ سانتر ۱۲
۲ کرنر ۷
۴ خطا ۸
۵ آفساید ۱
۰ کارت زرد ۱

پخش زنده بازی لیورپول استون ویلا- ۱۱ آبان ۹۸

لیورپولی ها در هفته ی یازدهم لیگ برتر انگلیس ،نمایش چندان خوبی ارائه ندادند، با گل های لحظات پایانی اندی رابرتسون و سادیو مانه، شکست مقابل استون ویلا را به پیروزی تبدیل کردند . استون ویلا بر خلاف انتظار بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه ی یک می توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه ی القاضی تحت پرس شدید لوورن در اختیار آلیسون بکر قرار گرفت. در دقیقه ی ۱۵ اولین فرصت لیورپول با ارسال جوردن هندرسون ایجاد شد، اما ضربه ی سر سادیو مانه با اختلاف کمی از بالای دروازه استون ویلا به بیرون رفت.

سه دقیقه بعد و روی پاس زیبای فن دایک، محمد صلاح می توانست گل اول لیورپول را به ثمر برساند، اما ضربه ی او با عکس العمل هیتن مواجه شد.

اما در دقیقه ی ۲۱ استون ویلا به گل رسید. روی ارسال یک ضربه ایستگاهی از سمت چپ توسط مک گین، ترزگه موفق شد با ضربه ای زمینی دروازه لیورپول را باز کند. در ادامه و روی پاس مانه، روبرتو فیرمینو موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند، اما VAR این گل را به صورت میلیمتری آفساید اعلام کرد. در ادامه اگرچه لیورپول صاحب توپ و میدان بود، اما دفاع منسجم استون ویلا اجازه ی خلق موقعیت چندانی را به لیورپول نمی داد. در اواخر نیمه  ی اول و روی پاس خوب سادیو مانه، محمد صلاح در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد، اما ضربه ی او از بالای دروازه حریف به بیرون رفت تا نیمه ی نخست با برتری ۰-۱ استون ویلا به اتمام برسد.

در همان ابتدای نیمه دوم و روی ارسال خوب مانه از سمت چپ، فیرمینو صاحب بخت خوبی برای گلزنی شد، اما شوت او از بالای دروازه ی ویلا راهی بیرون زمین شد. در دقیقه ی ۵۸ و روی ارسال آرنولد، لیورپول تا آستانه ی زدن گل تساوی نیز پیش رفت، اما ضربه ی سر سادیو مانه با عکس العمل زیبای تام هیتن همراه شد.

دقایقی بعد انور القاضی می توانست برتری استون ویلا را دو برابر کند، اما ویرژیل فن دایک مقابل ضربه او به خوبی ایستادگی کرد. در دقیقه ی ۷۴ و روی حرکت تماشایی فیرمینو، لیورپول فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما ضربه ی آدام لالانا از بالای دروازه استون ویلا به بیرون رفت.اما در دقیقه ی ۸۷ لیورپول به گل تساوی دست یافت.

روی ارسال سادیو مانه، اندی رابرتسون موفق شد با یک ضربه ی سر محکم در گوشه محوطه گل اول را وارد دروازه ویلا کند. لیورپول در دقیقه ۹۴ نیز موفق شد به گل دوم دست یابد. روی ارسال کرنر این بار سادیو مانه با یک ضربه سر دقیق موفق  به گلزنی شد تا لیورپول در دیداری دشوار ۱-۲ استون ویلا را مغلوب کند.

 

استون ویلا لیورپول
۲۶% مالکیت ۷۴%
۲ شوت در چارچوب  ۶
۲ شوت خارج از چارچوب ۱۰
۴ مهار دروازه بان ۱
۲۲۷ تعداد پاس ۶۳۱
۱۳۳ پاس صحیح ۵۳۰
۱۲ سانتر ۴۰
۲ کرنر ۱۰
۱۲ خطا ۹
۲ آفساید ۲
۱ کارت زرد ۲

بازیهای شنبه ۲۸ فروردین

پخش زنده فوتبال زنان بارسلونا دپورتیوو لاکرونیا

شنبه ۱۴:۳۰

فوتبال زنان

زنان دپورتیوو لاکرونیا
زنان بارسلونا

پخش زنده فوتبال زنان اینترمیلان باری

شنبه ۱۵:۰۰

فوتبال زنان

زنان باری
زنان اینترمیلان

پخش زنده فوتبال نیوکاسل وستهام ‌

شنبه ۱۶:۰۰

لیگ برتر انگلیس

نیوکاسل
وستهام

پخش زنده فوتبال ماریتیمو بلننزس ‌

شنبه ۱۶:۱۵

لیگ پرتغال

بلننسس
ماریتیمو

پخش زنده فوتبال زنان منچسترسیتی استون ویلا

شنبه ۱۶:۳۰

فوتبال زنان

زنان استون ویلا
زنان منچسترسیتی

پخش زنده فوتبال اودینزه کروتونه ‌

شنبه ۱۷:۳۰

سری آ ایتالیا

کروتونه
اودینزه

پخش زنده فوتبال ورونا سمپدوریا ‌

شنبه ۱۷:۳۰

سری آ ایتالیا

سمپدوریا
ورونا

پخش زنده فوتبال اشتوتگارت یونیون برلین ‌

شنبه ۱۸:۰۰

بوندسلیگا آلمان

یونیون برلین
اشتوتگارت

پخش زنده فوتبال فرانکفورت مونشن گلادباخ ‌

شنبه ۱۸:۰۰

بوندسلیگا آلمان

مونشن گلادباخ
فرانکفورت

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ وولفسبورگ ‌

شنبه ۱۸:۰۰

بوندسلیگا آلمان

وولفسبورگ
بایرن مونیخ

پخش زنده فوتبال شالکه فرایبورگ ‌

شنبه ۱۸:۰۰

بوندسلیگا آلمان

فرایبورگ
شالکه

پخش زنده فوتبال پرسپولیس الریان

شنبه ۱۹:۳۰

لیگ قهرمانان آسیا

الریان قطر
پرسپولیس

پخش زنده فوتبال لوریان المپیک مارسی ‌

شنبه ۱۹:۳۰

لیگ 1 فرانسه

مارسی
لوریان

پخش زنده فوتبال زنیت کراسنودار ‌

شنبه ۲۰:۳۰

لیگ برتر روسیه

کراسنودار
زنیت سن پترزبورگ

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی ‌

شنبه ۲۱:۰۰

جام حذفی انگلیس

چلسی
منچسترسیتی

پخش زنده فوتبال کلن بایر لورکوزن ‌

شنبه ۲۱:۰۰

بوندسلیگا آلمان

بایر لورکوزن
کلن

پخش زنده فوتبال بنفیکا ژیل ویسنته ‌

شنبه ۲۱:۳۰

لیگ پرتغال

ژیل ویسنته
بنفیکا

پخش زنده فوتبال لسترسیتی ساوتهمپتون

شنبه ۲۲:۰۰

جام حذفی انگلیس

ساوتهمپتون
لسترسیتی

پخش زنده فوتبال تراکتور الشارجه ‌

شنبه ۲۲:۳۰

لیگ قهرمانان آسیا

الشارجه
تراکتور

پخش زنده فوتبال السد قطر النصر عربستان ‌

شنبه ۲۲:۳۰

لیگ قهرمانان آسیا

النصر عربستان
السد قطر

پخش زنده فوتبال پارما کالیاری ‌

شنبه ۲۳:۱۵

سری آ ایتالیا

کالیاری
پارما

بازیهای یکشنبه ۲۹ فروردین

پخش زنده فوتبال براگا ریو آوه ‌

یکشنبه ۰۰:۰۰

لیگ پرتغال

ریو آوه
براگا

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو

یکشنبه ۰۰:۰۰

کوپا دل ری (جام حذفی اسپانیا)

اتلتیک بیلبائو
بارسلونا

پخش زنده فوتبال میلان جنوا ‌

یکشنبه ۱۵:۰۰

سری آ ایتالیا

جنوا
آث میلان

پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن سنت اتین ‌

یکشنبه ۱۵:۳۰

لیگ 1 فرانسه

سنت اتین
پاریسن ژرمن

پخش زنده فوتبال آرسنال فولام ‌

یکشنبه ۱۷:۰۰

لیگ برتر انگلیس

آرسنال
فولام

پخش زنده فوتبال لاتزیو بنونتو ‌

یکشنبه ۱۷:۳۰

سری آ ایتالیا

بنونتو
لاتزیو

پخش زنده فوتبال یوونتوس آتالانتا ‌

یکشنبه ۱۷:۳۰

سری آ ایتالیا

آتالانتا
یوونتوس

پخش زنده فوتبال دورتموند وردربرمن ‌

یکشنبه ۱۸:۰۰

بوندسلیگا آلمان

وردربرمن
دورتموند

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید ایبار ‌

یکشنبه ۱۸:۴۵

لالیگا اسپانیا

ایبار
اتلتیکو مادرید

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد برنلی ‌

یکشنبه ۱۹:۳۰

لیگ برتر انگلیس

برنلی
منچستر یونایتد

پخش زنده فوتبال رم تورینو ‌

یکشنبه ۲۰:۳۰

سری آ ایتالیا

تورینو
آاس رم

پخش زنده فوتبال آنتورپ ‌خنک

یکشنبه ۲۰:۳۰

لیگ بلژیک

خنک
آنتورپ

پخش زنده فوتبال پورتو ناسیونال ‌

یکشنبه ۲۱:۰۰

لیگ پرتغال

ناسیونال
پورتو

پخش زنده فوتبال الاهلی‌ عربستان الدحیل قطر ‌

یکشنبه ۲۲:۱۵

لیگ قهرمانان آسیا

الدحیل قطر
الاهلی‌عربستان

پخش زنده فوتبال اینتر ناپولی ‌

یکشنبه ۲۳:۱۵

سری آ ایتالیا

ناپولی
اینترمیلان

پخش زنده فوتبال الهلال عربستان الاهلی امارات ‌

یکشنبه ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان آسیا

الاهلی امارات
الهلال عربستان

پخش زنده فوتبال رئال مادرید ختافه ‌

یکشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

ختافه
رئال مادرید

پخش زنده فوتبال لیون نانت ‌

یکشنبه ۲۳:۳۰

لیگ 1 فرانسه

نانت
لیون

بازیهای دوشنبه ۳۰ فروردین

بازیهای سه‌شنبه ۳۱ فروردین

بازیهای چهارشنبه ۱ اردیبهشت