تی وی تو
لیورپول
اتلتیکو مادرید

چهارشنبه ۱۲ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی لیورپول اتلتیکو مادرید امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیورپول اتلتیکو مادرید را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای گزارش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیورپول اتلتیکو مادرید امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال لیورپول و اتلتیکو مادرید امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال لیورپول اتلتیکو مادرید به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لیورپول اتلتیکو مادرید را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی لیورپول اتلتیکو مادرید را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی لیورپول اتلتیکو مادرید، شما می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول اتلتیکو مادرید را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی لیورپول اتلتیکو مادرید، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیورپول اتلتیکو مادرید را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیورپول اتلتیکو مادرید ۲۷ مهر ۱۴۰۰

در هفته سوم از دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا از گروه B این مسابقات جدال حساس و پرگل لیورپول و اتلتیکو مادرید به سود تیم انگلیسی به پایان رسید . لیورپول که در این بازی مهمان بود توانست در دقیقه ۸ توسط محمد صلاح رو به گل اول خود دست پیدا کند . نبیل کیتا هافبک گینه ای لیورپول در دقیقه ۱۳ اختلاف را به دو گل رساند و کار را برای شاگردان سیمئونه سخت کرد .

اما آنتوان گریزمان در دقیقه ۲۰ روی پاس کوکه توانست یکی از گلها را جبران کند و اختلاف را به یک گل برساند . در دقیقه ۳۴ گریزمان برای دومین بار گلزنی کرد و حساب کار را به تساوی کشاند . نیمه اول بازی با نتیجه مساوی به پایان رسید . با شروع نیمه دوم و اخراج گریزمان در دقیقه ۵۲ کار برای اتلتیکو به شدت سخت شد . آنها باید سی و هشت دقیقه در برابر خط حمله مخوف لیورپول با یک بازیکن کمتر مقاومت میکردند .

حملات پر دامنه لیورپول ادامه دار بود که در نهایت در دقیقه ۷۸ محمد صلاح گلزن مصری لیورپول برای بار سوم دروازه اوبلاک را گشود . با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده بازی لیورپول اتلتیکو مادرید تلاش اتلتیکو برای جبران نتیجه فایده نداشت تا این شاگردان کلوپ باشند که بتوانند با نتیجه سه بر تو میزبان پرقدرت خود را شکست دهند و به سه امتیاز بازی دست پیدا کنند 

 

پخش زنده بازی لیورپول اتلتیکو مادرید

 

اتلتیکو مادریدلیورپول
۳۲مالکیت۶۸
۵شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۳
۳۰۲تعداد پاس۶۶۰
۲۲۰پاس صحیح۵۸۱
۸سانتر۱۶
۲کرنر۵
۸خطا۹
۳آفساید۱
۱کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی لیورپول اتلتیکو مادرید

 

پخش زنده بازی لیورپول اتلتیکو مادرید – ۲۱ اسفند ۹۸

در ادامه ی بازی های یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ،تیم های لیورپول و اتلتیکو مادرید با هم دیدار کردند. لیورپول بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست در همان دقیقه پنج به گل اول دست پیدا کند، اما ضربه سر جورجی وینالدوم روی ارسال اندرو رابرتسون با عکس العمل اوبلاک همراه شد.

اما در نهایت در دقیقه ۴۳ حملات لیورپول جواب داد و این تیم به گل رسید. روی ارسال تماشایی چمبرلین، این بار ضربه سر جورجی وینالدوم دقیق بود و به گوشه دروازه اتلتیکو رفت تا نیمه نخست در نهایت با برتری ۰-۱ لیورپول به اتمام برسد.

لیورپول نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و می توانست در همان دقایق ابتدایی به گل دوم هم دست یابد، اما ضربه مواج محمد صلاح از گوشه محوطه با مهار اوبلاک همراه شد.در دقیقه ۸۴ این بار سادیو مانه موقعیت خوبی برای زدن گل برتری تیمش داشت، اما ضربه آکروباتیک او از درون محوطه با اختلاف به بیرون رفت.

در لحظاتی پایانی اتلتیکومادرید به گل رسید، اما گل آنها به درستی آفساید اعلام شد تا ۹۰ دقیقه قانونی با برتری ۰-۱ لیورپول تمام شود.اما مرسی سایدی ها وقت اضافی را بهتر آغاز کرده و بعد از خلق یکی دو موقعیت در دقیقه ۹۴ به گل رسید. روی ارسال از سمت راست، ابتدا ضربه سر فیرمینو به تیرک برخورد کرد و در ریباند خودش موفق شد با ضربه ای دقیق دروازه اتلتیکو را باز کند.

البته در دقیقه ۹۸ اتلتیکو به گل تساوی دست یافت. اشتباه عجیب آدریان و پاس اشتباه او به ژائو فلیکس رسید، ستاره پرتغالی نیز پشت محوطه مارکوس یورنته را صاحب موقعیت کرد تا ضربه ای دقیق این بازیکن در گوشه دروازه لیورپول قرار گیرد.اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۱۰۴ باز هم دروازه لیورپول باز شد. این بار پاس عرضی موراتا به مارکوس یورنته رسید تا او با ضربه ای دقیق از پشت محوطه گل دوم را نیز به ثمر برساند و نیمه نخست اوقات اضافی با تساوی ۲-۲ تمام شود.

 در نهایت با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده بازی لیورپول اتلتیکو مادرید در دقیقه ۱۲۰ این آلوارو موراتا در موقعیتی تک به تک با ضربه ای زمینی گل سوم را به ثمر رساند تا اتلتیکو با برتری ۲-۳ راهی دور بعد شود.

پخش زنده بازی لیورپول اتلتیکو مادرید

 

لیورپول  اتلتیکو مادرید
۷۱%مالکیت۲۹%
۱۱شوت در چارچوب ۶
۱۶شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۹
۸۵۲تعداد پاس۳۶۳
۷۱۲پاس صحیح۲۱۵
۶۲سانتر۷
۱۶کرنر۳
۱۷خطا۱۷
۲آفساید۴
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی لیورپول اتلتیکو مادرید

پخش زنده بازی لیورپول اتلتیکو مادرید – ۲۹ بهمن ۹۸

تیم های لیورپول و اتلتیکو مادرید برای لیگ قهرمانان اروپا در مقابل هم صف آرایی کردند. تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۴ روی یک ضربه کرنر به گل رسید. روی ارسال کوکه بود که توپ بعد از برخورد به پای فابینیو مقابل سائول قرار گرفت و او هم با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

بعد از این گل باز هم این بازیکنان اتلتیکو بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند اما موقعیت خاصی روی دروازه قرمزها ایجاد نکردند.حملات لیورپولی ها ادامه داشت و در دقیقه ۳۵، چیزی نمانده بود که صلاح کار را به تساوی بکشد اما حضور به موقع فیلیپه، مانع از باز شدن دروازه اتلتیکو شد. در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل تر دنبال شد و در نهایت این نیمه با همان یک گل به سود اتلتیکو به پایان رسید.

نیمه دوم را هر دو تیم با یک تعویض آغاز کردند. اوریگی به جای مانه به زمین رفت و یورنته هم جای لمار را گرفت. با این تغییرات، این لیورپولی ها بودند که نیمه دوم را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۵۳، روی ارسال خوب جو گومز، صلاح می توانست دروازه را باز کند اما ضربه سر او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

برتری لیورپولی ها ادامه داشت اما حملات این تیم به خطر ویژه ای روی دروازه اتلتیکو منجر نمی شد. در مقابل در دقیقه ۶۸، تیم میزبان می توانست به گل دوم برسد اما موراتا که با پاس لودی صاحب موقعیت شده بود، نتوانست از این فرصت عالی استفاده کند و اختلاف در عدد یک باقی ماند.

در دقایق پایانی گزارش زنده بازی لیورپول اتلتیکو مادرید این لیورپولی ها بودند که تلاش بیشتری برای زدن گل انجام دادند اما در نهایت نتوانستند دروازه اتلتیکو را باز کنند و در نهایت بازی با برتری ۱-۰ میزبان به پایان رسید.

پخش زنده بازی لیورپول اتلتیکو مادرید

 

اتلتیکو مادرید لیورپول 
۲۷%مالکیت۷۳%
۲شوت در چارچوب ۰
۵شوت خارج از چارچوب۶
۰مهار دروازه بان۱
۲۷۷تعداد پاس۷۲۳
۱۸۷پاس صحیح۶۱۸
۹سانتر۳۳
۲کرنر۷
۱۱خطا۱۳
۵آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی لیورپول اتلتیکو مادرید