تی وی تو
لیورپول
آژاکس

سه‌شنبه ۱۱ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی لیورپول آژاکس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیورپول آژاکس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیورپول آژاکس امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال لیورپول – آژاکس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول آژاکس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی لیورپول آژاکس را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لیورپول آژاکس را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیورپول آژاکس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیورپول آژاکس – ۳۰ مهر ۹۹

لیورپول در شبی که بارها دروازه اش توسط بازیکنان آژاکس تهدید شد، در نهایت با تکیه بر گل به خودی حریف در هلند موفق به غلبه بر آژاکس شده و لیگ قهرمانان را با پیروزی آغاز کرد.در دقایق ابتدایی این دیدار اتفاق خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد و اولین بار لیورپول در دقیقه ۲۱ صاحب فرصت گلزنی شد، اما ضربه فابینیو با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت . در دقیقه ۳۵ لیورپول به گل اول رسید. سادیو مانه از سمت چپ حرکت کرده و توپ را روی دروازه آژاکس ارسال کرد، اما تاگلیافیکو با ضربه ای اشتباه به سمت دروازه خودی مسبب گل اول لیورپول لقب گرفت و دروازه آژاکس را باز کرد.دو دقیقه بعد باز هم سادیو مانه از همان سمت صاحب فرصت شده و برای محمد صلاح توپ را ارسال کرد، اما این بار شورس در حال باز کردن دروازه خودی بود که ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت. در نهایت نیمه نخست با برتری ۰-۱ لیورپول به اتمام رسید.

آژاکس نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و کلاسن در دقیقه ۴۷ تا آستانه باز کردن دروازه لیورپول پیش رفت، اما ضربه محکم او با بدشانسی به دیرک دروازه حریف برخورد کرد. در دقیقه ۷۱ مینامینو در گوشه محوطه آژاکس صاحب توپ شده و می توانست زننده گل دوم تیمش لقب گیرد، اما دروازه بان حریف نزدیک به دیرک توپ را دور کرد.در دقیقه ۹۰ اونانا در دو صحنه متوالی ضربات واینالدوم و دیگو جوتا را در موقعیت هایی بسیار خوب مهار کرده و دروازه تیمش را نجات داد تا در نهایت لیورپول با همان یک گل آژاکس را مغلوب کند.

 

پخش زنده فوتبال لیورپول آژاکس – تی وی تو

 

آژاکسلیورپول
۴۸%مالکیت۵۲%
۵شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۳
۶مهار دروازه بان۴
۴۹۶تعداد پاس۵۳۲
۳۷۱پاس صحیح۴۰۱
۲۱سانتر۲۰
۳کرنر۹
۱۰خطا۹
۲آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لیورپول آژاکس – تی وی تو