تی وی تو
لیورپول
آث میلان

سه‌شنبه ۱۶ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی لیورپول آث میلان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیورپول آث میلان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیورپول آث میلان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی لیورپول آث میلان امشب

اگر برای دیدن بازی زنده فوتبال لیورپول آث میلان به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لیورپول آث میلان را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای پخش زنده بازی لیورپول آث میلان، شما می توانید پخش آنلاین بازی لیورپول آث میلان را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی لیورپول آث میلان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیورپول آث میلان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیورپول آث میلان ۲۴ شهریور ۱۴۰۰

در هفته نخست از دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در گروه B تیم لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان تیم میلان بود که توانست با نتیجه سه بر دو مهمان خود را شکست دهد . در ابتدا این فیکایو توموری مدافع تیم میلان بود که در دقیقه ۹ به اشتباه دروازه خودی را گشود . چهار دقیقه بعد محمد صلاح مهاجم مصری لیورپول فرصت این را داشت که از روی نقطه پنالتی اختلاف را به دو گل برساند اما این فرصت را از دست داد . اوج کار تیم میلان در دقایق پایانی نیمه اول بود که در دقایق ۴۲ و ۴۴ موفق شدند در توسط آنته ربیچ و براهیم دیاز دو گل به ثمر برسانند و برنده به رختکن بروند .

با شروع نیمه دوم فشار حملات لیورپول افزایش یافت و طولی نکشید به گل تساوی دست یافتند . محمد صلاح که در نیمه اول یک پنالتی از دست داده بود توانست در دقیقه ۴۸ روی پاس اوریگی گل دوم تیمش را وارد دروازه میلان کند .  در ادامه هر دو تیم برای رسیدن به گل سوم و برتری تلاش کردند که این شاگردان یورگن کلوپ بودند که توسط هندرسون در دقیقه ۶۹ به گل سوم رسیدند . در ادامه گزارش زنده بازی لیورپول آث میلان نیز اتفاق خاصی رخ نداد و این لیورپول بود که در این دیدار جذاب و پر گل به سه امتیاز مسابقه دست یافت

 

پخش زنده بازی لیورپول آث میلان

 

لیورپولمیلان
۶۱مالکیت۳۹
۸شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۶
۵۴۵تعداد پاس۳۵۳
۴۷۳پاس صحیح۲۷۶
۳۴سانتر۱۱
۱۵کرنر۲
۱۱خطا۱۰
۱آفساید۳
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی لیورپول آث میلان

 

پخش زنده بازی لیورپول آث میلان – ۱۰ مرداد ۹۵

تیم های لیورپول و آث میلان در هفته ی اول رقابت های جام قهرمانان ۲۰۱۶ به دیدار هم رفتند.مهم ترین موقعیت نیمه نخست در آخرین دقایق آن رقم خورد. جایی که مانه خود را از مدافعان ایتالیایی جدا کرد اما ضربه نهایی را به دستان گابریل کوبید. 

دقیقه ۵۹ لیورپول به گل رسید. دیووک اوریگی توانست بازیکن سابق لیورپول گابریل پالتا را در دفاع روسونری شکست داده و گل نخست بازی را به ثمر برساند. دقایقی بعد روی سانتر آباته، نیانگ به فرصت خوبی رسید اما ضربه سر بی دقت وی به بیرون رفت. دقیقه ۷۳ انگلیسی ها به گل دوم رسیدند. روبرتو فیرمینو بود که قدر موقعیتی که اوجو (که می شود او را بهترین بازیکن زمین معرفی کرد) برایش ساخته بود را دانست و دروازه را برای بار دوم از فاصله نزدیک باز کرد. ضربه سر هوندا در دقیقه ۸۳ از روی دروازه به بیرون رفت. دقیقه ۸۷ فیرمینو تا آستانه به ثمر رساندن گل سوم رفت اما این بار گابریل مانع شد تا این دیدار با برتری ۲-۰ لیورپول به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال لیورپول آث میلان – تی وی تو

 

لیورپول  آث میلان
۵۶%مالکیت۴۴%
۵شوت در چارچوب ۰
۳شوت خارج از چارچوب۵
۰مهار دروازه بان۳
۸کرنر۱
۸ضربه ایستگاهی۱۵
۱۲خطا۶
۳آفساید۲
۱کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال لیورپول آث میلان – تی وی تو