تی وی تو
لیل
وولفسبورگ

چهارشنبه ۱۷ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی لیل وولفسبورگ امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیل وولفسبورگ را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیل وولفسبورگ امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی لیل وولفسبورگ امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال لیل وولفسبورگ به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لیل وولفسبورگ را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی لیل وولفسبورگ را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی لیل وولفسبورگ، شما می توانید پخش آنلاین بازی لیل وولفسبورگ را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی لیل وولفسبورگ، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیل وولفسبورگ را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیل وولفسبورگ ۲۳ شهریور ۱۴۰۰

در هفته نخست از دور گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا در گروه G دو تیم لیل و وولفسبورگ به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل پایان یافت . در این بازی پر برخورد و خشن هشت کارت زرد و یک کارت قرمز داشت دو تیم نتوانستند راهی به دروازه هم پیدا کنند .

وولفسبورگ که در این مسابقه مهمان بود از دقیقه شصت و دو با اخراج جان بروکس ده نفره شد اما لیل که از امتیاز میزبانی برخوردار بود نتوانست از این فرصت استفاده  کند و در نهایت گزارش زنده بازی لیل وولفسبورگ با تساوی صفر صفر به اتمام رسید و دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دادند 

 

پخش زنده بازی لیل وولفسبورگ

 

لیلوولفسبورگ
۵۳مالکیت۴۷
۴شوت در چارچوب ۰
۸شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۴
۴۸۲تعداد پاس۴۴۳
۳۹۶پاس صحیح۳۳۷
۲۲سانتر۷
۵کرنر۰
۵خطا۱۶
۶آفساید۱
۲کارت زرد۶
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی لیل وولفسبورگ

 

پخش زنده بازی لیل وولفسبورگ – ۲۰ آذر ۹۳

تیم های لیل و وولفسبورگ در هفته ی ششم لیگ اروپا به دیدار هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار با خووش شانسی وولفسبورگی ها و گل ورینها در دقیقه ی ۴۵ به پایان رسید اما در نیمه ی دوم از این خوش شانسی خبری نبود. با اخراج گیلاووگی در دقیقه ی ۵۵ این تیم مجبور شد ۱۰ نفره به این دیدار ادامه دهد. البته باید گفت که بازیکنان لیل نیز چندان خوب بازی نمی کردند . علاوه بر از دست دادن چندین موقعیت طلایی ، ضربه ی ایستگاهی این تیم در دقیقه ی ۷۶ با برخورد به تیرک خراب شد .غفلت بازیکنان این تیم شرایط را برای وولفسبورگ فراهم کرد تا در دقیقه ی ۹۰ و ۶۵ با دبل رودریگز بار دیگر دروازه ی میزبان را باز کنند تا این دیدار با برتری ۳-۰ وولفسبورگ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال لیل وولفسبورگ – تی وی تو

 

لیل وولفسبورگ 
۵۳%مالکیت۴۷%
۷شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۰
۳مهار دروازه بان۶
۸کرنر۴
۱۶ضربه ایستگاهی۱۷
۱۷خطا۱۶
۳آفساید۳
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لیل وولفسبورگ – تی وی تو