تی وی تو
بازی زنده  لیل موناکو

بازی زنده لیل موناکو

پخش زنده فوتبال لیل موناکو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی موناکو و لیل را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای گزارش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به
لیل
موناکو

یکشنبه ۷ آبان ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده فوتبال لیل موناکو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی موناکو و لیل را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای گزارش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیل موناکو امشب را آنلاین تماشا کنید.اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال موناکو و لیل به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیل موناکو را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لیل موناکو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیل موناکو را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال لیل موناکو

۷ آبان ۱۴۰۲

تیم های موناکو و لیل در هفته نهم لیگ یک فرانسه با هم دیدار کردند. موناکو با بازی ضعیفی که در نیمه نخست ارائه داد همه طرفدارانش را متعجب کرد. با غفلت بازیکنان این تیم از مهاجمان لیل دروازه موناکو در دقیقه ۳۲ و ۴۲ با ضربه کاوالیرو و دیاکیته باز شد تا لیل به برتری ۲-۰ برسد.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال لیل موناکو بازیکنان موناکو دوباره چند موقعیت خوب را بر دروازه حریف از دست دادند تا نتواننند گل های خورده را جبران کنند و در نهایت این لیل بود که با برتری ۲-۰ تیم پیروز میدان اعلام شد.

پخش زنده فوتبال لیل موناکو

لیل موناکو 
۴۲%مالکیت۵۳%
۵شوت در چارچوب ۶
۰شوت خارج از چارچوب۸
۶مهار دروازه بان۳
۳۴۳تعداد پاس۴۷۱
۲۵۰پاس صحیح۳۸۶
۸سانتر۲۵
۲کرنر۸
۱۷خطا۱۳
۰آفساید۵
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال لیل موناکو

پخش زنده بازی لیل موناکو

در جریان بازی های هفته ی سی و ششم لیگ یک فرانسه تیم های لیل و موناکو با هم دیدار کردند. شوامنی در نیمه ی نخست موناکو را به برتری ۱-۰ رساند. در نیمه ی دوم گومز موفق شد کار را به تساوی بکشاند اما طولی نکشید که شوامنی باز هم دروازه ی این تیم را در هم کوبید.

با نزدیک شدن به دقایق پایانی پخش زنده بازی لیل موناکو لیل حملات خود را افزایش داد اما موفق به جبران گل خورده نشد تا موناکو به برتری ۲-۱ برسد.

پخش زنده بازی لیل موناکو

 

لیل موناکو 
۵۱%مالکیت۴۹%
۵شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۴
۴۶۶تعداد پاس۴۳۶
۳۵۶پاس صحیح۳۳۳
۱۴سانتر۱۶
۳کرنر۵
۱۰خطا۸
۲آفساید۱
۴کارت زرد۱

پخش زنده بازی لیل موناکو

 

گزارش زنده فوتبال لیل موناکو

تیم‌های موناکو و لیل در نخستین دیدار از هفته چهاردهم لیگ یک فرانسه (لوشامپیونه)، در ورزشگاه لویی دوم به مصاف هم رفتند که این دیدار به تساوی ۲-۲ انجامید.

لیل در این بازی با گل‌های جوناتان دیوید در دقایق ۵ (از روی نقطه پنالتی) و ۹ از میزبان خود پیش افتاد. در ادامه نیمه نخست کرپین دیاتا در دقیقه ۴۱ گلزنی کرد و اختلاف را به حداقل رساند. موناکو در دقیقه ۷۸ با اخراج استرایینیا پاولوویچ مجبور شد ۱۰ نفره به بازی ادامه دهد. این موضوع اما تأثیری در عزم شاگردان نیکو کواچ در جبران نتیجه نداشت و وسام بن‌یدر با گلزنی در دقیقه ۸۳، پخش زنده فوتبال لیل موناکو را به تساوی کشاند.

موناکو با فرار از این شکست، ۱۹ امتیازی شد و موقتاً خود را به جایگاه هفتم جدول لیگ یک فرانسه رساند. مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها نیز با ۱۷ امتیاز، در رتبه دوازدهم جدول مسابقات باقی ماند.

 

پخش زنده بازی لیل موناکو

 

موناکو لیل 
۵۳%مالکیت۴۷%
۸شوت در چارچوب ۸
۶شوت خارج از چارچوب۵
۶مهار دروازه بان۵
۴۲۷تعداد پاس۳۷۸
۳۳۲پاس صحیح۲۸۰
۲۴سانتر۱۱
۶کرنر۵
۱۵خطا۱۶
۲آفساید۱
۳کارت زرد۵
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی لیل موناکو

 

پخش زنده دیدار لیل موناکو

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و نهم  لیگ یک فرانسه ، تیم های موناکو و لیل با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست ابن دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم باز هم توپ بیشتر در میانه ی میدان در حرکت بود و چند موقعیت مناسب پیش آمده با غفلت بازیکنان دو تیم از دست رفت تا با پایان پخش زنده فوتبال لیل موناکو قفل دروازه ها همچنان بسته بماند.

پخش زنده بازی لیل موناکو

 

موناکو لیل 
۶۳%مالکیت۳۷%
۴شوت در چارچوب ۲
۱شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۴
۶۵۴تعداد پاس۳۷۹
۵۶۶پاس صحیح۲۸۸
۱۹سانتر۱۱
۶کرنر۲
۱۱خطا۱۱
۴آفساید۱
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی لیل موناکو

 

پخش زنده بازی لیل موناکو امشب

در هفته نوزدهم بازی های لیگ ۱ فرانسه، موناکو و لیل در استادیوم لویی دوم مقابل یکدیگر قرار گرفتند. بازی از همان نیمه نخست طوفانی آغاز شد. ویکتور اوسیمن در دقیقه ۱۳، روی پاس جاناتان ایکونه تک گل لیل را ثبت کرد.

دقیقه ۱۰ دقیقه بعد، ویسام بن‌یدر پاس زیبایی برای ژلسون مارتینز ارسال کرد و او با یک شوت زیبا گل خورده را جبران کرد. هر دو تیم با حملات پی در پی برای برتری یافتن در تلاش بودند اما این موناکو بود که در دقیقه ۲۳ پخش زنده فوتبال لیل موناکو ، با ضربه ی جانانه ی ژلسون مارتینز گل دو را ثبت کرد تا نیمه نخست با برتری ۲ بر ۱ به سود موناکو به پایان برسد. موناکو نیمه دوم را طوفانی آغاز کرد. در دقیقه ۵۳، ویسام بن‌یدر گل سوم را روانه دروازه میهمان کرد.

بازیکنان موناکو مجال فکر کردن به لیل ندادند  و در دقیقه ۶۵، ویسام بن‌یدر دوباره هنرنمایی کرد و با یک شوت جانانه دروازه لیل را در هم کوبید. بعد از گل چهارم لیل حلقه دفاعی را محکم تر کرد. در ادامه موناکویی را بازی را در دست گرفتند و به خشونت رو آوردن به همین دلیل داور به در دقیقه ۷۸، به دانیل سوباشیچ ابتدا کارت زرد و سپس کارت قرمز نشان داد.

در ادامه پخش زنده بازی موناکو و لیل بعد از این اتفاق شاهد تعویض های متعدد موناکو بودیم که به سودش تمام شد و در زمان تلف شده آدرین سیلوا ی تازه نفس، پاس زیرکانه ای برای کمیل گلیک ارسال کرد و او با یک ضربه محکم گل پنجم را وارد دروازه لیل کرد و بازی با نتیجه ۵ بر ۱ با پیروزی موناکو خاتمه یافت.

پخش زنده بازی موناکو و لیل

موناکولیل
۳۹٪مالکیت۶۱٪
۶شوت در چارچوب۴
۷شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۱
۳۰۱تعداد پاس۴۶۶
۲۰۸پاس صحیح۳۷۸
۱۶سانتر۲۰
۵کرنر۶
۱۰خطا۱۵
۰آفساید۱
۵کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی موناکو و لیل

پخش آنلاین بازی موناکو و لیل

در حاشیه بازی های لیگ کاپ فرانسه، موناکو و لیل در استادیوم لویی دوم به مصاف هم رفتند. در نیمه اول، موناکو حالت دفاعی به خود گرفت اما لیل هجومی بازی کرد و در دقیقه ۱۹، با شوت ویکتور اوسیمن اولین گل بازی را ثبت کرد و پیشی گرفت. با اینکه موناکو مالکیت توپ بیشتری داشت اما نتوانست از موقعیت های گلی که داشت استفاده کند.

ر وقت تلف شده نیمه نخست این لیل بود که گل دوم را زد تا بازیکنان با برتری ۲ بر صفر لیل راهی رختکن شوند. در نیمه دوم پخش زنده فوتبال لیل موناکو، لیل شیوه هجومی خود را ادامه داد. از طرفی دیگر شاهد تعویض های متعدد موناکو بودیم شاید موفق به جبران گل های خورده شود. اما در دقایق پایانی بازی، لویک رمی با سومین گل دروازه میزبان را در هم شکست تا این بازی با نتیجه ۳-۰ به سود لیل به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال لیل موناکو | تی وی تو

موناکولیل
۶۶٪مالکیت۳۴٪
۳شوت در چارچوب۷
۴شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۳
۵۴۱تعداد پاس۲۷۶
۴۵۴پاس صحیح۱۹۵
۲۷سانتر۱۰
۶کرنر۵
۷خطا۱۹
۲آفساید۲
۰کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال لیل موناکو | تی وی تو

پخش زنده بازی لیل و موناکو

در چهارچوب بازی های لیگ ۱ فرانسه، موناکو و لیل با هم دیدار داشتند. در نیمه نخست هر دو تیم آرایش دفاعی به خود گرفته بودند. البته چند موقعیت گلزنی داشتند که به ثمر نرسید. در ادامه اتفاق خاصی نیفتاد و این نیمه با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

در اوایل نیمه دوم پخش زنده فوتبال لیل موناکو، شاهد تعویض های متعدد بودیم که بی ثمر بود. از دقیقه ۸۰، هر دو تیم هجومی بازی کردند و بالاخره موناکو ۹۰، تک گل این بازی را توسط کارلوس وینیسیوس به ثبت رساند. در نهایت بازی با نتیجه ۱-۰ به سود موناکو به پایان رسید. 

پخش زنده فوتبال موناکو و لیل

لیلموناکو
۶۵٪مالکیت۳۵٪
۳شوت در چارچوب۸
۸شوت خارج از چارچوب۳
۷مهار دروازه بان۳
۴۸۸تعداد پاس۲۵۴
۴۲۰پاس صحیح۱۷۲
۳سانتر۵
۵کرنر۳
۱۵ضربه ایستگاهی۱۳
۱۴خطا۱۸
۱آفساید۱
۳کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال موناکو و لیل

برچسب‌ها: