تی وی تو

فوتبال زنده لیل لانس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیل لانس را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیل لانس امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی لیل لانس امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال لیل لانس به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لیل لانس را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای پخش زنده بازی لیل لانس، شما می توانید پخش آنلاین بازی لیل لانس را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی لیل لانس، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیل لانس را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال لیل و لانس

لانس و لیل در هفته ی سی و ششم  لیگ ۱ فرانسه به مصاف یکدیگر رفتند. نیمه ی نخست این دیدار، بسیار جذاب بود. ییلماز در دقیقه ی ۴ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند و سپس بازی از سمت لانس به خشونت کشیده شد تا آنجا که میشلین در دقیقه ی ۳۵ با کارت زرد دوم اخراج شد. اما این پایان بدشانسی لانسی ها در این نیمه نبود بلکه ییلماز در دقیقه ی ۴۰ با دبل خود برتری ۲-۰ را برای لیل رقم زد. در نیمه ی دوم لیل همچنان بازی را در دست داشت و هر تلاش لانسی ها برای جبران این اختلاف با ضد حمله های سنگین حریف روبه رو میشد. دوید در دقیقه ی ۶۰ گل سوم لیل را وارد دروازه ی لانس کرد تا این دیدار با نتیجه ی ۳-۰ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال هامبورگ هانوفر – تی وی تو

 

لیل لانس 
۴۸%مالکیت۵۲%
۵شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۵
۴۹۷تعداد پاس۵۲۹
۴۴۷پاس صحیح۴۷۳
۲۰سانتر۱۲
۵کرنر۴
۱۵خطا۹
۳کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال هامبورگ هانوفر – تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده لیل و لانس

در ادامه ی بازی های لیگ یک فرانسه ، تیم های لیل و لانس با هم دیدار کردند. در این دیدار که با درخشش ستارگان لیل همراه بود ، این تیم موفق شد با برتری ۴-۰ حریفش را شکست دهد. اولین گل این دیدار در دقیقه ی ۱۱ و با ضربه ی ییلماز به ثبت رسید. در نیمه ی دوم فشار زیاد بازیکنان لیل بر دروازه ی لانسی ها اجازه ی حمله و جبران اختلاف امتیاز را از آن ها گرفته بود. بامبا در دقیقه ی ۴۷ گل دوم تیمش را به ثبت رساند در ادامه خشونت زیاد بازیکنان لانس بعد از این گل نتیجه ی خوبی برای آن ها در پی نداشت زیرا که گرادیت با کارت زرد دوم اخراج شد. این پایان اتفاقات این نیمه نبود بلکه با گل دقیقه ی ۶۹ ایکونه این ماجرا دوباره تکرار شد و این بار میشلین بود که با کارت قرمز داور روبه رو شد . بازیکنان لیل نیز از این فرصت استفاده کردند و در دقیقه  ی ۷۹ و این بار با ضربه ی یازیجی گل چهارم تیمشان را وارد دروازه ی حریف کردند.

 

پخش زنده فوتبال هامبورگ هانوفر – تی وی تو

 

لیل لانس 
۵۶%مالکیت۴۴%
۶شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۲
۵۱۳تعداد پاس۳۹۲
۴۲۹پاس صحیح۲۸۸
۱۳سانتر۱۰
۷کرنر۲
۱۳خطا۱۶
۱آفساید۱
۰کارت زرد۳
۰کارت قرمز۲

پخش زنده فوتبال هامبورگ هانوفر – تی وی تو