تی وی تو
لیل
لنس

سه‌شنبه ۱۴ دی ۲۳:۳۰

پخش زنده جام حذفی فرانسه

فوتبال زنده لیل لنس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیل لنس را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیل لنس امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی لیل لنس امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال لیل لنس به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لیل لنس را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای پخش زنده بازی لیل لنس، شما می توانید پخش آنلاین بازی لیل لنس را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی لیل لنس، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیل لنس را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال لیل و لنس

لنس و لیل در هفته ی سی و ششم  لیگ ۱ فرانسه به مصاف یکدیگر رفتند. نیمه ی نخست این دیدار، بسیار جذاب بود. ییلماز در دقیقه ی ۴ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند و سپس بازی از سمت لنس به خشونت کشیده شد تا آنجا که میشلین در دقیقه ی ۳۵ با کارت زرد دوم اخراج شد. اما این پایان بدشانسی لنسی ها در این نیمه نبود بلکه ییلماز در دقیقه ی ۴۰ با دبل خود برتری ۲-۰ را برای لیل رقم زد. در نیمه ی دوم لیل همچنان بازی را در دست داشت و هر تلاش لنسی ها برای جبران این اختلاف با ضد حمله های سنگین حریف روبه رو میشد. دوید در دقیقه ی ۶۰ گل سوم لیل را وارد دروازه ی لنس کرد تا این دیدار با نتیجه ی ۳-۰ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال لیل لنس – تی وی تو

 

لیل لنس 
۴۸%مالکیت۵۲%
۵شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۵
۴۹۷تعداد پاس۵۲۹
۴۴۷پاس صحیح۴۷۳
۲۰سانتر۱۲
۵کرنر۴
۱۵خطا۹
۳کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال لیل لنس – تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده لیل و لنس

در ادامه ی بازی های لیگ یک فرانسه ، تیم های لیل و لنس با هم دیدار کردند. در این دیدار که با درخشش ستارگان لیل همراه بود ، این تیم موفق شد با برتری ۴-۰ حریفش را شکست دهد. اولین گل این دیدار در دقیقه ی ۱۱ و با ضربه ی ییلماز به ثبت رسید. در نیمه ی دوم فشار زیاد بازیکنان لیل بر دروازه ی لنسی ها اجازه ی حمله و جبران اختلاف امتیاز را از آن ها گرفته بود. بامبا در دقیقه ی ۴۷ گل دوم تیمش را به ثبت رساند در ادامه خشونت زیاد بازیکنان لنس بعد از این گل نتیجه ی خوبی برای آن ها در پی نداشت زیرا که گرادیت با کارت زرد دوم اخراج شد. این پایان اتفاقات این نیمه نبود بلکه با گل دقیقه ی ۶۹ ایکونه این ماجرا دوباره تکرار شد و این بار میشلین بود که با کارت قرمز داور روبه رو شد . بازیکنان لیل نیز از این فرصت استفاده کردند و در دقیقه  ی ۷۹ و این بار با ضربه ی یازیجی گل چهارم تیمشان را وارد دروازه ی حریف کردند.

 

پخش زنده فوتبال لیل لنس – تی وی تو

 

لیل لنس 
۵۶%مالکیت۴۴%
۶شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۲
۵۱۳تعداد پاس۳۹۲
۴۲۹پاس صحیح۲۸۸
۱۳سانتر۱۰
۷کرنر۲
۱۳خطا۱۶
۱آفساید۱
۰کارت زرد۳
۰کارت قرمز۲

پخش زنده فوتبال لیل لنس – تی وی تو