تی وی تو
لیل
رنس

چهارشنبه ۳۱ شهریور ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده بازی لیل رنس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لیل رنس را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لیل رنس امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال لیل – رنس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لیل رنس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی لیل رنس را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لیل رنس را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیل رنس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیل رنس

در ادامه ی بازی های هفته ی ششم لیگ یک فرانسه ، تیم های لیل و لنس در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه س نخست این دیدا ربه آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. دقایق ابتدایی ۴۵  دقیقه ی دوم این دیدار نیز مانند نیمه ی نخست به آرامی گذشت و بازی در میانه ی میدان جریان یافت اما با نزدیک شدن به دقایق پایانی گزارش زنده بازی لیل رنس دروازه ی لیل با ضربه ی زیبای فرانکوفسکی باز شد تا حساب کار ۱-۰ شود. در نهایت با اتمام زمان بازی ، لیل در جبران این گل موفق نبود و بازی را به حریف واگذار کرد.

 

پخش زنده بازی لیل رنس

 

لنس لیل 
۴۷%مالکیت۵۳%
۴شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۳
۳۹۶تعداد پاس۴۵۴
۳۰۶پاس صحیح۳۵۸
۱۸سانتر۱۴
۴کرنر۳
۱۲خطا۸
۱آفساید۴
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی لیل رنس

 

پخش زنده بازی لیل رنس – ۲۸ دی ۹۹

در ادامه ی بازی های لیگ یک فرانسه ، تیم های لیل و رنس به مصاف هم رفتند.  زنلی با گل دقیقه ی ۳۱ خود برتری ۱-۰ را برای تیمش در نیمه ی نخست رقم زد که البته بامبا در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم موفق شد آن را جبران کند تا این دیدار با تساوی ۱-۱ ادامه یابد. پس از این گل بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود. تا این که در دقیقه ی ۹۱ دیوید خود را به دروازه ی حریف رساند و موفق لیل را پیش اندازد . جبران این اختلاف امتیاز تا انتهای زمان بازی برای رنس ممکن نشد و در نهایت این بازی با نتیجه ی ۲-۱ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال لیل رنس – تی وی تو

 

لیل رنس 
۶۰%مالکیت۴۰%
۸شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۶
۶۳۴تعداد پاس۴۰۶
۵۴۹پاس صحیح۳۲۳
۱۸سانتر۱۲
۳کرنر۵
۱۳خطا۱۱
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال لیل رنس – تی وی تو

پخش زنده بازی لیل رنس – ۹ شهریور ۹۹

تیم های رنس و لیل در هفته ی دوم لیگ یک فرانسه در مقابل هم صف آرایی کردند.  لیل با تک گل بامبا در دقیقه ی ۳۲ به برتری ۱-۰ رسید و به رختکن بازگشت. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، سرعت بازی کاهش زیادی داشت. رنس تمام سعیش را برای جبران گل خورده به کار گرفت اما گذشتن از خط دفاعی حریف ساده نبود تا بالاخره با اتمام زمان بازی ، لیل با  نتیجه ی ۱-۰ تیم پیروز این دیدار شناخته شد.

پخش زنده فوتبال لیل رنس – تی وی تو

 

رنس لیل 
۵۰%مالکیت۵۰%
۰شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۰
۵۳۵تعداد پاس۵۳۲
۴۴۹پاس صحیح۴۳۴
۱۴سانتر۹
۱کرنر۲
۲۰خطا۱۱
۲آفساید۲
۴کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال لیل رنس – تی وی تو