تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

لیدز یونایتد
لسترسیتی

جمعه ۱۲ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده چمپیونشیپ انگلیس

پخش زنده فوتبال لیدز یونایتد لسترسیتی ‌ . امروز جمعه ۱۲ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ چمپیونشیپ انگلیس و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های لیدزیونایتد و لسترسیتی ‌ بازی خواهند داشت. لیدزیونایتد مقابل لسترسیتی ‌ را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لیدز یونایتد لسترسیتی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیدز یونایتد لسترسیتی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لیدز یونایتد لسترسیتی

۲ آبان ۹۶

در خلال بازی های یک هشتم نهایی جام اتحادیه انگلیس ، تیم لستر سیتی در خانه ی خود میزبان لیدز یونایتد بود. دقایق ابتدایی نیمه ی نخست ، با برتری ۱-۰ تیم مهمان گذشت . هرناندز در دقیقه ی ۲۶ موفق شد این گل را برای تیمش به ثبت برساند. اما این برتری خیلی زود در دقیقه ی ۰ و با ضربه ی ایهیناچو به تساوی ۱-۱ تبدیل شد.

در ۴۵ دقیقه ی دوم پخش زنده فوتبال لیدزیونایتد لسترسیتی اما حملات گسترده ی لستر ، فرصتی برای لیدز باقی نگذاشت تا فشاری به دروازه ی میزبان بیاورد. سلیمانی در دقیقه ی ۷۱ و محرز در دقیقه ی ۸۸ دو حمله ی موفق دیگر به دروازه ی لیدز داشتند تا این دیدار با نتیجه ی ۳-۱ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال لیدزیونایتد لسترسیتی

 

لسترسیتیلیدز یونایتد
۵۴%مالکیت۴۶%
۴شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۱
۲کرنر۴
۷ضربه ایستگاهی۶
۵خطا۷
۱آفساید۰

 

پخش زنده فوتبال لیدزیونایتد لسترسیتی

 

پخش زنده فوتبال لیدز یونایتد لسترسیتی

۲۸ دی ۹۲

در خلال بازی های هفته ی بیست و ششم رقابت های چمپیونشیپ انگلیس ، تیم های لسترسیتی و لیدز یونایتد به مصاف هم رفتند . نیمه ی نخست این رقابت به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. ۴۵ دقیقه ی بعدی نیز با افزایش خشونت و به انتظار گل سپری شد.

در نهایت در دقایق آخر پخش زنده فوتبال لیدزیونایتد لسترسیتی، ناگنت در دقیقه ۸۸ موفق شد توپ خود را وارد گوشه ی دروازه ی لیدز کند تا این بار نتیجه ی ۱-۰ را برای تیمش رقم بزند. باایان زمان ، این دیدار با برتری ۱-۰ لستر سیتی به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال لیدزیونایتد لسترسیتی

 

لیدز یونایتدلستر سیتی
۴۲%مالکیت۵۸%
۵شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۵
۴کرنر۴
۲۱ضربه ایستگاهی۱۶
۱۵خطا۱۹
۱آفساید۲
۱کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال لیدزیونایتد لسترسیتی

پخش بازی لیدز یونایتد مقابل لسترسیتی

۲۰ مرداد ۹۲

تیم های لیدز یونایتد و لستر سیتی برای هفته ی دوم رقابت های چمپیونشیپ انگلیس ، با هم دیدار کردند. علی رغم افزایش خشونت در نیمه ی اول ، تیم ها نتوانستند از موقعیت های پیش آمده استفاده کنند و این نیمه را بدون گل به رختکن بازگشتند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال لیدزیونایتد لسترسیتی هم انتظار ها برای گل ادامه داشت . انتظار می رفت با ورود بازیکنان تازه نفس ، بازی روند سریع تری به خود بگیرد اما این اتفاق نیفتاد . تیم ها چند موقعیت طلایی داشتند که آن ها را از دست دادند تا این بازی با تساوی ۰-۰ به پایان برسد.

آخرین بروز رسانی : نوامبر 2, 2023