لوکا یوویچ جدیدترین گزینه جانشینی لواندوفسکی در مونیخ

از مهاجم صرب کهکشانی‌های مادریدی به عنوان جدیدترین گزینه باواریایی‌ها برای جانشینی ستاره گلزن لهستانی نام برده می‌شود.

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی و به نقل از رسانه‌های آلمانی، این روزها بازار بحث‌های رسانه‌ای پیرامون انتخاب جایگزین برای روبرت لواندوفسکی، ستاره خط حمله تیم ملی فوتبال لهستان در باشگاه آلمانی بایرن مونیخ بسیار داغ است.

بعد از مطرح شدن نام‌هایی همانند سباستین هالر و روملو لوکاکو، هم اکنون نیز از لوکا یوویچ به عنوان جدیدترین گزینه مقامات باشگاه بایرن مونیخ آلمان در صورت خروج روبرت لواندوفسکی از مونیخ نام برده می‌شود.

لوکا یوویچ در رقابت‌های فصل ۲۰۱۸/۲۰۱۹ در کنار آنته ربیچ، کاستیچ و سباستین هالر یکی از خطرناک‌ترین خطوط تهاجمی اروپا را در باشگاه اینتراخت فرانکفورت آلمان تشکیل داده بودند. لوکا یوویچ با آمار بیست و هفت گل به ثمر رسانده و هم‌چنین هفت پاس گل ارسال شده در چهل و هشت مسابقه‌ای که حاضر بوده، به باشگاه رئال مادرید اسپانیا رفت و در آن‌جا به علل مختلفی موفق به نشان دادن توان و کیفیت خود نشد.

لوکا یوویچ در رقابت‌های فصل گذشته با قراردادی قرضی به اینتراخت فرانکفورت بازگشت و حالا این‌بار ممکن است حضور دوباره‌اش در بوندسلیگا، با لباس باشگاه بایرن مونیخ باشد.

ارتباط خوب مدیران باشگاه بایرن مونیخ آلمان با مقامات باشگاه رئال مادرید اسپانیا و نیز آشنایی لوکا یوویچ با جو فوتبال آلمان، می‌تواند این بازیکن را به گزینه‌ای مناسب برای سران باواریایی‌ها به منظور جایگزینی روبرت لواندوفسکی (در صورت خروج این مهاجم لهستانی از مونیخ) تبدیل کند.