تی وی تو
لسترسیتی
واتفورد

شنبه ۱۸ دی ۱۸:۳۰

پخش زنده جام حذفی انگلیس

فوتبال زنده لسترسیتی و واتفورد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی لسترسیتی و واتفورد را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لسترسیتی و واتفورد امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال لسترسیتی و واتفورد امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده لسترسیتی و واتفورد به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لسترسیتی واتفورد را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی لسترسیتی واتفورد را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی لسترسیتی واتفورد، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده لسترسیتی و واتفورد را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال لسترسیتی واتفورد، شما می توانید بازی لسترسیتی و واتفورد زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی لسترسیتی واتفورد

دور سوم جام حذفی انگلیس، با برگزاری چندین دیدار ادامه پیدا کرد که در مهم‌ترین آن‌ها تیم‌های لسترسیتی با شکست واتفورد موفق به صعود به مرحله بعدی شد.

لستر که در خانه میزبان واتفورد بود، موفق شد این تیم را با نتیجه ۱-۴ و گُل‌های یوری تیلمانس در دقیقه ۷ پخش زنده بازی لسترسیتی واتفورد از روی نقطه پنالتی، جیمز مدیسون در دقیقه ۲۵، هاوری بارنز در دقیقه ۵۴ و مارک آلبرایتون در دقیقه ۸۵ شکست دهد و راهی مرحله بعدی شود. ژوائو پدرو تک گُل واتفورد را در دقیقه ۲۷ به ثمر رساند.

 

پخش زنده بازی لسترسیتی واتفورد

 

لسترسیتی واتفورد 
۵۲%مالکیت۴۸%
۷شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۴۴۹تعداد پاس۴۱۵
۳۸۰پاس صحیح۳۳۴
۱۹سانتر۱۹
۵کرنر۵
۹خطا۱۱
۳آفساید۰
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی لسترسیتی واتفورد