تی وی تو
لسترسیتی
نوریچ

شنبه ۱۱ دی ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی لسترسیتی نوریچ امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لسترسیتی نوریچ را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لسترسیتی نوریچ امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی لسترسیتی نوریچ امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال لسترسیتی نوریچ به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لسترسیتی نوریچ را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی لسترسیتی نوریچ را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی لسترسیتی نوریچ، شما می توانید پخش آنلاین بازی لسترسیتی نوریچ را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی لسترسیتی نوریچ، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لسترسیتی نوریچ را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لسترسیتی نوریچ

در هفته سوم از لیگ برتر جزیره تیم نوریچ در ورزشگاه خانگی خود میزبان تیم لستر سیتی بود که روباه ها موفق شدند با حساب دو بر یک میزبان خود را شکست دهند . در ابتدای نیمه اول و در دقیقه ۸ جیمی واردی مهاجم آماده این روزهای لستر موفق شد گل اول را برای تیمش به ثمر برساند . در ادامه و در دقیقه پایانی نیمه اول تیمو پوکی مهاجم تیم نوریچ از روی نقطه پنالتی گل تساوی را وارد دروازه لستر کرد و دو تیم با تساوی به رختکن رفتند .

در نیمه دوم شاگردان برندان راجرز فشار خود را روی دروازه ی میزبانشان حفظ کردند و توانستند در دقیقه  ۷۶ توسط آلبرتینی به گل دوم دست پیدا کندد و باز هم از تیم نوریچ پیش بیافتند . در ادامه اما تلاش های نوریچ میزبان برای جبران نتیجه فایده ای نداشت و در پایان گزارش زنده بازی لسترسیتی نوریچ این لسترسیتی بود که در این دیدار خارج از خانه موفق به کسب سه امتیاز شد . 

پخش زنده بازی لسترسیتی نوریچ

 

نوریچلستر سیتی
۴۴مالکیت۵۶
۴شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۳
۳۶۹تعداد پاس۴۷۱
۲۸۵پاس صحیح۳۶۴
۲۳سانتر۱۹
۹کرنر۹
۸خطا۹
۲آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی لسترسیتی نوریچ

 

پخش زنده بازی لسترسیتی نوریچ – ۹ اسفند ۹۸

تیم های نوریچ سیتی و لسترسیتی در نخستین دیدار از هفته بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس، به مصاف هم رفتند. در نیمه ی نخست این دیدار ایهه ناچو توپ را کنترل کرد و با یک حرکت در عرض و شوتی سرکش، دروازه میزبان را فرو ریخت، داور پس از بررسی صحنه، هند مهاجم لسترسیتی را تشخیص داد و گل مردود شد تا نیمه ی نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد. در نیمه ی دوم نوریچ پیش کشید  و در دقیقه ی ۷۰ آرونز با نفوذی خوبه به محوطه لسترسیتی رفت، سانتر او را لوییس کنترل کرد و با یک ضربه دقیق، اشمایکل را مغلوب کرد. در نهایت نوریچ به برتری ۱-۰ رسید.

 

پخش زنده فوتبال لسترسیتی نوریچ – تی وی تو

 

نوریچ لستر سیتی
۴۲%مالکیت۵۸%
۶شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۸
۴مهار دروازه بان۵
۳۴۳تعداد پاس۴۶۹
۲۵۹پاس صحیح۳۹۰
۱۶سانتر۲۲
۶کرنر۷
۱۳خطا۱۶
۲آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال لسترسیتی نوریچ – تی وی تو

پخش زنده بازی لسترسیتی نوریچ – ۲۳ آذر ۹۸

دو تیم لستر سیتی و نوریچ سیتی در هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار نهایتا با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. نیمه ی نخست این دیدار بسیار جذاب تر از نیمه ی دوم دنبال شد. ابتدا در دقیقه ی ۲۶ بوئندیا با پاس در عمق خود پوکی را راه انداخت و این بازیکن پس از رسیدن به محوطه جریمه لسترسیتی، با ضربه‌ای زمینی اشمایکل را به زانو درآورد. و ده دقیقه ی بعد ، کرنر ارسالی از سوی مدیسون در تیر یک با اثر گذاری واردی وارد دروازه شد. پنل کارشناسی لیگ برتر، این گل را گل به خودی کرول تشخیص داد. به این ترتیب نیمه ی نخست با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. در نیمه ی دوم بازی در میانه ی میدان دنبال شد و شاهد حمله ی موفقی نبودیم.

 

پخش زنده فوتبال لسترسیتی نوریچ – تی وی تو

 

لستر سیتینوریچ 
۵۶%مالکیت۴۴%
۵شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۵
۵۰۱تعداد پاس۳۸۵
۴۲۱پاس صحیح۳۰۶
۳۳سانتر۱۳
۱۲کرنر۴
۱۱خطا۱۵
۰آفساید۱
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال لسترسیتی نوریچ – تی وی تو