تی وی تو
لسترسیتی
لژیا ورشو

پنجشنبه ۴ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ اروپا

گزارش زنده فوتبال لسترسیتی لژیا ورشو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی لسترسیتی و لژیا ورشو را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لسترسیتی و لژیا ورشو امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال لسترسیتی و لژیا ورشو امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال لسترسیتی و لژیا ورشو به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لسترسیتی لژیا ورشو را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی لسترسیتی لژیا ورشو را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال لسترسیتی لژیا ورشو، شما می توانید بازی لسترسیتی و لژیا ورشو زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی لسترسیتی لژیا ورشو، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال لسترسیتی و لژیا ورشو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لسترسیتی لژیا ورشو ۸ مهر ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی دوم لیگ اروپا ، تیم های لژیا ورشو و لسترسیتی با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار ماتادو موفق شد دروازه ی حریف را باز کند تا لژیا با برتری ۱-۰ راهی رختکن شود. نیمه ی دوم این دیدار اما به آرامی به پایان رسید و شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم تا با پایان گزارش زنده فوتبال لسترسیتی لژیا ورشو لژیا به برتری ۱-۰ برسد.

پخش زنده بازی لسترسیتی لژیا ورشو

 

لژیا ورشولستر سیتی
۳۶%مالکیت۶۴%
۳شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۲
۳۳۳تعداد پاس۵۹۰
۲۴۲پاس صحیح۵۰۶
۷سانتر۳۰
۴کرنر۸
۱۴خطا۹
۳آفساید۱
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی لسترسیتی لژیا ورشو