تی وی تو
لسترسیتی
اورتون

سه‌شنبه ۲۱ دی ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

فوتبال زنده لسترسیتی اورتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لسترسیتی اورتون را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لسترسیتی اورتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال لسترسیتی و اورتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لسترسیتی اورتون را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لسترسیتی اورتون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لسترسیتی اورتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لسترسیتی اورتون

تیم های لسترسیتی و اورتون در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر انگلیس به مصاف یکدیگر رفتند. هامس رودریگز پس از مدت ها پایش به گلزنی باز شد و در دقیقه ی ۳۰ تک گل اورتون را به ثبت رساند اما از سوی دیگر ،  یوری تیلمانس در دقیقه ی ۶۷  گل او را پاسخ داد تا پخش زنده بازی لسترسیتی اورتون با نتیجه ۱-۱ به پایان برسد.

این نتیجه اگر به گونه دیگری رقم می خورد، می توانست باعث سقوط چندین تیم بالانشین شود؛ تیم های شهر منچستر در صورت برد لسترسیتی سقوطی یک پله ای را تجربه می کردند و لیورپول و تاتنهام نیز در صورت برد اورتون به همین سرنوشت دچار می شدند، و البته که فاصله چلسی و آرسنال هم با تافی ها افزایش پیدا می کرد.

 

پخش زنده بازی لسترسیتی اورتون

 

اورتون لسترسیتی 
۳۵%مالکیت۶۵%
۲شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۱
۲۹۸تعداد پاس۵۷۴
۲۲۵پاس صحیح۴۹۳
۲۲سانتر۲۱
۵کرنر۱۱
۱۲خطا۱۰
۲آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی لسترسیتی اورتون