تی وی تو
لسترسیتی
اسپارتاک مسکو

پنجشنبه ۱۳ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ اروپا

گزارش زنده فوتبال لسترسیتی اسپارتاک مسکو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی لسترسیتی و اسپارتاک مسکو را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لسترسیتی و اسپارتاک مسکو امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال لسترسیتی و اسپارتاک مسکو امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال لسترسیتی و اسپارتاک مسکو به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لسترسیتی اسپارتاک مسکو را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی لسترسیتی اسپارتاک مسکو را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال لسترسیتی اسپارتاک مسکو، شما می توانید بازی لسترسیتی و اسپارتاک مسکو زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی لسترسیتی اسپارتاک مسکو، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال لسترسیتی و اسپارتاک مسکو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لسترسیتی اسپارتاک مسکو ۲۸ مهر ۱۴۰۰

از هفته سوم رقابت های لیگ فوتبال اروپا و از گروه C، اسپارتاک روسیه در مسکو میزبان لسترسیتی بود و با نتیجه ۴ بر ۳ متحمل شکست شد. در نیمه ی نخست این دیدار که برای دو تیم پر بار بود ، لارسن و سوبولو برای اسپارتاک و داکا برای لستری گلزنی کردند تا این نیمه با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد. در نیمه ی دوم حملات سنگین تر دنبال شد. داکا در دقایق ابتدایی این نیمه با ۳ حمله ی موفق ،بازهم دروازه ی حریف را باز کرد تا ستاره ی لستری ها در این دیدار باشد. و تنها تلاش اسپارتاک ، گل دیگر سوبولو در دقایق پایانی گزارش زنده فوتبال لسترسیتی اسپارتاک مسکو بود که نتیجه ی این دیدار را ۴-۳ کرد.

 

پخش زنده بازی لسترسیتی اسپارتاک مسکو

 

اسپارتاکلسترسیتی 
۳%مالکیت۵۷%
۴شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۱۰
۲مهار دروازه بان۱
۳۷۸تعداد پاس۵۱۵
۲۹۰پاس صحیح۴۳۸
۱۸سانتر۱۴
۵کرنر۶
۱۸خطا۱۲
۰آفساید۲
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی لسترسیتی اسپارتاک مسکو